• translate
Pallipuspa Samal

News Highlights

  • ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଗଲେ ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ

 ମୁମ୍ବାଇ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ୨୦୨୧ ଅକ୍ଟୋବର ୨୨ରୁ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ସିନେମା ହଲ୍ ଖୋଲାଯିବ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ 'ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ' ବିଷୟରେ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଛତିଶଗଡର ସ୍ପେଶାଲ୍ ଡିଜିପି ଆର.କେ ବିଜୟ ଟିକେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ। ତେବେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆଇପିଏସ ଆର.କେ ବିଜୟଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷକୁ ଦୁରେଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

ତେବେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଟୁଇଟ୍ ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଅନେକ ପରିବାର ଆ

ଜି ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବେ । ‘୨୨ ଅକ୍ଟୋବରରୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ସିନେମା ହଲ୍ ଖୋଲିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥିବାରୁ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ କୃତଜ୍ଞ । ବର୍ତ୍ତମାନ କେହି ଅଟକିବେ ନାହିଁ,ପୋଲିସ ଆସୁଛି’ ।

ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଏକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ଅଜୟ ଦେବଗନ୍, ରଣଭୀର ସିଂ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଚିତ୍ରରେ ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ରଣଭୀର ସିଂ ଟେବୁଲ ଉପରେ ବସିଥିବାବେଳେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ଅଜୟ ଦେବଗାନ୍ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଏହି ଚିତ୍ର ଦେଖି ଡିଜିପି ଆର.କେ ବିଜୟ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରି ଏକ କ୍ୟପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ 'ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ସାହେବ ବସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏସପି ସାହେବ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି, ଏମିତି ହୁଏନି ସାର୍ ।

ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଡିଜିପି ଆର.କେ ବିଜୟଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ ଜବାବ ଦେଇ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ 'ଜନାବ, ଏହା ଦୃଶ୍ୟ ଫଟୋ ପଛରେ ଅଛି । ଆମ କଳାକାରମାନଙ୍କ ପାଇଁ, କ୍ୟାମେରା ଅନ୍ ହେବା ମାତ୍ରେ ଏହା ପ୍ରୋଟୋକଲ୍ କୁ ଫେରିଗଲା । ଆମର ମହାନ ପୋଲିସ ବାହିନୀକୁ ସର୍ବଦା ନମସ୍କାର । ଆଶା କରେ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବ ତୁମେ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବ। ତେବେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଏହି ଟୁଇଟ୍ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଆର.କେ ବିଜୟ ୧୯୮୮ ବ୍ୟାଚ୍ ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ଛତିଶଗଡରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଡିଜିପି ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଆର.କେ ବିଜୟ ଟ୍ୱିଟରରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ସବୁ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରନ୍ତି ।

 

Other Stories