ମେଟ୍ରୋ ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମିଳିଲାନି ସିଟ୍‌; ପିଲର ଧରି ଛିଡ଼ା ହୋଇ ଯାତ୍ରା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦେଶରେ ଭିଆଇପି ସଂସ୍କୃତିକୁ ନେଇ ସମୟ ସମୟରେ ନେତାମାନେ ଜନତାଙ୍କ ଆଲୋଚନାର ପରିସରକୁ ଆସନ୍ତି। ହେଲେ ନେତା ଯେତେବେଳେ ଭିଆଇପି ସଂସ୍କୃତିରୁ ହଟି ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଭଳି ଚାଲିଚଳଣିରେ ବଞ୍ଚିବେ ସେତେବେଳେ ସେହି ନେତା ଆହୁରି ଆଲୋଚନାର ପରିସରକୁ ଆସିବା ସ୍ୱାଭାବିକ କଥା।

 ये हैं केंद्रीय जल शक्ति मंत्री गजेंद्र सिंह शेखावत (Gajendra Singh Shekhawat). मंगलवार की शाम वो मेट्रो में एक आम मुसाफिर की तरह यात्रा करते नजर आए. खास बात ये रही कि आम लोगों को इसकी भनक भी नहीं लगी.

ନିକଟରେ କେନ୍ଦ୍ର ଜଳଶକ୍ତି ମନ୍ତ୍ରୀ ଗଜେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଶେଖାୱତ୍‌  ମଧ୍ୟ ଠିକ୍‌ ଏହିପରି କିଛି କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଶୋସାଲ୍ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

 ये हैं केंद्रीय जल शक्ति मंत्री गजेंद्र सिंह शेखावत. मंगलवार की शाम वो मेट्रो में एक आम मुसाफिर की तरह यात्रा करते नजर आए. खास बात ये रही कि आम लोगों को इसकी भनक भी नहीं लगी.

ମଙ୍ଗଳାବାର ରାତିରରେ ଶେଖାୱତ୍‌ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଫରିଦାବାଦକୁ ଯାଉଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ସେ  କୌଣସି ସରକାରୀ ସୁବିଧା ବ୍ୟବହାର ନ କରି ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଭଳି ଦିଲ୍ଲୀ ମେଟ୍ରୋରେ ବସି  ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ମେଟ୍ରୋରେ ଭିଡ଼ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ସିଟ୍‌ ମିଳିନଥିଲା। ଫଳରେ କେନ୍ଦ୍ର ଜଳଶକ୍ତି ମନ୍ତ୍ରୀ ଟ୍ରେନରେ ଥିବା ପିଲର ଧରି ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ  ଗାଡ଼ିରୁ ଜଣେ ଓହ୍ଲାଇବାରୁ ମନ୍ତ୍ରୀ ଗଜେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଶେଖାଓ୍ୱତ ବସିବାକୁ ସିଟ୍‌ ପାଇଥିଲେ।

 उन्होंने खुद इसकी जानकारी सोशल मीडिया पर शेयर. उन्होंने फोटो सेयर करते हुए लिखा, विपुल गोयल जी (कैबिनेट मंत्री, हरियाणा) के निवास स्थान पर गणपति दर्शन के लिए मेट्रो से यात्रा की. मेट्रो एक सफल जन परिवहन का उदाहरण है, और मेट्रो रेल तथा परिसर की स्वच्छता इस सफलता का अभिन्न अंग है.

ଏହାକୁ ଟୁଇଟରରେ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି ନିଜେ ମନ୍ତ୍ରୀ। ଏଥି ସହିତ ସେ ଟ୍ୱିଟର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମେଟ୍ରୋ ଏକ ସଫଳ ଜନ ପରିବହନ ଯୋଜନା। ମେଟ୍ରୋ ଟ୍ରେନ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟେସନର ସ୍ୱଚ୍ଛତା ଏହି ସଫଳତାର ଏକ ଅଭିନ୍ନ ଅଙ୍ଗ।’

 

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବିଷ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ

କମଳନାଥଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବୟାନକୁ ନେଇ ତାତିଲେ ଇମରତୀ ଦେବୀ, କହିଲେ….

ଭିଜିଲାନ୍ସ ସ୍କାନରରେ ଅଧ୍ୟାପକ

Corona Update In Odisha: ଆଜି ୨ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା

ମିଜୋରାମ-ଆସାମ ସୀମାନ୍ତରେ ବଢୁଛି ଉତ୍ତେଜନା, କଡ଼ାକଡ଼ି ହେଲା ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା

ଗୋଟିଏ ବଳଦ ପାଇଁ ସଡ଼ୁକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସଡ଼ୁ

ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

ଭାସିଗଲା ଦେଢ କିଲୋ ସୁନା

କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ନେଇ ବିଶ୍ୱ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଂଗଠନ ଦେଲା ଚିନ୍ତାଜନକ ତଥ୍ୟ

ଆସିଗଲା ମେଡ୍‌ ରୋବୋ: ଆଉ ବାରମ୍ବାର କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିବେନି ଡାକ୍ତର

ଫେରୁଛି ଚେନ୍ନାଇର ଚମକ, ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ହରାଇ ତୃତୀୟ ଥର ବିଜୟ ହାସଲ କଲା ଧୋନି ବାହିନୀ

ଗୋଟେ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୩ପ୍ରକାର ଖାଦ୍ୟ କରି ରେକର୍ଡ କଲେ ୧୦ବର୍ଷର ଝିଅ

You might also like