ହାଥରସ ଯାଉଛନ୍ତି ରାହୁଲ-ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧି; ଅଟକାଇବାକୁ ରାସ୍ତାରେ ପୋଲିସ ବି ପ୍ରସ୍ତୁତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପୁଣି ଥରେ ହାଥରସ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧି। ସେପଟେ ଦୁଇ କଂଗ୍ରେସ ନେତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ପୋଲିସ। ରାହୁଲ ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପୀଡ଼ିତ ପରିବାର ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିବ କଂଗ୍ରେସ।

ତେବେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଦିଲ୍ଲୀ-ନୋଏଡ଼ା (ଡିଏନ୍‌ଡି) ଫ୍ଲାଇୱେରେ ମୁତୟନ ଥିବା ପାଖାପାଖି ୧୦୦ ପୋଲିସ କର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ରାହୁଲଙ୍କ ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସମ୍ନା ହେବ। କଂଗ୍ରେସର କୌଣସି ନେତାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ-ନୋଏଡ଼ା ବୋର୍ଡର ପାର କରାଇ ନଦେବାକୁ ପୋଲିସଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ହୋଇଛି।

ସୁଚନା ଅନୁସାରେ, ହାଥରସ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ରାହୁଲ୍ ଦିନ ଅଢ଼େଟା ବେଳେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ବାହାରିଛନ୍ତି। କଂଗ୍ରେସ ମହାସଚିବ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧି ନିଜେ ଟୋୟୋଟା ଇନୋଭା ଗାଡ଼ି ଚଲାଉଛନ୍ତି। ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ତାଙ୍କ ପାଖ ସିଟ୍‌ରେ ବସିଛନ୍ତି।

କର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଅନୁସାରେ, କଂଗ୍ରେସ ରାହୁଲ ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରତିନିଧୀ ମଣ୍ଡଳ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପାରିବାରକୁ ଭେଟି ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣିବ, ଓ ପୀଡ଼ିତା ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ନ୍ୟାୟ ଦାବି କରିବ ଦଳ।

ଆଜି ସକାଳେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ରାହୁଲ ଲେଖିଥିଲେ “ଦୁନିଆଁର କୌଣସି ଶକ୍ତି ମୋତେ ହାଥରସର ଦୁଃଖୀ ପରିବାର ସହିତ ଭେଟି ଦୁଃଖ ବାଣ୍ଟିବାରୁ ଅଟକାଇ ପାରିବନି। ” ଆଉ ଦିନ ଅଢ଼େଇଟା ବେଳେ ରାହୁଲୃ- ପ୍ରିୟଙ୍କା ପୀଡ଼ିତ ପରିବାରକୁ ଭେଟିବାକୁ ବାହିର ପଡ଼ିଛନ୍ତି।

ଅନ୍ୟପଟେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କୁ ଗାଁରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ନାହିଁ। କୌଣସି ଦଳର ନେତା ବି ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିବାରକୁ ଭେଟି ପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ହାଥରସ ସଦର ଏଏସ୍‌ଡିଏମ୍‌ ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶ ମୀଣା କହିଛନ୍ତି।

ତେବେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଅଟକ ରଖିଥିଲେ। ରାହୁଲଙ୍କ ଉପରେ ଲାଠି ଚାର୍ଜ କରିବା ସହିତ ତାଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ତଳେ ପକାଇଥିଲେ ବୋଲି ରାହୁଲ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ପାକିସ୍ତାନ ଅନୁପ୍ରବେଶକାରୀକୁ ଧରିଲା ସେନା; ୫ ହଜାର ପାକିସ୍ତାନୀ ଟଙ୍କା ଜବତ

‘ପାପ, ଭୁଲ ଓ ବେମାରୀକୁ ଛୋଟ ଭାବିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ’

ଗୋଆ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌ରୁ କେମିତି ଶେୟାର୍ ହେଲା ପର୍ଣ୍ଣୋଗ୍ରାଫିକ୍ ଭିଡିଓ ?‌

୨ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର କଲା ସେନା; ଦୁଇ ଦିନରେ ୪ ମୃତ

ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାର ମାମଲାରେ ବିଚାର କରୁଥିବା NDPSର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବିଚାରପତିଙ୍କୁ ବୋମାମାଡ଼ ଧମକ: ଦୁଇ ଅଟକ

ଗୋଆ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌ ହ୍ୟାକ୍

ଚୀନ୍‌ର କରୋନା ଭ୍ୟାକ୍ସିନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁରକ୍ଷିତ: ବ୍ରାଜିଲ୍‌

ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ରେ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

୮୩ ଦିନ ପରେ ଆଶ୍ୱସ୍ତି; ଦିନକରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ କମ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ

ଫେବ୍ରୁଆରି ସୁଦ୍ଧା ଦେଶର ଅଧା ଲୋକ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ପାରନ୍ତି !

କଥା ଦେଇ କଥା ରଖିଲେ ରାହୁଲ, ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଲେ ଘରର ଚାବି

କରୋନା ଆକ୍ରନ୍ତଙ୍କ ଖୁସି ପାଇଁ ନାଚିଲେ ଡାକ୍ତର, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

You might also like