• translate
Biswobandita Swain

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଶିଶୁର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।  ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବ। ପିଲାଟି ଚାଲୁଥିବା ଟ୍ରେନ୍ ଭିତରେ ଏକ ଚମତ୍କାର ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିବା ଭିଡିଓରୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସେ ଏକ ଚମତ୍କାର ଶୈଳୀରେ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍ ଭିତରେ ବ୍ୟାକଫ୍ଲିପ୍ ମାରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଶେଆର ହେବା ପରେ ଭିଡିଓଟି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଲୋକମାନେ ପିଲାଟିକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି।

ଆରିଫ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଭିଡିଓକୁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ସେ ପିଲାଜଣଙ୍କ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍ ଭିତରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି। ନିକଟ ଫାଟକରେ ଦୁଇଜଣ ଲୋକ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେ କ୍ୟାମେରା ଦେଖି ବ୍ୟାକଫ୍ଲିପ୍ କରୁଛନ୍ତି। ଭିଡିଓଟି ମନ୍ଥର ଗତିରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଛି।

ଏହି ଭିଡିଓଟିକୁ ନଭେମ୍ବର ୧ରେ ଶେଆର କରାଯାଇଥିଲା, ଭିଡିଓଟିକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨.୭ ଲକ୍ଷ ଭ୍ୟୁ ମିଳି ଯାଇଛି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ୩୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏଥିରେ ଲାଇକ୍ କରିଛନ୍ତି। ଅନେକ ଲୋକ ଶିଶୁର ପ୍ରତିଭାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ। ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖିଛନ୍ତି, 'ହେ ଭଗବାନ, ଏହା ଏକ ସୁନ୍ଦର ବ୍ୟାକଫ୍ଲିପ୍। ' ଅନ୍ୟଜଣେ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବିୟବହାରକାରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, 'ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ବ୍ୟାକଫ୍ଲିପ୍ ମାରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। କିନ୍ତୁ ଏହି ପିଲାଟି ପ୍ରକୃତରେ ଦକ୍ଷ।

Other Stories