ପତ୍ନୀ, ଶାଶୂଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଗୁଳି କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଯୁବକ

କୋଲକାତା: ପାରିବାରିକ ଅଶାନ୍ତିର ପରିଣତି କେତେ ଭୟଙ୍କର ହୋଇପାରେ ତାହାର ଏକ ନଗ୍ନରୂପ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ବାଙ୍ଗାଲୁରରେ। ଚାପଗ୍ରସସ୍ତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବେଙ୍ଗଲୁରରେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ କୋଲକାତା ଯାଇଥିଲେ। ତଥାପି ତାଙ୍କ କ୍ରୋଧ ଶାନ୍ତ ହୋଇ ନ ଥିଲା। ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଶେଷରେ ଆତ୍ମଗ୍ଳାନିରେ ନିଜକୁ ଗୁଳିକରି ଦେଇ ଥିଲେ । ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଜଣେ ଚାର୍ଟାଡ ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ। ପୋଲିସ ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି।

ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ,  ଅମିତ ଅଗ୍ରୱାଲ ନାମକ ଏହି ଯୁବକ ଜଣକ ବେଙ୍ଗାଲୁରର ମହାଦେବପୁରାରେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ପରେ କୋଲକାତା ଯାଇଥିଲେ। l ସେଠାରେ ଶାଶୁ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ସହ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହେବା ପରେ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଗୁଳି ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ହେଲେ ଏଥିରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ।

ଶ୍ୱଶୁର ତୁରନ୍ତ ଘରୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଘରର ଦରଜା ବାହାର ପଟୁ ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଥିଲେ। ଖବର ପାଇ କୋଲକତା ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ତେବେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ହତ୍ୟାକାରୀ ଅମିତ ନିଜ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲା।

କୋଲକାତା ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ପାଖରୁ ଏକ ଲେଖା ଜବତ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ସେ ବାଙ୍ଗାଲୁରରେ ଥିବା ପତ୍ନୀ ଶିଳ୍ପୀ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ। କୋଲକାତା ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ ବେଙ୍ଗାଲୁର ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା। ବେଙ୍ଗାଲୁର  ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ପତ୍ନୀ ଶିଳ୍ପୀଙ୍କ ଶବକୁ ଜବତ କରିଥିଲା। ଶିଳ୍ପୀଙ୍କ ଶବ ଗାଧୁଆଘରେ ପଡ଼ିଥିଲା।

ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ପତି-ପତ୍ନୀ ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେଲେ ପରିସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ରହୁଥିଲେ। ତାଙ୍କର ୧୦ ବର୍ଷର ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି। ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ପୁଅକୁ ଧରି କୋଲକାତା ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଘରେ ପୁଅକୁ ଛାଡ଼ି ଶ୍ୱଶୁର ଘରକୁ ଆସି ଶାଶୂଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଜାତିସଂଘରେ ପାକିସ୍ତାନ ଉପରେ ବର୍ଷିଲା ଭାରତ: କହିଲା- ‘ନିର୍ଲଜ ଦେଶ ହିଁ ଏଭଳି ମତ ରଖିପାରେ’

ଭାରତର ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ପୁଣି ଥରେ ପ୍ରମାଣିତ କଲା ମାଲଦୀପ

NCB ଅଫିସ୍‌ରେ ହାଜର ହେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧା, ସାରା

ଗୋଟିଏ ପ୍ରଶ୍ନ ଦୀପିକାଙ୍କ ପାଇଁ ସାଜିଛି କଣ୍ଟା

ଦୀପିକା, ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ ସାରାଙ୍କୁ ଆଜି ଏନ୍‌ସିବିର ଜେରା

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା; ’ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ତଦନ୍ତ ଡ୍ରଗ୍ସ ଆଡ଼କୁ ମୁହାଁଉଛି କାହିଁକି ?’

କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ବି ଦେବେ ଭୋଟ୍

ଲଦାଖରେ ବଡ଼ ଧରଣର ଭୂକମ୍ପ

୧୬ ବର୍ଷର ଝିଅ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା !

ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଦିଆଗଲା ଋଷ ଭାକ୍ସିନ୍‌ ‘ସ୍ପୁଟନିକ ଭି’

ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟରରେ ଦୁଇ ଲସ୍କର ଆତଙ୍କୀ ନିହତ

Bihar Election 2020 Date:୩ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ହେବ ବିହାର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ, ଭୋଟ୍‌ ଗ୍ରହଣ ସମୟ ସୀମା ୧ ଘଣ୍ଟା ବୃଦ୍ଧି

You might also like