• translate
Pallipuspa Samal

News Highlights

  • ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ,ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି କଟିବ ସପ୍ତାହ

ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ଓ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ରହିବ ।  କ୍ୟାରିୟର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ରହିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଓ ପଦୋନ୍ନିତ ପାଇବେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ରହିବ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ । 

ମେଷ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ଥନ-ପତନ ଲାଗି ରହିବ । ଜମିଜମା ଓ ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକାରତ୍କମ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁଫଳ ମିଳିବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଶରୀର ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବ । ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ସ୍ଥିତି ରହିବ ।

ବୃଷ:

ଏହ ସପ୍ତାହଟି କ୍ୟାରିୟର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ରହିବ । ଯେଉଁମାନେ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ରହିବ । ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧନକୁ ମଜବୁତ କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ମିଥୁନ:

ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଓ ପଦୋନ୍ନିତ ପାଇବେ । ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ଓ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବା ସହ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ଯୋଗ ରହିଛି । ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟର ଏକ ସୁସ୍ଥ ମିଶ୍ରଣ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଜୀବନ ସନ୍ତୁଳିତ ରହିବ ।

କର୍କଟ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆୟ ଓ ବେୟ ଦ୍ୱାରା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ସ୍ଥିତି ରହିବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଆପଣଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ରହିବ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଉପୁଜି ପରାରେ । ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ

ସିଂହ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ନୂତନ ପଦ୍ଧତି ଏବଂ କୌଶଳ ପ୍ରୟୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉତ୍ତମ ଅଟେ । ପ୍ରେମ ବ୍ୟାପାରରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ।

କନ୍ୟା:

ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ । ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନରେ ଲାଭପ୍ରଦ ହେବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ପାଇବେ ଏବଂ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ ।

ତୁଳା:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ । ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାର ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । କୌଣସି ବିଚାରାଧୀନ ଆଇନଗତ ମାମଲା ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ମାମଲା ରହିବ । ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବା ପାଇଁ ନିରନ୍ତର ପ୍ରୟାସ କରିବେ । ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କ ସହ ମନାନ୍ତର ହୋଇପାରେ ।

ବିଛା:

ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ, ଆପଣଙ୍କର ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ତୁମେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭପ୍ରଦ ହେବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ଧନୁ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ତୁମର କ୍ୟାରିୟର୍ ଓ ଚାକିରୀକୁ ନେଇ ସାମାନ୍ୟ ଚିନ୍ତି ରହିବେ । ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବନ୍ଧୁ ମିଳନର ଯୋଗ ରହିଛି । ପରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ଏହି ସପ୍ତାହଟି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ । ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ।

ମକର:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ଚାକିରୀ ଓ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଉପହାର ଓ ପଦନ୍ନିତ ମିଳିବ । ଯେକୈଣସୀ ବିଚାରାଧୀନ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ଆପଣ ଏକ ପ୍ରୟାସ କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ଓ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ ।

କୁମ୍ଭ:

ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ । ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ ଏବଂ ତୁମେ ଯାହା ଇଚ୍ଛା ତାହା ହାସଲ କରିବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ ଦେଖାଦେବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ । ସ୍ୱସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ ।

ମୀନ:

ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଯାତ୍ରା କିମ୍ବା ପରିବହନ ସହ ଜଡିତ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରର କର୍ମଚାରୀମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ

Other Stories