ବରଫ ମଝିରେ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଲେ ଯବାନ, ଭାଇରାଲ ହେଲା ଭାବପ୍ରବଣ ଭିଡିଓ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:  ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବରଫ ମଝିରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଆମ ଯବାନଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।  ଯବାନଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଯିବେ । ଆଇପିଏସ୍ ପଙ୍କଜ ନୈନ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରୁ ଜୁନ୍ ୨୯ରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।  ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଇଚ୍ଛାକୁ ଏମାନେ ନିଜ ହୃଦୟରେ ଚାପି ରଖନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚିନ୍ତା, ସମସ୍ୟାକୁ ଧୂଆଁ ପରି ଉଡ଼ାଇ ଦିଅନ୍ତି।

ଜନ୍ମଦିନ ହେଉ କିମ୍ବା କୌଣସି ଖୁସି ଦିନ , ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ସ୍ପେଶାଲ ଦିନ ଭଲରେ କଟୁ। ବାସ୍ ! କେବଳ ଏଇଥି ପାଇଁ ଭାରତ ମା’ର କିଛି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କର ସବୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଦିନ ଏଇ ସରହଦରେ ହିଁ କଟିଥାଏ। ହଁ, ସେମାନେ ଆମର ସୀମାନ୍ତ ପ୍ରହରୀ , ଆମ ଯବାନ।

ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଦିନରେ ଏମାନଙ୍କ ପାଖରେ ନା ଥାଏ ପିଠା, ନା ମିଠା ନା ବେଲୁନ୍‌। ତଥାପି ବନ୍ଧୁକର ଗୁଳି ଫୁଟିଲେ ଏମାନେ ଭାବନ୍ତି ବେଲୁନ୍‌ ଫୁଟିଲା। ବରଫରେ ତିଆରି କରନ୍ତି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମିଠା, କେକ୍‌। ଏମିତି ଜନ୍ମଦିନ ପାଳି ଖୁସି ମନାଇଥାନ୍ତି।

ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ,  ତିନିଜଣ ଭାରତୀୟ ଯବାନ ବରଫ ମଝିରେ ଠିଆ ହୋଇ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳୁଛନ୍ତି। ଏହି ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖି ବି ଓଦା ହୋଇଯିବ।  ଜଣେ ଯୁବକ ବରଫରେ ତିଆରି ଏକ ପିଠା କାଟୁଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ବାବୁ ଲେଖାଯାଇଛି। ଯୁବକମାନେ ବରଫ କିଟ୍ କାଟିବା ସହ ପରସ୍ପରକୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଉଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତିନିଜଣ ସୈନିକ ପରସ୍ପରକୁ କେଟ୍ କାଟି ଖାଇବାକୁ ଦେଇ ଜନ୍ମଦିନର ଏକ ଗୀତ ଗାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ, ଆପଣ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଯିବେ।  କାରଣ ପିଠା ନ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ଏହି ତିନିଜଣ ଯୁବକ ଏକତ୍ର ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଭିଡିଓରେ 7 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ହେଲାଣି | ଏଥି ସହିତ, ଏହି ଭିଡିଓ 300 ରୁ ଅଧିକ ରିଟ୍ୱିଟ ଏବଂ 1 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ପାଇଛି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଭିଡିଓରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି | ସମସ୍ତେ  ଯବାନଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ବିଜେପି ନେତା ଓ ପରିବାର ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୁଲିସ୍‌ ହାତରେ ଲାଗିଲା ବଡ଼ ପ୍ରମାଣ

କରୋନା ସନ୍ଦେହରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଚଳନ୍ତା ବସ୍‌ରୁ ଠେଲିଦେଲେ

ଚାଇନାକୁ ଦୃଢ଼ ଯବାବ ଦେଇଛି ଭାରତ

କେମିତି ବିକାଶକୁ ଗରିଫ କଲା ପୋଲିସ ? ପୁରା ଘଟଣା ଥିଲା ଏମିତି

୨୭୮ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ

ଦେଶରେ କରୋନା ରେକର୍ଡ; ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୫ ହଜାର ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ

ଫେସବୁକ୍,‌ ଟିକ୍‌‌ଟକ୍‌ ପରି ଆପ୍‌ ବ୍ୟବହାର ନ କରିବାକୁ ସେନାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ସାମୟିକ ଋଣ ଉପରେ ସୁଧ ହାର ହ୍ରାସ କଲା ଏସ୍‌ବିଆଇ

ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ବିକାଶ ଦୁବେ ଗିରଫ

ମୃତ୍ୟୁ ଭୟରେ ନ୍ୟୁଜ ଚାନେଲ୍‌ରେ ଆତ୍ମସର୍ମପଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ବିକାଶ ଦୁବେ

ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟରରେ ଅପରାଧୀ ବିକାଶ ଦୁବେର ୨ ସହଯୋଗୀ ନିହତ

ଚେତାବନୀ ଦେଲେ ଟ୍ରମ୍ପ- ’ସ୍କୁଲ ଖୋଲ, ନ ହେଲେ ଫଣ୍ଡ ମିଳିବନି’

You might also like