• translate
Pallipuspa Samal

News Highlights

  • ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ

ଆପଣଙ୍କ ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହ କିପରି କଟିବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ମେଷ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ନିଜର ଅଂହକାରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିନ୍ତୁ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସତର୍କ ରହନ୍ତୁ । କାରଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଯେଉଁ ବ୍ୟବସାୟମାନେ ବିଦେଶୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରନ୍ତି । ଅଫିସ୍ ରାଜନୀତିର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି ଏନେଇ ରୁହନ୍ତୁ ସତର୍କ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏବଂ ସାଧାରଣ ଦୁର୍ବଳତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ବୃଷ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଚିନ୍ତାଜନକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଦେଇପାରିବେ ଯାହା ଅଯଥା ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ । ଆପଣମାନେ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ଅର୍ଡର ପାଇବାକୁ ଆଶା କରିପାରନ୍ତି । ବେସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଯଦି ଆପଣମାନ ନୂଆ ଘର କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଏହାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିନ୍ତୁ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ପାଠ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ସାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ମିଥୁନ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣ ସାହସ ଏବଂ ଦୃଢତା ଉପରେ କମ୍ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଜାଗ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇନପାରେ, ସହକର୍ମୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଏକ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରନ୍ତି । ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସଂପର୍କ ଦୃଢ ଓ ଭଲ ରହିବ । ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ମାଂସପେଶୀ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇ ପାରେ ।

କର୍କଟ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅଧିକାର ଏବଂ ପଦବୀ ବଜାୟ ରଖିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ । ଯେଉଁମାନେ ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଯତ୍ନବାନ ରହିବେ। ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ।

ସିଂହ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ସଫଳତା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ । ଅଫିସରରେ ତୁମର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ । ଆପଣଙ୍କ ଉଦ୍ୟମରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ଆପଣ ନିଜ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ପରିବେଶର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଜାୟ ରଖିବା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ କଠିନ ଯୁଦ୍ଧ କରିବେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଶରୀରରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏବଂ ବେକରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ।

କନ୍ୟା:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ । ଦେଖି ଚାହିଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ । ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଅବଧି ରହିବ କାରଣ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଉତ୍ପାଦ ଏବଂ ସେବାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ମାର୍କେଟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ । ପରିବାରଇକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ତୁଳା:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ କମ୍ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ମୁଦ୍ରା ସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ମନାନ୍ତର ହୋଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ବିଛା:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ତଥା ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଅଣ-ଉତ୍ପାଦକ ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ସାମାନ୍ୟ ଆଘାତ ହୋଇପାରେ ।

ଧନୁ:

ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଜୀବନରେ କିଛି ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଯେଉଁମାନେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି, ସେମାନେ ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ଖୋଜିପାରନ୍ତି । ତେବେ ରୋଜଗାରର ଅନ୍ୟ ଉତ୍ସ ଖୋଜିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ୍ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ସମୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି କାରଣ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ସେମାନଙ୍କୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିପାରେ । ଯାହା ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ ।

ମକର:

ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ରହିବ । ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ରହିବ । ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ହିଁ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଆଖି ଏବଂ ଚର୍ମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

କୁମ୍ଭ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଚାକିରି ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ । କାରଣ ତୁମର ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ଉପରେ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରଖିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଛୋଟ ଛୋଟ ବିବରଣୀ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଏକାଡେମିକ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟର ନିକଟତର ହେବେ । ଗଣ୍ଠି ଏବଂ ଆଣ୍ଠୁ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ମୀନ:

ଏହି ସପ୍ତାହରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଆଶା ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ ।

Other Stories