ଘଟଣାକୁ ୩ ଦିନ ବିତିଲାଣି, କାହିଁକି କେହି ଗିରଫ ହୋଇନାହାନ୍ତି : ଉଷସୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅନୁଗୁଳ କଣିହାଁରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉଷସୀ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ଦୁର୍ବବ୍ୟହାର ଘଟଣାରେ ଏଯାଏ ଗିରଫ ହୋଇନାହାନ୍ତି ଅଭିଯୁକ୍ତ। ଏନେଇ ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ପ୍ରେସ୍‌ମିଟରେ ଉଷସୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇବା ସହ ଘଟଣା ନେଇ ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ରଖିଛନ୍ତି। ଘଟଣା ପ୍ରକାଶ କରିବା ବେଳେ ଉଷସୀ କୋହ ସମ୍ବରଣ କରିପାରି ନଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଉଷସୀଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ସେଦିନ ଯାତ୍ରାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ଯିବା ବେଳେ ରାସ୍ତା ଜାମ ଥିଲା, ଫଳରେ କାର ଭିଡରେ ଫସିଯାଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ଗହଳିରୁ କାର ହଟାଇବାକୁ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ। ଇନ୍ଦ୍ରମଣୀ ନାମକ ଜଣେ ଲୋକ ଗାଳି ଦେବାରୁ ଉଷସୀ ତାଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିଥିଲେ। ସେ ବି ଉଷସୀଙ୍କୁ ମାରିଲା କିନ୍ତୁ ପରେ ଗୋଡ ଧରି ଭୁଲ ମାଗି ପଳାଇଲା। ପୁଣି କିଛି ସମୟ ପରେ ଯାତ୍ରା ପେଣ୍ଡାଲକୁ ଆସି ଇନ୍ଦ୍ରମଣୀ ଓ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ ଉଷସୀଙ୍କୁ ପିଟିବା ସହ ଦୁର୍ବବ୍ୟହାର କଲେ।

ଏହି ଘଟଣାକୁ ୩ ଦିନ ବିତିଲାଣି, ହେଲେ କଣ ପାଇଁ କେହି ଗିରଫ ହୋଇନାହାନ୍ତି ବୋଲି ଉଷସୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ଯାତ୍ରା ପାର୍ଟି ମାଲିକ ସୌମ୍ୟରଂଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ କାହିଁକି ମୋ ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଲେନି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ଉଷସୀ। ଯଦି ମୋତେ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗାଇ ନଦେବେ, ତାହାଲେ ଆଗକୁ ଯାତ୍ରାରେ କାମ କରିବେନି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ଉଷସୀଙ୍କ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ଓ ଶ୍ରୀତମ ଦାସ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଏଠି ଏକ ସମ୍ବେଦନହୀନ ସରକାର ଚାଲିଛି- ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର

୪ ଦିନ ପରେ ଓଡ଼ିଶାରୁ ବିଦାୟ ନେବ ମୌସୁମୀ !

ରାଜଧାନୀରେ ଠାବ ହେଲା ନକଲି ୱାଟର ବଟ୍‌ଲିଂ କାରଖାନା

କୋଟିଏ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଓ ବାଂଲାଦେଶ ମୁହାଁଉଛି ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟ ଡିପ୍ରେସନ୍‌

ମାତ୍ର ୬ ମିନିଟ୍‌ରେ ନୟାପଲ୍ଲୀରୁ ଏୟାରପୋର୍ଟ ପହଞ୍ଚିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ

ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଯୋଗାଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଡ୍ରୟର୍‌ରୁ ମିଳିଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା

ଦିନକରେ ଆଖି ବୁଜିଲେ ୧୮ କରୋନା ରୋଗୀ

ଓଡ଼ିଶାରେ ତଳ ମୁହାଁ କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦିନକରେ ୧,୭୯୩ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ

ମାଟ୍ରିକ୍‌ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀରେ ତ୍ରୁଟିପୂର୍ଣ୍ଣ ମୂଲ୍ୟାୟନ: ୩୦ ମାର୍କରୁ ମିଳିଲା ୪୨

ଜାହାଜରୁ ଖସି ପଡ଼ିଲେ ୩ ନାବିକ

ଆଜି ପବିତ୍ର ମହା ସପ୍ତମୀ; ଖାଁ ଖାଁ ଲାଗୁଛି ପୂଜା ମଣ୍ଡପ

You might also like