ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିବେଦନ କଲେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ, କହିଲେ- ‘ମୋ ଭାଇକୁ ନ୍ୟାୟ ଦିଅନ୍ତୁ’

ମୁମ୍ବଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ଆକ୍ଟର ସୁଶାନ୍ତ ସଂହ ରାଜପୁତ୍‌ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ନେଇ ଏବେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାକୁ ନେଇ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ତେବେ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ପ୍ରତି ଅନେକ ଅଙ୍ଗୁଳି ଉଠିଥିବାବେଳେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକ୍‌ରେ କିନ୍ତୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ସମର୍ଥନ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷେ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ସିବିଆଇ କରୁ ବୋଲି ଦାବି ଉଠୁଥିବାବେଳେ ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ଏହି ଦାବିକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବାପା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ବିରୋଧରେ FIR ଦାଏର କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଗମ୍ଭୀର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ଇତି ମଧ୍ୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତା ସିଂହ କୀର୍ତ୍ତି ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କରି ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଗୁହାରି କରିଛନ୍ତି। ଏପରିକି ପ୍ରମାଣ କରାଯିବାର ଆଶଙ୍କା ଥିବାରୁ ସେ ଏ ଦିଗରେ ଦୃଷ୍ଟି ଦେବାକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି।

ଶ୍ୱେତା ସିଂହ କୀର୍ତ୍ତି ଇନ୍‌ଷ୍ଟାରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ସେ ମୋଦିଙ୍କୁ  ଗୁହାରି କରି ଏହି ମାମଲାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମୋ ଭାଇର କେହି ଗଡ୍‌ ଫାଦର ନ ଥିଲେ। ଆମେ ବହୁତ ସାଧାରଣ ପରିବାରର। ଆମର ଭାଇ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏକମାତ୍ର  ଷ୍ଟାର ଥିଲା ଯିଏ ଆମ ପରି ପରିବାରରୁ ଆସିଥିଲା। ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ପ୍ରାର୍ଥନା, ଆପଣ ଘଟଣାକୁ ଗୁରତ୍ୱର ନେଇ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରନ୍ତୁ। ପ୍ରମାଣ ଯେପରି ନଷ୍ଟ କରା ନ ଯାଏ ସେ ଦିଗରେ ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯାଉ।’

ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଶେୟାର କରି ଶ୍ୱେତା  ଏହାର କ୍ୟାପ୍ସନ ଦେଇଛନ୍ତି। କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ ମୁଁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ୍‌ଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏବଂ ପୁରା ମାମଲାର ତୁରନ୍ତ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି। ଭାରତର ନ୍ୟାୟ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଆମର ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି। ଯେ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବି ଆମେ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଆଶ ରଖିଛୁ।

ଏହା ପରେ ସେ ନିଜ ପୋଷ୍ଟକୁ ପିଏମ ମୋଦି ଏବଂ ପିଏମ୍‌ଓ ଇଣ୍ଡିକୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

କେରଳ ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ ଏହି ଗୋଲ୍ଡ ମେଡାଲିଷ୍ଟ ପାଇଲଟ

ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଫ୍ଲାଇଟ୍ କ୍ରାସ ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଂ; ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ସମେତ ୧୫ ମୃତ

ବିଶ୍ୱ ପାଇଁ ସତର୍କ ଘଣ୍ଟି; ଚୀନ୍‌ରେ ମାତୁଛି ଆଉ ଏକ ଭୟଙ୍କର ଭୂତାଣୁ, ଗଲାଣି ୭ ଜୀବନ ୬୦ ଆକ୍ରାନ୍ତ

ଲୁଟେରୀ ଦୁଲହନ! ଫସେଇକି ଲୁଟିନେଲା କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା

ଲକଡାଉନ୍‌ରେ ନିଆରା କାମ କରି ପ୍ରେରଣା ସାଜିଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ

ସରିଲା ଅପେକ୍ଷା, ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଆସିବ କରୋନା ଭ୍ୟାକସିନ୍!

ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ

ସାବଧାନ! ଏହି ୬ଟି କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ହୋଇଯିବେ କାଙ୍ଗାଳ

ଚାଷୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଗଡ଼ିଲା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେନ୍‌

ଭୂସ୍ଖଳନରେ ଚାଲିଗଲା ୫ ଜୀବନ

ଟ୍ରାକ୍ଟର ସାହାଯ୍ୟରେ ବାହାରିଲା ଗାଈ ଦୁଗ୍ଧ, ଭିଡିଓ ଶେୟାର କଲେ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଗ୍ରୁପ୍‌ର ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍‌

ଏବେ ‘ହ୍ୱାଟ୍ ଟୁ ଥିଙ୍କ୍’ ନୁହେଁ, ‘ହାଓ ଟୁ ଥିଙ୍କ୍’ ଉପରେ ଫୋକସ୍

You might also like