ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡ଼ିଆରେ ଛାଡ଼ି ସାର୍‌ ଗିରଫ !

ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି (ଆଦର୍ଶ ଦାଶ) : ପଦାକୁ ଆସିଲା ପୁଣି ଜଣେ ସାର୍‌ଙ୍କ କୁତ୍ସିତ ମାନସିକତା। ପ୍ରତିଶୋଧ ପରାୟଣ ହୋଇ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇଥିବା ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଫଟୋ ଫେକ୍‌ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅପ୍‌ଲୋଡ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ଏପରି ଘଟଣା ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡିରେ ଘଟିଛି। ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ସାର୍‌ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହିତ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌ ଜବତ କରିଛି।

ପୋଲୁରୁ ଗାଁର ଗାଟେଡା ସତୀଶ ପେସାରେ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ। ସେ କାଶିନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ସ୍କୁଲରେ ଶିକ୍ଷକ ଅଛନ୍ତି। ବିବାହ ପରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହି ନଥିଲା। ତେଣୁ ଉଭୟଙ୍କ ଭିତରେ ଛାଡ଼ପତ୍ର ହୋଇଥିଲା। ଛାଡ଼ପତ୍ର ପରେ ସ୍ତ୍ରୀଠାରୁ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବା ପାଇଁ ସତୀଶ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ଏକ ଫେକ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ନିଜର ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ଅପ୍‌ଲୋଡ୍‌ କରିଥିଲେ। ଏହି ଫଟୋ ସୋଶାଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବା ପରେ ସତୀଶଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଗତ ୧ ତାରିଖରେ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତିକରି ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଫେକ୍‌ ଫେସବୁକ୍‌କୁ ପ୍ରଥମେ ବ୍ଲକ୍‌ କରିଥିଲା। ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ଉ ଜରି ରଖିଥିଲା। ତଦନ୍ତ ପରେ ପୁଲିସ ଘୂରି ଘୂରି ସତୀଶଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା।

ଆଜି ସତୀଶ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଥିବା ବେଳେ ପୁଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ତାଙ୍କଠାରୁ ଗୋଟିଏ ମୋବାଇଲ୍‌ ଓ ୨ଟି ସିମ୍‌ ଜବତ ହୋଇଛି। ଜବତ ମୋବାଇଲ୍‌ରେ କିଛି ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡ଼ିଓ ଥିବା ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଏସ୍‌ପି ସାରା ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ହକି ଦଳର ଅଧିନାୟକ ମନପ୍ରୀତ ଓ ଅନ୍ୟ ୩ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ କରୋନା

ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ

କରୋନା ଲଢ଼େଇରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଅବଦାନକୁ ଭୁଲିଗଲେ କି ସରକାର ?

ଲୋକାୟୁକ୍ତଙ୍କ ନିକଟରେ ହାଜର ହେଲେନି ହେମନ୍ତ ଶର୍ମା

ଭୁବନେଶ୍ୱର ସହରରୁ ଆଉ ୧୦୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ

କରୋନା ମୃତ୍ୟୁର ଅଡିଟ୍ ପାଇଁ ଦାବି କଲେ କଂଗ୍ରେସ ସାଂସଦ

ପଛରେ ପଡ଼ିଲା ଗଞ୍ଜାମ; ଆଜି ଏହି ଜିଲ୍ଲାରେ ଅଧିକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ

ନୂଆଁଖାଇ ପାଇଁ ସଟ୍‌ଡାଉନ୍ ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଜୟନାରାୟଣଙ୍କ ଚିଠି

ଅଗଷ୍ଟ ଶେଷରେ ବସିପାରେ ବିଧାନସଭା ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ

ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ, ଓଡ଼ିଶାର ଏହିସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ସତର୍କ ସୂଚନା

କରୋନାରୁ କେବେ ମିଳିବ ମୁକ୍ତି ? ଆସିଲା ଖୁସି ଖବର

‘କରୋନା ତଥ୍ୟ ଲୁଚାଉଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର’

You might also like