୨୦ ହଜାରରୁ କମ୍‌ ମୂଲ୍ୟରେ ମିଳିବ ଏହି ଜବରଦସ୍ତ ଟୁ-ହ୍ୱିଲର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମାତ୍ର ୨୯୯ ଟଙ୍କାର ଫିଚର ଫୋନ୍‌, ୩,୯୯୯ ଟଙ୍କାର LED ଟିଭି ଲଞ୍ଚ୍ କରିଥିବା କମ୍ପାନୀ Detel ଏବେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ଟୁ-ହ୍ୱିଲର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜବରଦସ୍ତ ଧମାକା କରିଛି। ଡିଟେଲ ମାତ୍ର ୧୯,୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଦମ୍‌ଦାର ଟୁ-ହ୍ୱିଲର ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ଯାହାର ନାଁ ରହିଛି Detel Easy ।

ଖବର ଶୁଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଥିବେ ନିଶ୍ଚୟ। ଏଭଳି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ପ୍ରଡକ୍ଟ ଆଣିବାରେ ଡିଟେଲ୍‌ କମ୍ପାନୀ ବେଶ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚିତ। Detel Easy ଟୁ-ହ୍ୱିଲର ପର୍ଲ ହ୍ୱାଇଟ, ମେଟାଲିକ ରେଡ୍ ଓ ଜେଟ୍ ବ୍ଲାକ୍‌ରେ କଲରରେ ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି। ତେବେ ଟୁ-ହ୍ୱିଲର ଦାମ୍‌ ସହିତ ଜିଏସ୍‌ଟି ସାମିଲ୍ ନାହିଁ।

detel electric two wheeler: 20 हजार से कम में आया ...

ଏବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି Detel Easy ଟୁ-ହ୍ୱିଲର ବିଶେଷତ୍ୱ

Detel Easy ଟୁ-ହ୍ୱିଲର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚାର୍ଜ ହେବା ମାତ୍ରେ ଏହା ୬୦ କିମି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇପାରିବ। ଏହାର ଟପ୍‌ ସ୍ପିଡ୍‌ ଘଣ୍ଟାପ୍ରତି ୨୫ କିମି ରହିଛି। ସବୁଠାରୁ ଭଲ କଥା ହେଉଛି Detel Easy ଟୁ-ହ୍ୱିଲର ଚାଳକଙ୍କୁ ଲାଇସେନ୍ସ କିମ୍ବା ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍‌ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ। ଏଥିରେ ପଲ୍ୟୁସନ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍‌ର ବି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ। ଗାଡ଼ିର ବାଲାନ୍ସ ପାଇଁ ଏହାର ବ୍ୟାଟେରୀକୁ ଟୁ-ହ୍ୱିଲର ଫ୍ଲୋର୍‌ରେ ଖଞ୍ଜାଯାଇଛି।

ଫୁଲ ଚାର୍ଜ ହେବାକୁ ଲାଗିଥାଏ ୮ ଘଣ୍ଟା

Detel Easy ଟୁ-ହ୍ୱିଲରକୁ ଫୁଲ୍ ଚାର୍ଜ ହେବାକୁ ୮ ଘଣ୍ଟା ସମୟ ଲାଗିଥାଏ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ କହିଛି। ବିନା ବ୍ୟାଟେରୀରେ ଏହାର ଓଜନ ୫୬ କିଲୋଗ୍ରାମ ରହିଛି। ଏହି ଟୁ-ହ୍ୱିଲରରେ 48V, 12Ahର ଲିଥିୟମ ବ୍ୟାଟେରୀ ଦିଆଯାଇଛି। ଏହାର ମୋଟର ପାୱାର 250W ରହିଛି।

detel electric two wheeler: 20 हजार से कम में आया ...

ବ୍ୟାଟେରୀ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ୩ ବର୍ଷର ୱାରେଣ୍ଟି ଦେଉଥିବା ବେଳେ ମୋଟର, କଣ୍ଟ୍ରୋଲର ଓ ଚାର୍ଜର ଉପରେ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷର ୱାରେଣ୍ଟି ରହିଛି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ଟୁ-ହ୍ୱିଲର ସହିତ କମ୍ପାନୀ ହେଲ୍‌ମେଟ୍‌ ବି ଫ୍ରିରେ ଦେଉଛି। ଏହି ଟୁ-ହ୍ୱିଲରରେ ଦୁଇଜଣ ବସି ପାରିବାର ସୁବିଧା ରହିଛି।

 

You might also like