ଘରର ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ଭାଇ, ଭଉଣୀ ତା ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟାକଲା ବଡ଼ ଭାଇ

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ବିକାଶ ଦୁବେ ୮ ପୁଲିସ ଅଫିସରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଥିବା ୟୁପିରେ ଏବେ ପୁଣି ଏକ ହତ୍ୟା ଘଟଣା ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇ ଦେଇଛି।

ସମ୍ଭଲ ଜିଲ୍ଲାର ବିନୀତ ନାମରେ ଜଣେ ଚାଷୀ ନିଜ ସାନ ଭଉଣୀ, ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀର ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟା କରିଛି। ଘରର ସମ୍ମାନ ରଖିବାକୁ ଯାଇ ସେ ଏପରି କରିଥିବା କହିଛି।

ଘଟଣାନୁସାରେ, ବିନୀତଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ସୁଖୀଆ ତାଙ୍କର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ବଣ୍ଟିଙ୍କୁ ଭଲପାଉଥିଲେ। ବିବାହ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଉଭୟ ଘରୁ ଫେରାର୍ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଭଉଣୀର ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟରେ କ୍ଷ୍ୟୁବ୍ଧ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ବିନୀତ। ଉଭୟ ବିବାହ କଲେ ଘରର ସମ୍ମାନ ତଳେ ପଡ଼ିଯିବା ଭୟରେ ତିନିଜଣ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଉଭୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ।

ହଠାତ୍‌ ଏକ ପଡ଼ିଆରେ ପ୍ରେମିଯୁଗଳଙ୍କୁ ପାଇଁ ବନ୍ଧୁ ସହିତ ମିଶି ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ବିନୀତ। ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଏହାକୁ ସୁଇସାଇଡ୍ ରୂପ ଦେବାକୁ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗଛରେ ଟାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ। ଜୁଲାଇ ୧ ତାରିଖରେ ପୁଲିସ ଉଭୟଙ୍କ ଶବ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା। ଏହି ହତ୍ୟା ଘଟଣାକୁ ବିନୀତଙ୍କର ଆଉ ଜଣେ ଭାଇ କୁଲଦୀପ ଦେଖି ଦେବାରୁ ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଏହାର ୬ ଦିନ ବିନୀତ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ବିନୀତ। ଆଉ ସମାନ ଢଙ୍ଗରେ ସେହି ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ଗଛରେ ଟାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ।

ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ପୁଲିସ ପଚରାଉଚରା କରିବା ପରେ ବିନୀତ ସବୁ ସତକଥା ମାନିଯାଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାରେ ପୁଲିସ ୪ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହିତ ହତ୍ୟାରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିବା ଦଉଡ଼ି ଓ ବିନୀତ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି ପୁଲିସ।

 

 

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭେଙ୍କୟା ନାଇଡୁ କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଏମିତି ରିପୋର୍ଟ ଦେଲା ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସର ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସହିତ ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାର ତଦନ୍ତର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ; NCB

ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା !

କରୋନାରୁ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଦିଲ୍ଲୀ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

୫୪ ସିଟ୍ ପାଇଁ ଉପନିର୍ବାଚନ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କଲେ ଇସି

୩୦ ବର୍ଷ ସେବା ଯୋଗାଇବା ପରେ ସତ୍ତା ହରାଇବ INS Viraat

ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ଜିଭ କାଟି ଦେଇଥିଲେ, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଆଖି ବୁଜିଲେ ପୀଡିତା

କୃଷି ବିଲ୍‌ ବିରୋଧକୁ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା, କହିଲେ ‘ଚାଷୀ ଯାହାକୁ ପୂଜା କରନ୍ତି, ସେଥିରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲ !’

କରୋନା ପରେ ଚୀନ୍‌ରେ ବୁବୋନିକ ପ୍ଲେଗ ଆତଙ୍କ, ଜରୁରୀ ସ୍ଥିତି ଲାଗୁ କଲା ପ୍ରଶାସନ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ୍‌ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା; ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ଓ ଭିସେରା ରିପୋର୍ଟ ସିବିଆଇକୁ ଦେଲା ଏମ୍ସ

ଚୀନକୁ ଚେକ୍ ଦେବା ପାଇଁ LACରେ ଜଗିଛି ’ନିର୍ଭୟ’

You might also like