ଗଳିକନ୍ଦିରେ ମିଳୁଛି ଧଳା ଜହର : ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର କବଳରେ ଢେଙ୍କାନାଳ

କଲେଜ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଛନ୍ତି ବେପାରୀ

ଢେଙ୍କାନାଳର ଗଳିକନ୍ଦିରେ ମିଳୁଛି ଧଳା ଜହର
ବେଧଡକ ଚାଲିଛି ନିଶା କାରବାର
କଲେଜ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଛନ୍ତି ବେପାରୀ

ଢେଙ୍କାନାଳ( ରାଜଶ୍ରୀ ଶତପଥୀ): ହାତପାହାନ୍ତାରେ ମିଳୁଛି ବ୍ରାଉନସୁଗାର । ଗଳି କନ୍ଦିରେ ଚାଲିଛି ବେପାର । ଢେଙ୍କାନାଳରେ ଧଳା ଜହର କବଳରେ ପଡିଗଲେଣି ଯୁବପୀଢି । ବିଭିନ୍ନ ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଘରେ ବେଧଡକ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ମିଳୁଛି  । ବଡ କଥା ହେଉଛି ପୋଲିସ ବାରମ୍ବାର ରେଡ୍ କରି ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ କରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଲଗାମ ଲାଗିପାରୁନି ନିଶା କାରବାର ଉପରେ ।
ବ୍ରାଉନସୁଗାରର ବୁଢିଆଣୀ ଜାଲରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇ ନିଶା କରୁଛନ୍ତି ଯୁବକ ।  ଧଳା ଜହରର ପୁଡିଆ ଖୋଲି ରଖାଯାଉଛି ସିଲଭର ପେପର ଉପରେ, ଆଉ ତା’ ପରେ ସେଥିରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ସିଗାରେଟରେ ଟାଣୁଛନ୍ତି ଯୁବକ । ନିଶା ନେବାର ଏପରି ଦୃଶ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଉଛି । ଢେଙ୍କାନାଳ ସହରର ଏମିତି ଅନେକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଘର ଅଛି, ଯେଉଁଠି ବେଧଡକ ଚାଲିଛି ନିଶା କାରବାର । କଲେଜ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଛନ୍ତି ବେପାରୀ । ଥରେ ନିଶାସକ୍ତ ହୋଇଗଲେ ଚଢା ଦରରେ ବିକ୍ରି କରାଯାଉଛି । ଆଉ ଏହାକୁ କିଣିବାକୁ ଯାଇ ବିଭିନ୍ନ ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପଡିଯାଉଛନ୍ତି ଯୁବପୀଢି ।

ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରୁଛି, ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ବେପାରୀଙ୍କୁ ଧରୁଛି। କେବଳ ଛୋଟମୋଟ ବେପାରୀ ଧରି ପୁଲିସ ବାହାବା ନେଉଛି। ମାତ୍ର ବଡ଼ ବେପାରୀଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିନାହିଁ।  ଫଳରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବର୍ଷ ବ୍ରାଉନସୁଗାର କାରବାର ଜନିତ ମାମଲା ବଢ଼ି ବଢ଼ି ଚାଲିଛି।

You might also like