• translate
Pallipuspa Samal

News Highlights

  • ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ

Weekly Horoscope: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ପାଇବେ । ଆୟଠାରୁ ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସତର୍କ ରହନ୍ତୁ । ଶରୀରରେ  ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ।

ମେଷ:

ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ଆପଣଙ୍କ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ, ଚାଲୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସକରାତ୍ମକ ଦିଗରେ, ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ମିଳିପାରେ । ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବେ । ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଦୂର ଯାଗାକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ପାଇବା ସହିତ ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଂଶସା ପାଇବେ ।

ବୃଷ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ ହେବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବାକୁ ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ । ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ କିମ୍ବା ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଦୂରରେ ରହିପାରନ୍ତି । ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହଟି ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ  ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ ।

ମିଥୁନ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜି ପାରେ । ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ରହିପାରେ । ମାନସିକ ଚାପ ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

କର୍କଟ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଏବଂ କୌଶଳପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବେ । ଏହା ସହିତ, ଆପଣ ଘର ସାମ୍ନାରେ ମଧ୍ୟ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡିକ ସମ୍ଭାଳିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ଯଦି ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ।

ସିଂହ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ରହିବେ ଏବଂ ସାହସର ସହିତ ସମସ୍ତ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ । ଲେଖା, ସମ୍ପାଦନା, ପ୍ରକାଶନ କିମ୍ବା ମାର୍କେଟିଂ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣମାନେ ସଫଳତାର ପାଇବେ । ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିପାରିବେ । ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଲାଗି ରହିପାରେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

କନ୍ୟା:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେବ । ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ। ତୁମର ବସ୍ତୁବାଦୀ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାକୁ ତୁମେ ଉତ୍ସାହିତ ହେବ ଯାହା ତୁମର ବ୍ୟାଙ୍କ ବାଲାନ୍ସ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ । ଭୁଲ୍ ବୁଝାମଣା ଯୋଗୁ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟରୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ତୁଳା:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ତୁମେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟ ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁଫଳ ମିଳିବ । ପରିବାରିକ ଓ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ତୁମର ସାଥୀ ତୁମ ପ୍ରତି ସହାୟକ ହେବ ଏବଂ ତୁମର ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ।

ବିଛା:

କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ଅବଧି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୁଭ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକଙ୍କୁ ମକଦ୍ଦମା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଆପଣ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି । ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ଧନୁ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହେବ ନାହିଁ ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ । ଆୟଠାରୁ ବେୟ ଅଧିକ ରହିବ । ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଯୋଗୁଁ ପାରିବାରିକ କଳହ ଲାଗି ରହିବ ।

ମକର:

ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ସରକାରୀ ନୀତି ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ । ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ତୁମର ସହକର୍ମୀ ମାନଙ୍କଠୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ । ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ପାଣ୍ଠିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନର ସମୟ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ ।

କୁମ୍ଭ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ । ସମୟସୀମା ପୂର୍ବରୁ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ । ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ । ଚାକିରିରେ ପଦନ୍ନିତ ହେବେ । ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେବ ।

ମୀନ:

ଏହି ସପ୍ତାହ ରୋଜଗାର ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ରହିବ । ଅନୁସନ୍ଧାନ, ପରୀକ୍ଷଣ କିମ୍ବା ରହସ୍ୟବାଦ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯେଉଁମାନେ ସଫଳତାର ସ୍ୱାଦ ପାଇବେ । ବିଦେଶୀ ଦେଶ ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ବୃତ୍ତି ଆଶା ଭଲ ହେବ । ଜମି କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ସମୟ ନୁହେଁ । ଶାରୀରିକ ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ ।

Other Stories