• translate
Pramod Behera

ପଶ୍ଚିମ ରେଳବାଇ ଗ୍ରୁପ୍ ସି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ ନେଇ ଏକ ନୂଆ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଛି। ଆଗ୍ରହୀ ଏବଂ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ୨୧ଟି ପଦବୀ ପାଇଁ କ୍ରୀଡା କୋଟାରେ ରେଳ ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୧ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

ସରକାରୀ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅନୁସାରେ “ପଶ୍ଚିମ ରେଳବାଇ ଉପରେ ୨୦୨୧-୨୦୨୨ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଖୋଲା ବିଜ୍ଞାପନ ମାଧ୍ୟମରେ ସ୍ପୋର୍ଟସ କୋଟା ପାଇଁ ୨୧ଟି ଗ୍ରୁପ୍ ସି ପୋଷ୍ଟ ପୂରଣ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ କ୍ରୀଡ଼ାବିତ୍‌ଙ୍କ ଠାରୁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍ ଆବେଦନ କରାଯାଇଛି। ଏସ୍‌ସି, ଏସ୍‌ଟି ଓ ଓବିସି ପାଇଁ କୌଣସି ସଂରକ୍ଷଣ ବ୍ୟବସ୍ଥା ନାହିଁ।”

ରେଳ ଚାକିରି ପାଇଁ ଆବେଦନ ଅଗଷ୍ଟ ୪ (ସକାଳ ୧୦)ରୁ ​​ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁଥିବାବେଳେ ଏହାର ଶେଷ ତାରିଖ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୩ (ସନ୍ଧ୍ୟା ୧୦) ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଛି।

ରେଳ ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୧ର ପଦବୀ ବିବରଣୀ

ବୟସ ସୀମା: ୦୧/୦୧/୨୦୨୨ ସୁଦ୍ଧା ସର୍ବନିମ୍ନ ୧୮ ବର୍ଷ ଏବଂ ସର୍ବାଧିକ ୨୫ ବର୍ଷ ହୋଇଥିବ। ଅର୍ଥାତ୍ ଜଣେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ୦୨/୦୧/୧୯୯୭ ପୂର୍ବରୁ ଏବଂ ୦୧/୦୧/୨୦୦୪ ପରେ ଜନ୍ମ ହୋଇ ନ ଥିବେ।

ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ବୟସ ଛାଡ ଅନୁମୋଦିତ ହେବ ନାହିଁ, ଦଶମ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ / ମାଟ୍ରିକ୍ / ସେକେଣ୍ଡାରୀ ଏକ୍ସାମିନେସନ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ କିମ୍ବା ଜନ୍ମ ତାରିଖ ସୂଚାଉଥିବା ସମାନ ପ୍ରମାଣପତ୍ର / ମାର୍କସିଟ୍ କିମ୍ବା ସ୍କୁଲ୍ ଲିଭିଙ୍ଗ୍‌ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଜନ୍ମ ତାରିଖର ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ ପ୍ରମାଣ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।

ରେଳ ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୧
ରେଳ ନିଯୁକ୍ତି ୨୦୨୧

 

କ୍ରୀଡା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା:

(କ) କେବଳ ସେହି କ୍ରୀଡ଼ାବିତମାନେ ଯେଉଁମାନେ ୦୧/୦୪/୨୦୧୯ରୁ ୨୮/୦୮/୨୦୨୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍‌ରେ ନିମ୍ନଲିଖିତ କ୍ରୀଡା ସଫଳତା ଯୋଗ୍ୟତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନେ କ୍ରୀଡା କୋଟା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଉପରୋକ୍ତ ପଦବୀଗୁଡିକର ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ହେବେ।

(ଖ) କ୍ରୀଡା ସଫଳତାର ବୈଧତା ପାଇଁ, ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ / ଇଭେଣ୍ଟର ଶେଷ ଦିନକୁ ବିଚାରକୁ ନିଆଯିବ।

(ଗ) ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଅନୁଶାସନରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସ୍ଥିତି ଯଦି ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ତେବେ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍ ଆବେଦନରେ ପୂରଣ କରିବା ଉଚିତ।

Other Stories