PGCIL କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ବର୍ଗରେ ବିଭିନ୍ନ ପଦବୀ ପାଇଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପାୱାର୍ ଗ୍ରୀଡ୍ କର୍ପୋରେସନ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡ୍ (PGCIL) କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ବର୍ଗରେ ବିଭିନ୍ନ ପଦବୀ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଛି। ୪୦ଟି ପଦବୀ ପୂରଣ ପାଇଁ ଏଇ ନିଯୁକ୍ତି ଡ୍ରାଇଭ୍ ଆରମ୍ଭ ହେଇଛି। ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଯେଉଁମାନେ GATE 2021 ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଛନ୍ତି, ସେମାନେ  PGCILର ଅଫିସିଆଲ୍ ସାଇଟ୍  powergridindia.com ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।
କମ୍ପାନୀ ଦ୍ୱାରା  ଜାରି କରାଯାଇଥିବା ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ, ମନୋନୀତ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ପୋଷ୍ଟିଂ ସ୍ଥାନଗୁଡିକ POWERGRID କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ, ସବଷ୍ଟେସନ୍, ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ବ୍ୟାପିଥିବା ନିର୍ମାଣ ସ୍ଥାନରେ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ବିଷୟ ପାଇଁ ଟେଲିକମ୍‌ରେ ପୋଷ୍ଟିଂ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଆବେଦନପତ୍ର ଅନଲାଇନ୍ ଦାଖଲ କରିବାର ଏବଂ ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ ଅନଲାଇନ୍ ଜମା କରିବା ପାଇଁ ଶେଷ ତାରିଖ ହେଉଛି ଏପ୍ରିଲ୍ ୧୫, ୨୦୨୧।

ଖାଲି  ଥିବା ପଦବୀର ବିବରଣୀ:
ଇଟି (ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକାଲ): ୨୦ଟି ପୋଷ୍ଟ
ଇଟି (ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ): ୧୦ଟି ପୋଷ୍ଟ
ଇଟି (ସିଭିଲ୍): ୧୦ଟି ପୋଷ୍ଟ

PwD ସଂରକ୍ଷଣ:
ଇଟି (ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକାଲ୍): ୦୧- ଶ୍ରବଣ ଦୁର୍ବଳ (ବଧିର ଏବଂ ଶ୍ରବଣର କଠିନ)
ଇଟି (ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ): ୦୧ – ଆନ୍ତଃ- ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ (HI, OH, ଚିହ୍ନିତ ଉପ-ବର୍ଗର ମିଶ୍ରଣ)
ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ PwBDର ନିମ୍ନ ଉପ-ଶ୍ରେଣୀଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ବୋଲି ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି
ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ: ଇଟି (ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକାଲ୍)/ ଇଟି (ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ)/ ଇଟି (ସିଭିଲ୍)

କିପରି ଆବେଦନ କରିବେ:

୨୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ ପରଠାରୁ, ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର GATE 2021 ପଞ୍ଜୀକରଣ ନମ୍ବର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସୂଚନା ସହିତ POWERGRID ୱେବସାଇଟ୍ www.powergridindia.com ରେ ନିଜକୁ ଅନଲାଇନ୍ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଅନ୍‌ଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ୧୫ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ରେ ବନ୍ଦ ହେବ।

GATE -୨୦୨୧ ଆଡମିଟ୍ କାର୍ଡରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା GATE ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ୍ ନମ୍ବର ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ଫର୍ମରେ ଯତ୍ନର ସହ ପୂରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। POWERGRIDରେ ଆବେଦନ କରିବା ସମୟରେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ନମ୍ବର GATE 2021 ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ୍ ନମ୍ବର ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।

ଦୟାକରି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଥରେ ଆପଣଙ୍କର ଆବେଦନ ଦାଖଲ ହେବା ପରେ, GATE ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ ନମ୍ବର କିମ୍ବା ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଷୟରେ କୌଣସି  ଅନୁରୋଧ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ  ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର GATE ଆଡମିଟ୍ କାର୍ଡରେ ପୂରଣ କରିଥିବା ପରି ନିଜ  ନାମ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିବରଣୀ ପୂରଣ କରନ୍ତୁ।
You might also like