ରାହୁଲ୍‌ଙ୍କ ଉପରେ ରାଗି ଟ୍ୱିଟ କରି ପୁଣି ଡିଲିଟ କଲେ କପିଲ ସିବଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦଳୀୟ ନେତୃତ୍ୱ ପରିବର୍ତ୍ତନ ନେଇ ବରିଷ୍ଠ ନେତାଙ୍କ ଚିଠି ପରେ କଂଗ୍ରେସରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ହଟଚମଟ । ଦଳର ୨୦ରୁ ଅଧିକ ନେତାଙ୍କ ଚିଠି ପାଇବା ପରେ ସଭାପତି ପଦ ଛାଡ଼ିବାକୁ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । କଂଗ୍ରେସରେ ଜଣେ ପୂର୍ଣ୍ଣକାଳୀନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରହିବା ସହ ଦଳରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଓ ରଣନୀତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆବଶ୍ୟକ ଥିବା ଦର୍ଶାଇ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଗୁଲାମ୍ ନବୀ ଆଜାଦ, ଆନନ୍ଦ ଶର୍ମା, କପିଲ ସିବଲ୍, ଶଶି ଥରୁର୍, ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ଚୌହାନ୍ ଭଳି ନେତା ସୋନିଆଙ୍କୁ ଚିିଠି ଲେଖିଥିଲେ।

ହେଲେ ଏହି ଚିଠିକୁ ନେଇ ବୈଠକରେ ବର୍ଷିଛନ୍ତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି।  ଚିଠି ପଛରେ ବିଜେପିର ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ଥିବା ଖୋଦ୍ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିବା ପରେ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି  ପୁରୁଖା ନେତା। ଗୁଲାମନବୀ ଆଜାଦ ଓ କପିଲ ସିବଲ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହ ଖୋଲାଖୋଲି ଅସନ୍ତୋଷ ଜାହିର କରିଛନ୍ତି। ଏପରିକି ଇସ୍ତଫା ଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ଗୁଲାମ ନବି ଆଜାଦ ବିଜେପି ସହିତ ସଂପର୍କର ପ୍ରମାଣ ମିଳିଲେ ଇସ୍ତଫା ଦେବି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

 

ସେହିପରି କପିଲ ସିବଲ ଟ୍ୱିଟ କରି ତେଢାବାଣୀ ଶୁଣାଇଥିଲେ। ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ସେ ଲେଖିଥିଲେ, ୩୦ ବର୍ଷ ଧରି ମୁଁ ବିଜେପି ସପକ୍ଷରେ ବୟାନ ଦେଇ ନାହିଁ। ଏହା ପରେ ବି ବିଜେପି ସହ ସଂପର୍କ ରହିଛି ‍‍ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ଆସିଲା। ତେବେ ଟ୍ୱିଟ କରିବାର କିଛି ସମୟ ପରେ କପିଲ ସିବଲ ଏହି ଟ୍ୱିଟକୁ ଡିଲିଟ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାର ଉତ୍ତରରେ କପିଲ ନିଜେ କହିଛନ୍ତି, ରାହୁଲ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ସେ ଏପରି କହି ନାହାନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ। ତେଣୁ ସେ ଟ୍ୱିଟ ଡିଲିଟ କଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ତେବେ ମିଳିଥିବା ଖବରରୁ ଜଣାଯାଇଛି, ଆଜି ପାର୍ଟି ବୈଠକ ଖୁବ୍‌ ସରଗରମ ଥିଲା।  ପରିସ୍ଥିତି ଏପରି ହୋଇଥିଲା ଯେ କେତେକ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ବୈଠକ ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଆସିଥିଲେ।

 

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

COVID-19କୁ ନେଇ ବଢ଼ିଲା ଚିନ୍ତା; ରୂପ ବଦଳାଇ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ଶରୀରରେ ପୁଣି ସଂକ୍ରମିତ ହେଉଛିି

୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୩, ୩୩୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ

ରେଡ୍‌ ବେଳେ ୯ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଗିରଫ, ଦେଶରେ ବଡ଼ ଧରଣର ହମ୍‌ଲା ପାଇଁ କରିଥିଲେ ଯୋଜନା

କରୋନା ଭ୍ୟାକ୍‌ସିନ୍‌ ପରେ ଔଷଧ ତିଆରି କଲା ଋଷ

ପ୍ଲେ’ ଷ୍ଟୋରକୁ ପୁଣି ଫେରିଲା Paytm

ଚୀନକୁ ଆଉଏକ ଝଟ୍‌କା, ଏହି ଦେଶରେ ବି ବ୍ୟାନ୍ ହେଲା TikTok

ମୋଦିଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ବିରାଟ୍, ଜବାବରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ…

ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ ଆଉଜଣେ ପେଡଲର୍ ଗିରଫ

ଏଣିକି କୁକୁରଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ଲଡ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ୍

ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ଶେଷଥର ପାଇଁ କାହାକୁ କଲ୍‌ କରିଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ମ୍ୟାନେଜର ଦିଶା ?

କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ କହି ପତ୍ନୀଙ୍କ ପାଖରୁ ଖସିଗଲେ, ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ୍‌ଙ୍କ ସହ ଧରାପଡ଼ିଲେ

ନୂଆ କୃଷି ବିଲ୍‌‌କୁ କାହିଁକି ଡରୁଛନ୍ତି ଚାଷୀ ?

You might also like