• translate
Prangyan Parimita

News Highlights

  • ତାରିଖ ଚାଲିଯବା ପୂର୍ବରୁ ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ

  • ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ

ସ୍ନାତକ ପାସ୍ ପିଲାଙ୍କୁ ଚାକିରି ସୁଯୋଗ ଦେଉଛି ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇ । ପଶ୍ଚିମ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ରେଳ General Departmental Competitive ପରୀକ୍ଷା (GDCE) ଅଧୀନରେ NTPC ର ୩୮ଟି ପଦବୀ ପୂରଣ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞାପନ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଏଥିପାଇଁ ପଶ୍ଚିମ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ରେଳ କମାଣ୍ଡ ଦ୍ୱାରା ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଅନଲାଇନରେ ଫର୍ମ ପୂରଣ କରିପାରିବେ ସ୍ନାତକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ । ତେବେ ଜୁଲାଇ ୨୫ ତାରିଖ ପୂର୍ବରୁ ଏଥିପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଆଗ୍ରହୀ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ RRCର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟରେ ଫର୍ମ ପୂରଣ କରିପାରିବେ । ସଫଳ ସ୍ନାତକ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଷ୍ଟେସନ ମାଷ୍ଟର ଭାବରେ ଚାକିରି ଦିଆଯିବ । ଅଧିକ ବିବରଣୀ ପାଇଁ,ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ RRCର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଭିଜିଟ୍ କରିପାରିବେ ।

ଆବେଦନ ସମ୍ପର୍କୀତ ସୂଚନା

ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ତାରିଖ- ୨୫ ଜୁନ୍ ୨୦୨୧

ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ପାଇଁ ଶେଷ ତାରିଖ - ଜୁଲାଇ ୨୫, ୨୦୨୧

ଜରୁରୀ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା

ପ୍ରାର୍ଥୀ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିବା ଉଚିତ୍ । ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫିଟ୍ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ।

ଘରେ ବସିବା ପ୍ରସ୍ତୁତି କରନ୍ତୁ

 

ଘରେ ବସି ବସି ଆପଣ ଏହି ପରୀକ୍ଷା କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ଦେବାପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ତେବେ ହଜାର ହଜାର ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ପରି Safalta ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ମାଗଣା କ୍ଲାସରେ ଯୋଗ ଦେବା ଉଚିତ୍ । ଦିଲ୍ଲୀର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଧ୍ୟାପକ ଓ ଅଧ୍ୟାପିକା ଏଠାରେ UPSI, UP-ASI, UPSSSC PET, CTET, UPTET, Polytechnic, NDA / NA, CDS, AFCAT ଭଳି ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଲାଇଭ୍ କ୍ଲାସ୍ କରୁଛନ୍ତି ।

Other Stories