ଲୁଟିବା ବଦଳରେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ମଥାରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲେ ଲୁଟେରା

ବ୍ରାସିଲିଆ(ବ୍ରାଜିଲ): ଲୁଟ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ଲୁଟେରାମାନେ କେତେବେଳେ ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଧମକ ଦେଇଥାନ୍ତି ତ, ଆଉ କେତେବେଳେ ଛୁରୀ ଦେଖାଇ ଲୋକଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରିଥାନ୍ତି। ହେଲେ ଏ କ’ଣ ! ଏହି ଲୁଟେରା ଜଣକ ଲୁଟ୍‌ କରିବା ବଦଳରେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ମଥାରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଉଛି। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଛି ନା? ଆଜ୍ଞା ହଁ,  ଲୁଟ୍‌ ବେଳେ ଜଣେ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଏମିତି ଏକ ବ୍ୟବହାର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ବି ଟିକେ ଆଚମ୍ବିତ ହୋଇଯିବେ। ବ୍ରାଜିଲ୍‌ରେ ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ଫୁଟେଜରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି, କିଛି ଲୁଟେରା ଲୁଟ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଦୋକାନକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଜଣେ ଲୁଟେରା ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇ  ଲୁଟ୍‌ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଲୁଟେରା ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଜଣେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ମଥାକୁ ହଠାତ୍‌ ଆସି ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ ଦେଉଛନ୍ତି। ଏପରିକି ସେ ତାଙ୍କଠୁ କିଛି ଲୁଟ୍‌ କରି ନାହାନ୍ତି କି ତାଙ୍କର କୌଣସି କ୍ଷତି ମଧ୍ୟ କରି ନାହାନ୍ତି।

ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦୁଇ ଜଣ ସଶସ୍ତ୍ର ଯୁବକ ବ୍ରାଜିଲ୍‌ର ଅମାରେଣ୍ଟେ ସ୍ଥିତ ଏକ ଫାର୍ମାସୀ ଦୋକାନ ଭିତରକୁ ପଶିଥିଲେ ଓ ଲୁଟ୍‌ ପାଇଁ ଦୋକାନୀକୁ ଭୟଭୀତ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେଠାରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ସେ ଭୟଭୀତ ହେବାଭଳି ଲାଗୁଥିଲେ।  ଜଣେ ଲୁଟେରା ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇ  ଲୁଟ୍‌ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ମୁଣ୍ଡରେ ହେଲ୍‌ମେଟ୍‌ ପିନ୍ଧିଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ହାତ ବାଡ଼େଇ ଦେଇଥିଲେ।  କିଛି ସମୟ ପରେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସି ହଠାତ୍‌ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ ଭୟରେ ରଖିଥିବା ସବୁ ଟଙ୍କା ତାଙ୍କୁ  ଦେଇଥିଲେ, ଲୁଟେରା ଜଣକ ତାହା ନେଇ ନ ଥିଲେ।

 

 

 

You might also like