• translate
Satyendu Shekher Mishra

ଭୁବନେଶ୍ୱର: KYC ଅପଡେଟ୍ କରିବା ବାହାନାରେ ଲୁଟି ନେଲେ ୬୦ ହଜାର ଟଙ୍କା । ଲୁଟର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ । ଫୋନ୍ ଓ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ବ୍ଲକ ହୋଇ ଯାଇଥିବା କହି ସାଇବର ଠକ, ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଦର୍ଶନୀ ଯୋଶୀଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲା । ପ୍ରଥମେ କଥା ଛଳରେ ତାଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ଜିତି ନିଜ ଫୋନ୍ ଓ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଫୋନ୍‌ରେ କିଛି ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍‌ କରିବାକୁ କହିଥିଲା ।

ଏହାପରେ ଠକ ଜଣକ ନିଜ ନମ୍ବରକୁ ୧୦ ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଡାଉନ୍‌ଲୋଡ ହୋଇଥିବା ଆପ୍ ଜରିଆରେ ସେ ପ୍ରୀୟଦର୍ଶନୀଙ୍କ ଫୋନ୍‌କୁ ଆସେସ୍ କରି ଅନଲାଇନ୍‌ରେ ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି ୬୦ ହଜାର ଟଙ୍କା । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରାୟ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦୁଇ ଥର ଓ ପରେ ୨୫ ହଜାର ଭାବେ ଦୁଇ ଥର ।

ଏପରି ୪ଟି କିସ୍ତିରେ ଲୁଟେରା ପ୍ରୀୟଦର୍ଶନୀଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଟଙ୍କା ଗାଏବ କରିଛି । ଏନେଇ କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସର ସାଇବର ସେଲ୍‌ରେ ସେ ମାମଲା ଦାଏର କରିଛନ୍ତି । ଗତ ୨୮ ତାରିଖରୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ଏଯାଏଁ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଇନଥିବା ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

Other Stories

  • ତାମିଲନାଡୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଷ୍ଟାଲିନ୍ ଓ ଓଡ଼ିଶା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
    Stalin Letter To CM Neveen ବାଣକୁ ବ୍ୟାନ ନ କରିବାକୁ ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଷ୍ଟାଲିନ୍

    ଏନଜିଟି ଓ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟର ଗାଇଡଲାଇନ୍ ମାନି ବାଣକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଉ ବୋଲି ଓଡ଼ିଶା, ଦିଲ୍ଲୀ, ରାଜସ୍ଥାନ ଓ ହରିୟାଣାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି ଷ୍ଟାଲିନ। ଏହି ରାଜ୍ୟର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀମାନେ ନିଷ୍ପତ୍ତିର ପୁନର୍ବିଚାର କରିବାକୁ ସେ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

  • khordha firing
    Firing ସମ୍ପର୍କିୟ ଭଉଣୀ ଘରେ ଭାଇକୁ ଗୁଳି

    ବେଗୁନିଆରେ ଘଟିଲା ଗୁଳିକାଣ୍ଡ। ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ବିଭୂତି ଭୂଷଣ ଜେନା ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଛାତି ତଳେ ଏକ ଗୁଳି ବାଜିଛି। ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ...

  • Group clashes over goat deaths
    Group Clashes ଛେଳି ମୃତ୍ୟୁରୁ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ

    ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ଥାନା ପାଟସୁନ୍ଦରପୁର ଗାଁରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ;ଛେଳି ମୃତ୍ୟୁରୁ ହୋଇଛି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ; ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର। ଛେଳିକୁ ବାଇକ୍ ଧକ୍କା ଦେବାରୁ ବଚସା ହୋଇଥିଲା, ଏହାପରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ ହୋଇଥିଲା ।

  • ଟିଟିଲାଗଡ ହସପିଟାଲ
    Titilagarh Hospital ନର୍ସ ହାତରେ ଗଲା ରୋଗୀର ଜୀବନ !

    ହସ୍ପିଟାଲରେ ଡାକ୍ତର ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ରୋଗୀର ଚିକିତ୍ସା ନ କରି ନର୍ସମାନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଉଥିବାରୁ ଏଭଳି ରୋଗୀର ମୃତ୍ୟୁ ହେଉଥିବା ପରିବାର ତରଫରୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।