ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରିଟର୍ଣ୍ଣିଂ ଅଫିସର

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ନିର୍ବାଚନ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଖୋଜାପଡ଼େ ସେଲିବ୍ରେଟି ରିଟର୍ଣ୍ଣିଂ ଅଫିସର ରୀନା ଦ୍ୱିବେଦୀଙ୍କୁ। ପୂର୍ବରୁ ହଳଦିଆ ଶାଢ଼ୀରେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବା ଏହି ପିଡବ୍ଲୁଡି ଅଧିକାରୀଙ୍କର ଇଭିଏମ୍‌ ସହ ଫଟୋ ବିଭିନ୍ନ ଗଣମାଧ୍ୟମର ଶିରୋନାମା ମଣ୍ଡନ କରିଥିଲା।

ସୋମବାର ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଏକ ଉପନିର୍ବାଚନରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଗୋଲାପୀ ଶାଢ଼ୀରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସେ ଲକ୍ଷ୍ନୌ କ୍ୟାଣ୍ଟନମେଣ୍ଟର କ୍ରିଷ୍ଣାନଗର ଠାରେ ଇଲେକ୍ସନ୍‌ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଗୋଲାପୀ ଏବଂ ଗୋଲଡେନ୍‌ ରଙ୍ଗ ମିଶା ଶାଢ଼ୀରେ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ସବୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାସନ୍‌ ସ୍କିଲ୍‌କୁ ପୁଣି ସାମ୍ନାକୁ ଆଣିଛି। ଏହା ପ୍ରମାଣିତ କରିଛି ସେ ପ୍ରଶାସନ ସମ୍ଭାଳିବାରେ ଯେମିତି ଫ୍ୟାସନ୍‌ରେ ବି ସେମିତି ଧୂରୀଣ।

ରୀନା ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ଭୋଟରଙ୍କ ପରିଚୟ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ଓ କାଳି ଲଗାଇବା ଆଦି କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ସମୟରେ ବେଶ୍‌ କିଛି ଭୋଟର ଏବଂ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ତାଙ୍କର ଫଟୋ ଉଠାଇବାରେ ଲାଗିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଡାହାଣ ହାତରେ ନୀଳ ଓ କଳା ରଙ୍ଗର ଏକ ଘଣ୍ଟା ଏବଂ ବାମ ହାତରେ ବ୍ରେସ୍‌ଲେଟ୍‌ ଅନ୍ୟତମ ଆକର୍ଷଣ ଥିଲା। ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡ଼ୁଥିଲା ଗତ ମେ’ ମାସରେ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କ୍ରେଜ୍‌ ଏବେ ମଧ୍ୟ ବଜାୟ ରହିଛି।

ରୀନା ଏପରି ଷ୍ଟାରଡମ୍‌କୁ ନେଇ କୁହନ୍ତି, “ମୁଁ ମୋ ଅଜାଣତରେ ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନେଇ ରହିଥିବା ଚିରାଚରିତ ଧାରଣାକୁ ଭାଙ୍ଗିପାରିଛି। ଏବେ ଯେଉଁଆଡ଼େ ଗଲେ ଲୋକେ ମୋତେ ଚିହ୍ନି ପକାଉଛନ୍ତି। ଲୋକଙ୍କର ଯଥେଷ୍ଟ ଭଲପାଇବା ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିଛି। ଏପରିକି ମୁଁ ଆଣ୍ଡାମାନ୍‌ ନିକୋବର ଯାଇଥିବା ସମୟରେ ଲୋକେ ମୋତେ ଚିହ୍ନି ସେଲ୍‌ଫି ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି।”

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଭୁଲ୍‌ କେଉଁଠି ରହିଲା ଜାଣି ପାରିଲେନି ପ୍ରେମିକ

ସତରେ କ’ଣ ଏହା ନର୍କର ପ୍ରବେଶ ପଥ ?

ବାରମ୍ବାର ସଂଶୋଧନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ଆଧାର କାର୍ଡ

ମାଙ୍କଡ଼ କଲା ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ସପିଂ !

୯୦ ଟଙ୍କାରେ କିଣିଥିବା ଫୁଲଦାନୀକୁ ବିକିଲେ ୪.୪୮ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ

ଓଡ଼ିଶାର ଏହି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଭିକ୍ଷୁକ ମେଳା ଆୟୋଜିତ ହୁଏ !

କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କୁ ଶୌଚାଳୟରେ ବନ୍ଦ କରି ଫେରାର୍‌ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଓଡ଼ିଆ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପ୍ରେମ୍ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ଜଲ୍ଓ୍ୱା

ଏନଆଇଟି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମହାନତା- ବସ୍ତିରେ ବାଣ୍ଟିଲେ ଜ୍ଞାନର ଆଲୋକ

ପେସା ଶିକ୍ଷକତା, ନିଶା ପରିବେଶ ସୁରକ୍ଷା

ଦୁନିଆକୁ ଭାଇଚାରାର ବାର୍ତ୍ତା ଦେଲେ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ

୫୦୦ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଅଯୋଧ୍ୟା ବିବାଦ ; ପଢ଼ନ୍ତୁ ଏହି ମାମଲାର ପୁରା ଇତିହାସ

You might also like