‘ମୋତେ ୧୫ ବର୍ଷ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୮ ଜଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ’

ଇଏ ଏମିତି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କର କାହାଣୀ ଯାହାକୁ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେନି ତାଙ୍କ ସହ ଏମିତି ହୋଇପାରେ । ଏହି ଥର ଶୁକ୍ରବାରର ‘କୌନ୍‌ ବନେଗା କରୋଡିପତି’ର ସ୍ପେଶାଲ ସୋ’ କୁ  ଆସୁଛନ୍ତି ଏହି ମହିଳା । ଯାହାଙ୍କ ଜୀବନ କାହାଣୀ ଶୁଣି ଅମିତାଭ ବି ଥରି ଉଠିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ମନର କଥା ଶୁଣି କିଛି ସମୟ ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଅମିତାଭ ।

ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏହି ସ୍ପେଶାଲ ସୋ’ର ପ୍ରସାରଣ ହେବ । ଆଉ ଏଥିରେ ଅତିଥି ସାଜିଛନ୍ତି ସୁନିତା କୃଷ୍ଣନ୍‌ । ସୁନିତା ‘ପ୍ରଜ୍ଜ୍ୱଳା’ ନାମକ ଏକ ଏନ୍‌ଜିଓ ଚଳାଉଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ସେ ଯୌନ ଶୋଷିତ ମହିଳା ଓ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନେଇ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ସମାଜରେ ସେମାନଙ୍କ ଥଇଥାନ ଓ ଏକ ଉତ୍ତମ ଜୀବନ ଜିଇଁବାକୁ କରୁଛନ୍ତି ଲଢ଼େଇ ।

ସୋନି ଟିଭି ନିଜର ଇଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ଏକ ପ୍ରୋମୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛି । ପ୍ରୋମୋରେ ସୁନିତା କିଷ୍ଣନ୍‌ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସେହି ଦୁଃଖଦ ଓ ଅଭିସପ୍ତ ଫର୍ଦ୍ଦର ଗୋଟି ଗୋଟି କଥା ।

ଯେତେବେଳେ ସେ ୧୫ ବର୍ଷର ହୋଇଥିଲେ ୮ ଜଣ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ।  ୧୭ ଥର ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ଆକ୍ରମଣ ବି ହୋଇଥିଲା। ଅମିତାଭ ଏହା ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି । ଆଉ ହଠାତ୍‌ ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ ବାହାରି ଆସୁଛି.. ହ୍ୱାଟ୍‌..।

ପ୍ରୋମୋ ଭିଡ଼ିଓରେ ଏମିତି ସବୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଆଉ ଏଥିରେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି ସମାଜସେବୀ ସୁନିତା କୃଷ୍ଣନ୍‌ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ମହିଳା ଓ ପିଲାଙ୍କୁ ଯୌନ ଶୋଷଣରୁ ମୁକ୍ତ କରିଛନ୍ତି ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଆସୁଛି ଏହିସବୁ ଦମ୍‌ଦାର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌: ଫଟୋଗ୍ରାଫି ଲଭର୍‌ଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ

ଯାଆଁଳା ଭଉଣୀଙ୍କ ମାଗଣା କୋଭିଡ ହେଲ୍ପଲାଇନ୍‌

‘ପ୍ରିନ୍ସ ଅଫ୍ କୋଲକାତା’ @୪୮

ୱା ଅଫିସର; ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ଅପରାଧୀକୁ ଧରାଇ ଦେବାକୁ ସୁରାକ ଛାଡ଼ିଗଲେ କନଷ୍ଟେବଲ

୧୧୮ ବର୍ଷ ପରେ ଦେଖାଦେଲା ବିରଳ ପ୍ରଜାତିର ଫୁଲ

ଫେସ୍ ବୁକ୍‌ର ରଙ୍ଗ ନୀଳ କାହିଁକି ଜାଣନ୍ତି ?

ଆସିଲା ଗୁପ୍‌ଚୁପ୍‌ ଏଟିଏମ୍‌ !

ଶାଶୁଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ ନବବଧୂ

ବୟସର ସାୟାହ୍ନରେ ଖଇରୀକୁ ଝୁରୁଛନ୍ତି ନିହାର ନଳିନୀ

କେତେଦିନ ରହିବ ଏ ‘ମାଇବାପ୍‌’ ସରକାର ?

ହାତ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଗୋଡ଼ରେ ଆଙ୍କୁଛନ୍ତି ଜୀବନ୍ତ ଛବି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଚୀନରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲା ଆଉ ଏକ ଭୟଙ୍କର ଭୂତାଣୁ: ପୁଣି ଏକ ମହାମାରୀ ଆଶଙ୍କା !

You might also like