NHAI ନିଯୁକ୍ତି 2021: ଏକାଧିକ ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ, ଦରମା ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିବରଣୀ ପାଇଁ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ

NHAI ଚାକିରୀ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ରଖିଛନ୍ତି କି?

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ନ୍ୟାସନାଲ ହାଇୱେ ଅଥରିଟି ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (NHAI) ଡେପୁଟେସନ ଆଧାରରେ ଏକାଧିକ ପଦବୀରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଆବେଦନ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଛି। ଡେପୁଟି ଜେନେରାଲ୍ ମ୍ୟାନେଜର (ଫାଇନାନ୍ସ ଆଣ୍ଡ ଆକାଉଣ୍ଟସ୍) (୬ଟି ପୋଷ୍ଟ), ମ୍ୟାନେଜର ଫାଇନାନ୍ସ ଆଣ୍ଡ ଆକାଉଣ୍ଟସ୍ (୨୪ ଟି ପୋଷ୍ଟ) ଏବଂ ଡେପୁଟି ମ୍ୟାନେଜର (ଫାଇନାନ୍ସ ଏବଂ ଆକାଉଣ୍ଟସ୍) ସହିତ ୪୨ ଟି ପଦ ପୂରଣ କରିବାକୁ NHAI ଦ୍ୱାରା ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କରାଯାଇଛି। ଡେପୁଟି ଜେନେରାଲ୍ ମ୍ୟାନେଜର୍ (ଫାଇନାନ୍ସ ଏବଂ ଆକାଉଣ୍ଟସ୍): ପେ ସ୍କେଲ୍: ପେ ଲେଭଲ୍ ୧୨ (Rs.୭୮୮୦୦-୨୦୯୨୦୦)

ବୟସ: ଡେପୁଟେସନ ପାଇଁ: 56 ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ହେବ ଉଚିତ ନୁହେଁ

ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା: ବାଣିଜ୍ୟରେ ସ୍ନାତକ କିମ୍ବା ଚାର୍ଟାର୍ଡ ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ କିମ୍ବା ସାର୍ଟିଫାଏଡ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରଶାସନ (ଅର୍ଥ) ରେ ଏକ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ କିମ୍ବା ପ୍ରତିଷ୍ଠାନରୁ ଡିଗ୍ରୀ। କିମ୍ବା କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର କିମ୍ବା ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ କୌଣସି ସଂଗଠିତ ଅର୍ଥ କିମ୍ବା ଆକାଉଣ୍ଟସ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସେବା ଦେଉଥିବା ସଂସ୍ଥା ର ସଦସ୍ୟ ଥିବେ ଏବଂ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର କିମ୍ବା ରାଜ୍ୟ ସରକାର କିମ୍ବା ୟୁନିଅନ୍ ଟେରିଟୋରୀ , ପବ୍ଲିକ୍ ସେକ୍ଟର ଅଣ୍ଡରଟେକିଂ କିମ୍ବା ସେମି ଗଭର୍ନମେଣ୍ଟ , ସ୍ୱୟଂଶାସିତ ସଂଗଠନ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସରକାରୀ ସଂସ୍ଥା ଅଧୀନରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଡେପୁଟେସନ ରେ ଆସିଥିବେ। ସମାନ ଭାବରେ ଅନୁରୂପ ପୋଷ୍ଟ ର ପେ-ମ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ସରେ (୧୨୭୮୮୦୦-୨୦୯୨୦୦) (ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ DA ) କିମ୍ବା ପ୍ୟାରେଣ୍ଟ୍ କ୍ୟାଡର କିମ୍ବା ବିଭାଗରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଆଲ୍ DA ଭତ୍ତା ପ୍ୟାଟର୍ନ (IDA) ରେ ରହିଛି। କିମ୍ବା ମୂଳ କ୍ୟାଡର କିମ୍ବା ବିଭାଗ:- ଗ୍ରେଡ୍ ରେ ଚାରି ବର୍ଷର ସେବା ସହିତ ନିୟମିତ ବ୍ୟବଧାନରେ ପେ-ମ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ସରେ (୬୭୬୭୦୦-୨୦୮୭୦୦) (ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ DA ଢାଞ୍ଚାରେ) କିମ୍ବା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଆଲ୍ DA(IDA) pattern ଢାଞ୍ଚାରେ ସମାନ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ ହେବା ପରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

ମ୍ୟାନେଜର୍ (ଫାଇନାନ୍ସ ଏବଂ ଆକାଉଣ୍ଟସ୍): ପେ ଲେଭଲ୍ ୧୧ (Rs.୬୭୭୦୦-୨୦୮୭୦୦)
ବୟସ: 56 ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ନୁହେଁ।

ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା: ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ କିମ୍ବା ପ୍ରତିଷ୍ଠାନରୁ ସ୍ନାତକ କିମ୍ବା ଚାର୍ଟାର୍ଡ ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ କିମ୍ବା ସାର୍ଟିଫାଏଡ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ

ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରଶାସନ (ଫାଇନାନ୍ସ) ରେ (ନିୟମିତ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ମାଧ୍ୟମରେ);ସ୍ନାତକୋତ୍ତର

କେନ୍ଦ୍ର କିମ୍ବା ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ କୌଣସି ସଂଗଠିତ ଅର୍ଥ କିମ୍ବା ଆକାଉଣ୍ଟସ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସଂସ୍ଥା ର ସଦସ୍ୟ;

କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର କିମ୍ବା ରାଜ୍ୟ ସରକାର କିମ୍ବା କେନ୍ଦ୍ରାଞ୍ଚଳ କିମ୍ବା ପବ୍ଲିକ୍ ସେକ୍ଟର ଅଣ୍ଡରଟେକିଂ କିମ୍ବା ସେମି ଗଭର୍ନମେଣ୍ଟ କିମ୍ବା ସ୍ଵୟଂଶାସିତ ସଂଗଠନ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସରକାରୀ ସଂସ୍ଥା ଅଧୀନରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀଙ୍କଦ୍ୱାରା ଡେପୁଟେସନ୍ ରେ ଆସିଥିବେ |

ପେ ମ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ସରେ ୧୧ ସ୍ତରରେ ନିୟମିତ ଭାବରେ ଅନୁରୂପ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ (୬୭୬୭୦୦-୨୦୮୭୦୦) (ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ DA ଢାଞ୍ଚାରେ) କିମ୍ବା ପ୍ୟାରେଣ୍ଟ୍ କ୍ୟାଡର କିମ୍ବା ବିଭାଗରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଆଲ୍ DA ଢାଞ୍ଚା ସମାନ ଅଟେ ;

କିମ୍ବା ଗ୍ରେଡ୍ ରେ ଚାରି ବର୍ଷର ଚାକିରୀ ସହିତ ନିୟମିତ ଭାବରେ ପେ ମ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ସରେ ୧୦ ସ୍ତରରେ (୫୬୦୦-୧୭୭୫୦୦) କିମ୍ବା ପେ ମ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ସରେ ଲେଭଲ୍ -୯ (ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ DA ପ୍ୟାଟର୍ନ ) କିମ୍ବା ନିୟମିତ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ ହେବା ପରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି | ପ୍ୟାରେଣ୍ଟ୍ କ୍ୟାଡର କିମ୍ବା ବିଭାଗରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଆଲ୍ DA ପ୍ୟାଟର୍ନ ସମାନ ରହିବ କିମ୍ବା ଗ୍ରେଡ୍ ରେ ଛଅ ବର୍ଷର ଚାକିରୀ ସହିତ ପେ-ମ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ସରେ ସ୍ତର -୮ ରେ ନିୟମିତ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ ହେବା ପରେ (ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ DA ପ୍ୟାଟର୍ନ ଢାଞ୍ଚାରେ ) କିମ୍ବା ପ୍ୟାରେଣ୍ଟ୍ କ୍ୟାଡର୍ କିମ୍ବା ବିଭାଗରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଆଲ୍ DA ପ୍ୟାଟର୍ନ ସହିତ ସମାନ ରହିବ।

ଡେପୁଟି ମ୍ୟାନେଜର୍ (ଫାଇନାନ୍ସ ଏବଂ ଆକାଉଣ୍ଟସ୍): ପେ ଲେଭଲ୍ -୧୦ (Rs.୫୬୧୦୦-୧୭୭୫୦୦)
ବୟସ: ୫୬ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ନୁହେଁ।
ମୁଖ୍ୟ ତାରିଖ, ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ।

ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ଦାଖଲ ପାଇଁ ଶେଷ ତାରିଖ: ୧୨.୦୪.୨୦୨୧ (୬.୦ PM)

– ଏହି ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ସମଗ୍ର ଭାରତର ଚାକିରୀ ର ଦାୟିତ୍ୱ ବହନ କରେ। ତେଣୁ ଯେଉଁମାନେ ଭାରତର ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସେବା କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ସେମାନେ କେବଳ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ପାଇଁ ଲିଙ୍କ୍ ଆକ୍ସେସ୍ କରିବାକୁ ଆବେଦନକାରୀ NHAI ୱେବସାଇଟ୍ www.nhai.gov.in ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରନ୍ତି। ଗୁଗୁଲ୍ କ୍ରୋମ୍ କିମ୍ବା ମୋଜିଲା ଫାୟାରଫକ୍ସରେ ଲିଙ୍କ୍ ଖୋଲାଯାଇପାରେ।ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିବରଣୀ ପାଇଁ ଅଫିସିଆଲ୍ NHAI ୱେବସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ।  ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅଧିକ ବିବରଣୀ ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

You might also like