• translate

Latest Photo Gallery

CabinetReshuffle
ବଦଳିଲା କେନ୍ଦ୍ର କ୍ୟାବିନେଟର ଚେହେରା

ବଦଳିଲା କେନ୍ଦ୍ର କ୍ୟାବିନେଟର ଚେହେରା । ଦ୍ୱିତୀୟ ପାଳିର ପ୍ରଥମ ସଂପ୍ରସାରଣରେ ୧୫ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ୪୩ ମନ୍ତ୍ରୀ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି ।

 bjp protest
ଟୋକନ ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ବିଜେପିର ବିକ୍ଷୋଭ

ଟୋକନ ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନର ବଲାଙ୍ଗିରରେ ସିଏସ୍ଓ ଅଫିସ ଆଗରେ ବିଜେପି ନେତା ଓ କର୍ମୀ ଧାରଣା । ଟୋକନ ଅବଧି ବଢ଼ାଇବା ସହ ଟୋକନ ଥିବା ଚାଷୀଙ୍କ ଧାନ ତୁରନ୍ତ ଉଠାଇବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

 Wimbledon Tennis Championships
ୱିମ୍ବିଲ୍‌ଡନ ଟେନିସ ଚାମ୍ପିୟନସିପ: କିଛି ଝଲକ୍‌

ଲଣ୍ଡନରେ ଚାଲିଛି ୱିମ୍ବିଲ୍‌ଡନ ଟେନିସ ଚାମ୍ପିୟନସିପ ମ୍ୟାଚ। ଏହାର କିଛି ଦୃଶ୍ୟ କଏଦ ହୋଇଛି କ୍ୟାମେରାରେ। ମ୍ୟାଚ୍‌ର ଚତୁର୍ଥ ଦିନରେ ପୁରୁଷ ସିଙ୍ଗଲ୍ସ ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଉଣ୍ଡ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଫ୍ରାନ୍ସର ଗେଲ୍ ମୋନଫିଲ୍ସ

ସୋନୁ ଅନୁଷ୍କା ଓ ବିରାଟଙ୍କ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ଭଳି ତାଙ୍କର ସୁରକ୍ଷା ଦେଇ ଆସୁଛନ୍ତି
ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ବଡିଗାର୍ଡ କିଏ ? ବିରୁଷ୍କାଙ୍କୁ ପ୍ରୋଟେକ୍ସନ୍ ଦେଉଛନ୍ତି ସୋନୁ

ବିରୁଷ୍କାଙ୍କୁ ପ୍ରୋଟେକସନ୍ ଦେଉଛନ୍ତି ସୋନୁ,ସୋନୁଙ୍କ ପୁରା ନା ପ୍ରକାଶ ସିଂ। ନିଜ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ପରି ସୁରକ୍ଷା ଦେଉଛନ୍ତି ସୋନୁ

ଫିଲ୍ମ ଧାକଡର ସୁଟିଂରୁ ଫେରିଲା ବେଳେ କଙ୍ଗନା ନଜର ଆସିଥିଲେ ପିଙ୍କ୍ ଲୁକରେ
ପିଙ୍କ୍‌ ଲୁକ୍‌ରେ ବଲିଉଡ୍‌ କୁଇନ୍‌ କଙ୍ଗନା

ପିଙ୍କ୍‌ ଲୁକ୍‌ରେ ବଲିଉଡ୍‌ କୁଇନ୍‌ କଙ୍ଗନା.

ଚିନ୍ତା ବଢ଼ାଉଛି ଡେଲଟା ଭାଇରସ୍‌
୮୫ ଦେଶକୁ ବ୍ୟାପିଲା ଡେଲଟା ଭାରିଏଣ୍ଟ୍

କରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହରୀ ସାମାନ୍ୟା ଥମିଥିବା ବେଳେ ବିପଦ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟଳିନାହିଁ । କରୋନାର ଡେଲଟା ଭାରିଏଣ୍ଟ ପୂରା ବିଶ୍ୱ ପାଇଁ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି

ଳକଡାଉନ୍‌
ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢ଼ିଲା ଲକଡାଉନ୍‌

କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବେଳେ ଜୁଲାଇ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଘୋଷଣା କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର। ନୂଆ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌ ସମ୍ପର୍କରେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ସୁରେଶ ମହାପାତ୍ର ପୂରା ତଥ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ପଜିଟିଭି ହାରକୁ ନଜରରେ ରଖି ଆସନ୍ତା ୧୫ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲକଡାଉନ୍‌ ବଳବତ୍ତର ରଖିବାକୁ ସରକାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି

ରଥଖଳାରେ ଆଗେଇ ଚାଲିଛି ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ରଥ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ
ଚାଲିଛି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ରଥ କାମ

ଚଳଚଞ୍ଚଳ ହୋଇଛି ରଥଖଳା । ବଡ଼ଦାଣ୍ଡରେ ରଥ ନିର୍ମାଣ କାମ ଆଗେଇ ଚାଲିଛି । ରଥନିର୍ମାଣ କାମକୁ ପିଢି ପରେ ପିଢି ବଂଶାନୁମକ୍ରମିକ ଭାବେ କରି ଆସୁଛନ୍ତି ପୁରୀ ସହରରେ କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସେବାୟତ ପରିବାର ।

ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ସ୍ନାନଯାତ୍ରା ନୀତି
ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ସ୍ନାନଯାତ୍ରା

ସ୍ନାନବେଦି ଉପରେ ବସି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ମହାସ୍ନାନ। ଏହି ଦିବ୍ୟ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଭକ୍ତ ବିଭୋର। ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କର ଏଇ ନୀତିକାନ୍ତି ଯେତେ ବୁଝିଲେ ବି ଅବୁଝା ଲାଗେ ।

vaccination
ଟିକାକରଣ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ

ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଟିକାକରଣ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି। ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଟିକାକରଣ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି।

students
ମାଟ୍ରିକ ରେଜଲ୍ଟକୁ ନେଇ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଅସନ୍ତୋଷ

କରୋନା କଟକଣା ଯୋଗୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ବିନା ପରୀକ୍ଷାରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ମାଟ୍ରିକ ରେଜଲ୍ଟ। ଏନେଇ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ତୀବ୍ର ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।