• translate
Pramod Behera

ମୁମ୍ବାଇ : ପୋର୍ଣ୍ଣୋଗ୍ରାଫୀ ମାମଲାରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଗିରଫ ପରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ଜେଏଲ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍‌ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍‌ର କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌ ଦ୍ୱାରା ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଉଛି। ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଗିରଫ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ କମ୍ପାନୀ ଆଡଲ୍ଟ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ଉତ୍ପାଦନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରେ। କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଘରର ଲୁକ୍କାୟିତ ଆଲମାରୀରୁ ହିନ୍ଦୀର ଏକ ନୂଆ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଏହି ସ୍କ୍ରିପ୍ଟଟି ଉଭୟ ରୋମାନ୍ ଏବଂ ଦେବନାଗରୀରେ ଲେଖାଯାଇଛି।

ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ସୁଟିଂ ଜାରି ରଖିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ଅଛି ବୋଲି ଅଧିକାରୀ ଜଣକ ଦୃଢ ଆଶଙ୍କା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ଏହି ସୁଟିଂ ଏରୋଟିକ୍ କିମ୍ବା ପୋର୍ଣ୍ଣ ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥିର ହୋଇ ନାହିଁ। କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ଜେଏଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍‌କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରୁଥିଲେ। ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ସ୍କାନର୍‌ରେ ଏହି କମ୍ପାନୀର ଅଶ୍ଳୀଳ ରାକେଟ୍ ଯାଞ୍ଚ ଚାଲିଛି। ବିଭିନ୍ନ ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ମା ସୁନନ୍ଦା ସୁରେନ୍ଦ୍ର ଶେଟ୍ଟୀ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି କମ୍ପାନୀର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ।

ଭିଆନ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ଶନିବାର ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କାନ୍ଥରେ ଏକ ଲୁକ୍କାୟିତ ଗୁପ୍ତ ଆଲମାରୀ ଅଛି। ଏହା ପରେ ଏହି ଅଶ୍ଳୀଳ ମାମଲାର ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଗୁମର ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛି। ଏନେଇ ମଧ୍ୟ ଚଢାଉ ଚାଲିଛି। ଚଢାଉ ପରେ କରାଯାଇଥିବା ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ପୋଲିସ ଏହି ରହସ୍ୟମୟ ଆଲମାରୀ ପାଇଥିଲା, ଯାହାର ସୂଚନା ଜଣେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହି ଚଢାଉ ପରେ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ସେମାନେ ଆଲମାରୀ ଏବଂ କିଛି ବାକ୍ସ ଜବତ କରି ସେମାନଙ୍କ ହେପାଜତରେ ରଖିଛନ୍ତି।

କ୍ରାଇମ୍‌ ବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌ର ଏକ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଜବତ ହୋଇଥିବା ବାକ୍ସରେ ଏଭଳି କିଛି ଫାଇଲ ମିଳିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଆର୍ଥିକ କାରବାର ଏବଂ ମୁଖ୍ୟତଃ କ୍ରିପ୍ଟୋ ମୁଦ୍ରା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଦଲିଲ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ। ତେବେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଚଢାଉରେରେ ଏହି ଆଲମାରୀ କିପରି ମିସ୍ ହେଲା ବୋଲି ଯେତେବେଳେ ପଚରାଗଲା, ଉତ୍ସ କହିଛି ଯେ ଏହି ଆଲମାରୀ କାନ୍ଥରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣଭାବେ ଲୁଚି ରହିଛି। ପଚରାଉଚରା ବେଳେ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଆଲମାରୀ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି। ରହସ୍ୟମୟ ଆଲମାରୀରୁ ଜବତ ହୋଇଥିବା କ୍ରିପ୍ଟୋ କରେନ୍ସି ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ଦସ୍ତଖତ ଥିବାରୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ପୁଣି ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇପାରେ।

Other Stories