ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ଭାରତ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଟି –ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ସିରିଜ : ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ଦୋହରାଇବାକୁ ଅଧିନାୟକ କୋହଲିଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ

ଆଜିଠାରୁ ଭାରତ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ୩ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି –ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ସିରିଜ ଖେଳାଯିବ ।  ଜୋହାନ୍ସବର୍ଗରେ ଆଜି ଉଭୟ ଦଳ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।  ଦିନିକିଆ ସିରିଜକୁ ୫-୧ରେ ବିଜୟୀ ହେବା ପରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ମନୋବଳ ଦୃଢ଼ ରହିଛି । ତେଣୁ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ଟି –ଟ୍ୱେଣ୍ଟିରେ ଦୋହରାଇବାକୁ କ୍ୟାପଟେନ୍ କୋହଲି ଉଦ୍ୟମ କରିବେ ।

ଏବେ ଦଳର ସମସ୍ତ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ପ୍ରାୟ ଫର୍ମରେ ଅଛନ୍ତି । କୋହଲିଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ରୋହିତ, ଧାଓ୍ୱନ, ଧୋନି ଓ ପାଣ୍ଡିୟା ଏହି ଫଟାଫଟ ଫର୍ମାଟରେ ଘରୋଇ ଦଳ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି । ତେବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜରରେ ରହିବେ ସୁରେଶ ରୈନା।

ବର୍ଷେ ପରେ ଟିମକୁ ଫେରିଥିବା ଓ ସର୍ଟ ଫର୍ମାଟରେ ନିଜକୁ ଫିଟ୍ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଥିବା ରୈନାଙ୍କୁ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ଦଳରେ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ । ରୈନାଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ବି ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟିଂ କ୍ରମକୁ ଆହୁରି ଦୃଢ଼ କରିବ । ସେହିପରି ଚହଲ ଓ କୁଲଦୀପଙ୍କ ସ୍ପିନକୁ ମୁକିବିଲା କରିବା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପାଇଁ ସହଜ ହେବନି । ପେସର ଉନାଦକଟଙ୍କୁ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କରାଯାଇଛି ।

ଯଦି ଭାରତ ସିରିଜକୁ ୩-୦ରେ ବିଜୟୀ ହୁଏ ,ତେବେ ଟି –ଟ୍ୱେଣ୍ଟି  ରାକିଂର ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନକୁ ଉନ୍ନିତ ହେବ ଦଳ । ଅନ୍ୟପଟେ ଦିନିକିଆ ସିରିଜରେ ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାସ୍ତ ହେବା ପରେ ଟି –ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ସିରିଜକୁ ଜିତି ସମ୍ମାନ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିଆକୁ ଓହ୍ଲାଇବ ଘରୋଇ ଦଳ । ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ନେବେ ଜେପି ଡୁମିନି ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ପଞ୍ଚମ ଖେଳାଳି ଭାବେ IPLରେ ୫ ହଜାର ରନ୍‌ ପୂରଣ କଲେ ଧାୱନ

‘ଆଉ କେତେ ଦୁଃଖୀ କରିବ ଧୋନି ଭାଇ !’ CSKକୁ ଟ୍ରୋଲ କଲେ ୟୁଜର୍ସ

ରାଜସ୍ଥାନକୁ ୧୨୬ ରନ୍‌ର ଟର୍ଗେଟ ଦେଲା ଧୋନି ବାହିନୀ

ଆଜି ଚେନ୍ନାଇ ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର, ଟସ୍‌ ଜିତି ଚେନ୍ନାଇର ବ୍ୟାଟିଂ ନିଷ୍ପତି

ପବନରେ ଉଡ଼ି ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲ ଧରିଲେ ଏମିତି କ୍ୟାଚ୍‌…ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

IPL 2020: ମାତ୍ର ୩ ଇଞ୍ଚର ଦୂରତା ପାଇଁ ଖେଳିବାକୁ ପଡ଼ିଲା ୨ଟି ସୁପର ଓଭର

ପଞ୍ଜାବକୁ ୧୭୭ ରନ୍‌ର ଟାର୍ଗେଟ ଦେଲା ମୁମ୍ୱାଇ

ରୋମାଞ୍ଚକର ମ୍ୟାଚ୍‌କୁ ଜିତି ନେଲା କୋଲକାତା

ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ୧୬୪ ରନ୍‌ର ଟାର୍ଗେଟ ଦେଲା କେକେଆର

ଡିଡିସିଏର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାବେ ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ନିର୍ବାଚିତ ହେଲେ ରୋହନ ଜେଟଲୀ

ଯୁବରାଜ ସିଂହଙ୍କୁ ୬ ଥର ଆଉଟ କରିଥିବା ଖେଳାଳି କ୍ରିକେଟରୁ ସନ୍ୟାସ ନେଲେ

IPL 2020: ମୁମ୍ବାଇ ପାଖରେ ଏତେ ସହଜରେ କେମିତି ହାରିଗଲା KKR

You might also like