ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଏମିତି ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଭଂସାଲୀ : କହିଲେ ତାଙ୍କ ଭିତରେ ମୁଁ ୩ଜଣ ପୁରୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଖେ

ବଲିଉଡ଼ରେ ଏବେ ଖୁବ୍ ନାଁ କମେଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଜଣେ। ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବାବିବାଦୀୟ ଫିଲ୍ମ ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’ରେ ଅଭିନୟ କରି ଦୀପିକା ପାଲଟିଯାଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ଼ର ଜଣେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ଯେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ୍‌ ସେ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇନପାରେ। ତେବେ ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସଂଜୟ ଲୀଳା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଦୀପିକା କିପରି ଜାଣିଛନ୍ତି ? ଭଂସାଲୀ କହିଛନ୍ତି, ଦୀପିକାଙ୍କ ଭିତରେ ସେ ୩ଜଣ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଗୁଣ ଦେଖିବାକୁ ପାଆନ୍ତି। ଜାଣିଛନ୍ତି କି ସେ ୩ ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଏ ?

ଭଂସାଲୀ କୁହନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦେଖେ ସେ ମତେ ବୈଜୟନ୍ତୀମାଳାଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି। ଆଉ ମଧ୍ୟ ଅନେକଥର ସେ ମତେ ହେମାମାଲିନୀଙ୍କ ଭଳି ଲାଗନ୍ତି।’ ଭଂସାଲୀ ଦୀପିକାଙ୍କ ତୁଳନା ଆଉ ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। କହିଛନ୍ତି , ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’ ଫିଲ୍ମରେ ଦୀପିକା ଯେଉଁପରି ଭାବେ ଘୁମର ନୃତ୍ୟ କଲେ,ତାହା ଦେଖି ମୋତେ ‘ୱାହିଦା ଜୀ’ଙ୍କ କଥା ମନେପଡ଼ିଗଲା। ମୋର ବିଶ୍ୱାସ ଯେ, ଏହି ୩ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସାମନାରେ ଛିଡ଼ା ହେବାର ଯୋଗ୍ୟତା ଦୀପିକାଙ୍କ ଠାରେ ରହିଛି।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଭଂସାଲୀ କହିଥିଲେ ,ସେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଅଭିନୟରେ ଖୁବ୍ ପ୍ରଭାବିତ। ଏଥିପାଇଁ ଖୁସିରେ ସେ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ୫୦୦ ଟଙ୍କାର ଏକ ନୋଟ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ଭଂସାଲୀ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ -‘ଦୀପିକା ଭଲ ଷ୍ଟାର୍‌ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ। ’ଦୀପିକାଙ୍କୁ  ଭଂସାଲୀ ଏପରି ଢଙ୍ଗରେ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ଘଟଣା ଏବେ ବଲିଉଡ଼ରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି। କେହି କେହି ଏହାକୁ ନେଇ ନୂଆ ନୂଆ ଗସିପ୍ ମଧ୍ୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ ‘ଆଶିକୀ’ ହିରୋ ରାହୁଲ ରାୟ

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଭର୍ତ୍ତି

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଅଫିସ ଭଙ୍ଗାରୁଜା ଘଟଣା; ବିଏମ୍‌ସିକୁ ଭର୍ତ୍ସନା କଲେ ହାଇକୋର୍ଟ

ବିବାଦରେ ଫଶିଲେ ବିଗ୍‌ ବି

ପୁଅ ଜାନ୍‌ଙ୍କ ବୟାନକୁ ନେଇ ରାଗିଗଲେ କୁମାର ସାନୁ !

ଓସ୍କାର ଆୱାର୍ଡ ଦୌଡ଼ରେ ସାମିଲ୍‌ ହେଲା ଜଲିକଟ୍ଟୁ

ପଡୋଶୀ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ଖାଦ୍ୟ ଖାଇ ବଞ୍ଚିବାକୁ ପଡୁଥିଲା…ଏମିତି ଅଭାବରେ କଟିଥିଲା ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ପିଲାଦିନ

ନାଲି ଲେହଙ୍ଗା ପିନ୍ଧି ରିସେପ୍‌ସନ ଫଟୋ ଶେୟାର କଲେ ସନା ଖାନ୍‌

କଙ୍ଗନାକୁ ଅନ୍ତରୀଣ ସୁରକ୍ଷା ଦେଲେ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟ

କାଳ ୨୦୨୦; ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଛଡ଼ାଇ ନେଲା

ୱେବ୍‌ସିରିଜ୍‌ରେ ମନ୍ଦିର ମଧ୍ୟରେ ଚୁମ୍ବନ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଇ ଅଡୁଆରେ ନେଟ୍‌ଫ୍ଲିକ୍ସ

କେବିସିର ତୃତୀୟ କୋଟିପତି ହେଲେ ଅନୁପା ଦାସ

You might also like