ମୃତ୍ୟୁ ଭୟରେ ନ୍ୟୁଜ ଚାନେଲ୍‌ରେ ଆତ୍ମସର୍ମପଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ବିକାଶ ଦୁବେ

କାନପୁର: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର କାନପୁରରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ବିକାଶ ଦୁବେ ଆଠ ଜଣ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ଖସି ପଳାଇଥିଲେ। ବିକାଶକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ ପ୍ରାଣମୁର୍ଚ୍ଛା ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି। ଇତି ମଧ୍ୟରେ ପୋଲିସ ତାର  ୨ ଜଣ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର କରି ମାରି ଦେଇଛି। ଏହା ପରେ ବିକାଶ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି।  ବର୍ତ୍ତମାନ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ବିକାଶ ଦୁବେ ଏକ ଟିଭି ନ୍ୟୁଜ ଚ୍ୟାନେଲର ଲାଇଭ ଟେଲିକାଷ୍ଟ ସମୟରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ ତାଙ୍କର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି,  ଗଣମାଧ୍ୟମ ଉପସ୍ଥିତିରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇ ପାରିବ ନାହିଁ । ବିକାଶ ଜାଣିଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ୍ ଟିମ୍ ତାଙ୍କୁ ଯେପରି ଖୋଜୁଛି, ମୁହାଁମୁହିଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ଏନକାଉଣ୍ଟରର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ।

ସୂଚନାଥାଉ କି, ଜୁଲାଇ ୩ରେ, କାନପୁରରେ ଏକ ଏନକାଉଣ୍ଟର ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବିକାଶ ଦୁବେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀମାନେ ଏକାଠି ଆଠ ଜଣ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳି କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ବିକାଶଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ପ୍ରଭାତ ଓରଫ କାର୍ତ୍ତିକେୟ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ ଯେ ଜୁଲାଇ ୫ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଏବଂ ବିକାଶ ଦୁବେ କାନପୁରର ଶିବଲିରେ ଥିଲେ।

ପରେ ଉଭୟ ଫରିଦାବାଦରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ଶ୍ରାବଣ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଉଭୟଙ୍କୁ ଆଶ୍ରୟ ଦେଇଥିଲେ। ବିକାଶ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ରହିଲେ।  ପୋଲିସ ସୂଚନା ପାଇବା ବେଳକୁ ବିକାଶ ଦୁବେ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ।  ତେବେ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି।

ଫରିଦାବାଦ ପୋଲିସ ପ୍ରଭାତଙ୍କ ସମେତ ମୋଟ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ବିକାଶ ଦୁବେ ଖସି ପଳାଇଥିଲେ। ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନୋଏଡା ସେକ୍ଟର -୭୧ ରେ ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କହିଛନ୍ତି, ସେ ଏକ ଅଟୋରେ ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିକାଶଙ୍କର ଏକ ବ୍ୟାଗ ଥିଲା ଏବଂ ସେ ବହୁତ ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିଲେ ।

ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କ ଖବର ନୋଏଡାରେ ପହଞ୍ଚିବା ଖବର ପାଇବା ପରେ ପୁରା ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନ ସତର୍କ ରହିଛି। ନୋଏଡାସ୍ଥିତ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଏବଂ ଚେକ୍ ପୋଷ୍ଟରେ ସଚେତନତା ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଛି। ଟିଭି ନ୍ୟୁଜ୍ ସାମ୍ନାରେ ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ ଖବର ମିଳିବା ପରେ  ନୋଏଡା ଫିଲ୍ମ ସିଟିରେ ପୋଲିସ ମୁତୟନ କରାଯାଇଛି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ କଡା ନଜର ରଖାଯାଉଛି। କୌଣସି ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ବିକାଶ ଯେପରି ପହଞ୍ଚି ନ ପାରିବେ ସେ ନେଇ ପୋଲିସ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ସାବଧାନ ! ବିନା ଅର୍ଡରରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚୁଛି କି ବିହନ ପ୍ୟାକେଟ ? ଭୁଲ୍‌ରେ ବି ଖୋଲନ୍ତୁନି

ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବିରଳ ପ୍ରଜାତିର ବିଷାକ୍ତ ସାପ

୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଦେଶରେ ୬୨ ହଜାର ୬୪ ଜଣ ନୂଆ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ

ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ଦାନା ଖାଇବାକୁ ଦେଉଛି ଏକ ବର୍ଷର ଶିଶୁ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ବିଷ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ଦେଇ ୧୧ ପାକିସ୍ତାନ ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା

ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରଣବ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କୁ କରୋନା

ମାଟି ତଳୁ ଶୁଭିଲା କାନ୍ଦିବାର ଶବ୍ଦ, ଆଉ ତା’ପରେ…

ଏକ ମାସର ଶିଶୁ ଦେଲା କରୋନାକୁ ମାତ୍‌, ମା’ କ୍ଷୀରକୁ ଡାକ୍ତର କଲେ ଅସ୍ତ୍ର

ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡ୍‌ରୁ ଫୋନ୍‌ ଆସିଲା ଦିଲ୍ଲୀ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି, ତା’ପରେ…

ଭୂସ୍ଖଳନ: ମାଟି ଅତଡ଼ା ତଳୁ ୬ ମାସ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୪୩କୁ ବୃଦ୍ଧି

୮୪ ବର୍ଷ ପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଲାଲ୍‌ ରଙ୍ଗର ସାପ

ଶବକୁ ପୋତିବା ପୂର୍ବରୁ ଥକି ପଡ଼ି ତଳେ ଶୋଇପଡ଼ିଲେ କୋଭିଡ ଯୋଦ୍ଧା

You might also like