ଲିଙ୍ଗରାଜ ମନ୍ଦିରରେ ମସ୍ତ ମସ୍ତ ଗର୍ଲ ରବିନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ବିୟୁଟି ଟିପ୍ସ: ବିଜ୍ଞାପନ ସୁଟିଂ ବେଳର ଭିଜୁଆଲ୍ ଭାଇରାଲ୍

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରବିନାଙ୍କ ରୂପଚର୍ଯ୍ୟା ଟିପ୍ସ। ତା ପୁଣି ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ। ଯେଉଁଠିକୁ କ୍ୟାମେରା ଓ ମୋବାଇଲ୍ ବ୍ୟାନ, ଠିକ୍ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ଖୁଲମ୍‌ଖୁଲା ସୁଟିଂ। ଭକ୍ତ, ପୋଲିସ୍ ଓ ସେବାୟତ, ସମସ୍ତେ ଦେଖୁଛନ୍ତି, ହେଲେ କାହାରି ଯେମିତି ରୋକିବାକୁ ଯୁ ନାହିଁ। ପାର୍ବତୀ ମନ୍ଦିର ମୁଖାଶାଳା ଆଗରେ ପାଖାପାଖି ୩ ମିନିଟ୍ ଯାଏଁ ଏଭଳି ରୂପଚର୍ଯ୍ୟା ଟିପ୍ସ ଦେଉଥିଲେ ରବୀନା। ଯାହାକୁ ଜଣେ ସହଯୋଗୀ ମୋବାଇଲ୍‌ରେ କଏଦ କରୁଥିଲେ। ଯାହାକି ଏବେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି।

ମନ୍ଦିର ଭିତରକୁ ମୋବାଇଲ୍ ପ୍ରବେଶ ନିଷିଦ୍ଧ ଥିବାବେଳେ, ରବିନା ନିଜ ଟିମ୍ ସହ କିପରି ମୋବାଇଲ୍ ନେଇ ଗଲେ ଏବଂ ବିଜ୍ଞାପନ ସୁଟିଂ କଲେ ତାକୁ ନେଇ ଉଠିଛି ପ୍ରଶ୍ନ। ଯାହାକି ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ମନ୍ଦିର ଟ୍ରଷ୍ଟ ବୋର୍ଡ ଆଇନ୍‌ର ଉଲ୍ଲଂଘନ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସେବାୟତ। ସେପଟେ ଏହାର ତଦନ୍ତ ହେବ ବୋଲି ମନ୍ଦିର ପରିଚାଳନା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

ଲିଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ମନ୍ଦିରକୁ ମୋବାଇଲ୍ ନେବାକୁ କେବଳ ସେବାୟତଙ୍କୁ ଅନୁମତି ରହିଛି। ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ସାଧାରଣ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ଲାଗି ସିଂହଦ୍ୱାରରେ କଡାକଡି ଚେକିଂ କରାଯାଉଥିବାବେଳେ ରବିନା କାହିଁକି ଏଥିରୁ ବାଦ ପଡିଲେ ? କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ୍ ଓ ଲିଙ୍ଗରାଜ ଟେମ୍ପଲ୍ ପୋଲିସ୍‌ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ କିପରି ମୋବାଇଲ୍ ନେଇ ଭିତରକୁ ଗଲେ ଓ ବିନା ବାଧାରେ ସୁଟିଂ କଲେ। ସେଲିବ୍ରିଟି ହେବାର ଫାଇଦା ଉଠାଇଲେ କି ବଲିଉଡ କୁଇନ୍? ଅନ୍ୟପଟେ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଆର୍କିଓଲୋଜିକାଲ୍ ସର୍ଭେ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବା ପରେ ତୁରନ୍ତ ମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନକୁ ଏ ବାବଦରେ କୈଫତ ତଲବ କରାଯାଇଛି।

ଲିଙ୍ଗରାଜ ଭଳି ଏକ ଐତିହ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ମନ୍ଦିର ଭିତରେ କଡ଼ା କଟକଣା ସତ୍ତ୍ୱେ ମସ୍ତ ମସ୍ତ ଗର୍ଲଙ୍କ ଖୁଲମଖୁଲା ବିଜ୍ଞାପନ ସୁଟିଂ, ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ମନରେ ଆଘାତ ପହଁଚାଇଛି। ଆଗକୁ ଏ ନେଇ କି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହେଉଛି ତା ଉପରେ ନଜର।

 

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ପ୍ରାଣୀ ଉଦ୍ୟାନ ଓ ଡିୟର୍ ପାର୍କ ଖୋଲିବାର ଗାଇଡ୍ ଲାଇନ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର

ଅକ୍ଟୋବରରୁ ୫୦% କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ଅଫିସ

ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ତତ୍ପରତା; ଭୋଟର୍‌ଙ୍କୁ ଟାଣିବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପର୍ବ ଆରମ୍ଭ

ନାବାଳିକା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ; ତଦନ୍ତରେ ଶିଥିଳତାକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ ହାଇକୋର୍ଟ

ବିରୋଧୀଙ୍କ ବିରୋଧ ସତ୍ତ୍ୱେ ଓଡ଼ିଶା ସଂକ୍ରାମକ ରୋଗ ସଂଶୋଧନ ବିଲ୍ ପାରିତ

ଦିନକରେ ୪୨୧୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ

ଅନୁସୂଚିତ ଜାତିଙ୍କ ଜମି ହଡ଼ପ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ

ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ସଂଶୋଧନ ଆଇନ ବିରୋଧରେ ABVP ଛାତ୍ରଙ୍କ ବିକ୍ଷୋଭ

ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏହି ସ୍ଥାନରୁ ସର୍ବାଧିକ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ

କୋଭିଡ-୧୯ ପରିଚାଳନା ନେଇ ସରକାରଙ୍କୁ ବିରୋଧୀଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟ୍

ମା’ ଦୁର୍ଗାଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି ଉଚ୍ଚତା କେତେ ହେବ ? ଶୁଣାଣି ୯କୁ ଘୁଞ୍ଚିଲା

ଲଘୁଚାପ ସମ୍ଭାବନା; ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ରହିଛି ସତର୍କ ସୂଚନା

You might also like