ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ଅନାବିଳ ପ୍ରେମ ଓ ଭଲପାଇବାକୁ ବରଦାସ୍ତ କରିପାରିଲେନି ପତ୍ନୀ; ତଲାକ ଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ତଲାକ ଦେବାର ବିଭିନ୍ନ ଅଜବ ଘଟଣା ଆପଣ ଶୁଣିଥିବେ ନିଶ୍ଚୟ। କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଯେଉଁ ତଲାକ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିବୁ, ତାହା ପଢ଼ିସାରିଲା ପରେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।  କାରଣ ଏହି ତଲାକ ଆବେଦନରେ ଜଣେ ପତ୍ନୀ ସ୍ୱାମୀର ଅନାବିଳ ପ୍ରେମ ଓ ସ୍ନେହଁରେ ଅତିଷ୍ଟ ହୋଇ ସ୍ୱାମୀଠାରୁ ତଲାକ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। କଥାଟା ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଲାଗୁଥିଲେ ବି ସତ।

ୟୁଏଇର(ୟୁନାଇଟେଡ୍‌ ଆରମ୍ବ ଏମିରେଟ୍)ର ଜଣେ ମହିଳା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଆବଶ୍ୟକଠାରୁ ଅଧିକ ଭଲପାଉଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସେ ଅତିଷ୍ଟ ହୋଇଗଲେଣି। ସେ ଏବେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ତଲାକ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ମହିଳା ଜଣକ ଫୁଜୈରାର ଶରୀୟା କୋର୍ଟରେ ତଲାକ ଅବେଦନ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବାହାଘରକୁ ମାତ୍ର ବର୍ଷ ପୂରିଛି। ଆଉ ବର୍ଷକ ଭିତରେ ଏମିତି ଅଜବ ଘଟଣା।

ସେଠାକାର ଖବର ସରବରାହ ସଂସ୍ଥା ଖଲିଜ୍‌ ଟାଇମ୍ସର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ମହିଳା ଜଣକ କୋର୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି, “ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମୋ ଉପରେ କେବେବି ରାଗନ୍ତି ନାହିଁ, କି ମୋତେ କେବେ ଉଦାଶ ରହିବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ବେଳେବେଳେ ମୋର ସବୁ କାମ କରିଦେବା ସହିତ ମୋ ପାଇଁ ରୋଷେଇ ବି କରିଦିଅନ୍ତି। ବାହାଘରର ବର୍ଷେ ପୂରିଗଲାଣି, ଆମ ଭିତରେ କୌଣସି ଝଗଡ଼ା ହୋଇନି। ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ଏତେ ସ୍ନେହଁ ଭଲପାଇବାରେ ମୁଁ ବିରକ୍ତି ହୋଇଗଲିଣି।“ ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଏତେ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ନର୍କ ପରି ମନେହେଲାଣି। ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ଭଲପାଇବାକୁ ବରଦାସ୍ତ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସେ ତଲାକ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଲୁଟେରୀ ଦୁଲହନ! ଫସେଇକି ଲୁଟିନେଲା କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା

ସାବଧାନ! ଏହି ୬ଟି କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ହୋଇଯିବେ କାଙ୍ଗାଳ

ଟପ୍‌ ପୋଷ୍ଟରେ ୫ ଓଡ଼ିଆ

ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ପ୍ରପୋଜ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଜଳିଗଲା ଘର

ଅଯୋଧ୍ୟା ବିବାଦ: ଆରମ୍ଭରୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ’ଣ ସବୁ ଘଟି ଯାଇଛି ଜାଣନ୍ତୁ ଘଟଣାକ୍ରମ

ରାମ ମନ୍ଦିର ନିର୍ମାଣର ଶୁଭାରମ୍ଭକୁ ନେଇ କିଏ କ’ଣ କହିଲେ ଜାଣନ୍ତୁ

ରାମ ମନ୍ଦିର ନିର୍ମାଣରେ ଏଇ ୧୦ ସିପାହୀଙ୍କୁ ଭୁଲି ହେବନି

୩ ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ ହେବ ଭବ୍ୟ ରାମ ମନ୍ଦିର, ଲାଗିବନି ଲୁହା

ବିଲେଇ କରୁଥିଲା ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଲାଣ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ୍!

କୁମ୍ଭୀର ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ୧୪ ବର୍ଷର ବାଳକ!

ଆଧୁନିକ ପରିଧାନରେ ସମ୍ବଲପୁରୀ ପୋଷାକର ଚାହିଦା

ଗରିବଙ୍କ ସାହା, ସଂଗ୍ରାମୀଙ୍କ ସାଥୀ ବାସୁଦେବ; ସଞ୍ଚିତ ଅର୍ଥ ଦାନ କରି ସୃଷ୍ଟି କଲେ ଉଦାହରଣ

You might also like