ଜଙ୍ଗଲରେ ଶୋଇଥିବା ସିଂହର ଲାଞ୍ଜକୁ ଟାଣିଦେଲା ଶୃଗାଳ, ତା’ପରେ…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପଶୁମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ଲୋକମାନେ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଜଙ୍ଗଲର ରାଜା ସିଂହ ସହିତ ଭୁଲ୍‌ରେ ବି କେହି ଥଟ୍ଟା ମଜାକ୍‌ କରନ୍ତି ନାହିଁ। କାରଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ସିଂହ ସହ ମଜାକ୍‌ କରିବା ଅର୍ଥ ନିଜେ ଶିକାର ହେବା। କିନ୍ତୁ ଏଥର ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯାହାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଜଙ୍ଗଲରେ ଶୋଇଥିବା ସିଂହଟିର ଲାଞ୍ଜକୁ ଏକ  ଶୃଗାଳ ଟାଣି ଦେଇ ସେଠାରୁ ଦୌଡି ପଳାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏହା ହେଉଛି ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ। ଯାହା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବନ ଅଧିକାରୀ ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦ ନିଜ ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଜଙ୍ଗଲର ରାଜା ସିଂହ ଏକ ଗଛ ତଳେ ବିଶ୍ରାମ ନେଉଛି। ଶୃଗାଳ ପଛରୁ ଆସି ସିଂହର ଲାଞ୍ଜକୁ ଟାଣି ଦେଇ ଜୋରେ ସେଠାରୁ ଦୌଡି ପଳାଉଛି। ପରେ ସିଂହଟି ରାଗିକି ଉଠିପଡି ଚାରିଆଡେ ଚାହୁଁଛି। ସେତେବେଳକୁ ଶୃଗାଳଟି  ସେଠାରୁ ପଳାଇଯାଇଥିଲା। ଏଭଳି ମଜାଦାର ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ପ୍ରଲୋଭନ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ସବୁକିଛି ବିରୋଧ କରାଯାଇପାରିବ’।

ସୁଶାନ୍ତ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆଜି ସକାଳେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ପୋଷ୍ଟ କରିବାର ୧ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭିଜ୍ୟୁ ମିଳିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଖୁବ୍‌ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ମିଳୁଛି।

ଏହାକୁ ଦେଖି ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ହେଉଛି ମୃତ୍ୟୁକୁ ଛୁଇଁ ସେଠାରୁ ବଞ୍ଚିକି ଆସିବା ଭଳି ହୋଇଗଲା। ଏନେଇ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶୃଗାଳ ବୋଧେ କାହା ସହିତ ସର୍ତ ଲଗେଇକି ଆସଛି?

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭେଙ୍କୟା ନାଇଡୁ କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଏମିତି ରିପୋର୍ଟ ଦେଲା ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସର ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସହିତ ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାର ତଦନ୍ତର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ; NCB

ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା !

କରୋନାରୁ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଦିଲ୍ଲୀ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

୫୪ ସିଟ୍ ପାଇଁ ଉପନିର୍ବାଚନ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କଲେ ଇସି

୩୦ ବର୍ଷ ସେବା ଯୋଗାଇବା ପରେ ସତ୍ତା ହରାଇବ INS Viraat

ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ଜିଭ କାଟି ଦେଇଥିଲେ, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଆଖି ବୁଜିଲେ ପୀଡିତା

କୃଷି ବିଲ୍‌ ବିରୋଧକୁ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା, କହିଲେ ‘ଚାଷୀ ଯାହାକୁ ପୂଜା କରନ୍ତି, ସେଥିରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲ !’

କରୋନା ପରେ ଚୀନ୍‌ରେ ବୁବୋନିକ ପ୍ଲେଗ ଆତଙ୍କ, ଜରୁରୀ ସ୍ଥିତି ଲାଗୁ କଲା ପ୍ରଶାସନ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ୍‌ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା; ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ଓ ଭିସେରା ରିପୋର୍ଟ ସିବିଆଇକୁ ଦେଲା ଏମ୍ସ

ଚୀନକୁ ଚେକ୍ ଦେବା ପାଇଁ LACରେ ଜଗିଛି ’ନିର୍ଭୟ’

You might also like