ଡେଲିଭରି ବୟର ଅଜବ କାରନାମା, ଖାଇବା ଦେବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ରଖୁଥିଲା ଜୋରଜବରଦସ୍ତି ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଡେଲିଭରି ବୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆମେ ସମସ୍ତେ ପ୍ରତିଦିନ ଏବେ ଅନଲାଇନରେ ଖାଇବା ମଗାଉଛନ୍ତି। କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଅନେକ ଲୋକ ଘରେ ରୋଷେଇ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁନାହାନ୍ତି ଆଉ କାହା କାହା ପାଖରେ ସମୟ ବି ନାହିଁ। ଏହାସହ ଘରୁ ବାହାରି ବାହାରେ ଖାଇବା ବଦଳରେ ଅନଲାଇନରେ ଖାଦ୍ୟ ମଗାଇ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଖାଇବାର ମଜା କିଛି ଅଲଗା। ତେଣୁ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଏବେ ଅନଲାଇନରେ ଖାଇବା ମଗାଉଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ସେହି ଅନଲାଇନ ଖାଦ୍ୟ ଦେଉଥିବା ଡେଲିଭରି ବୟ ଏମିତି କିଛି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଛି ଯାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଜୋରସୋରରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି। ଗୋଟିଏ ନୁହେଁ ୨ଟି ନୁହେଁ ଅନେକ ଗୁଡ଼ିଏ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ଆସିଛି ଡେଲିଭରି ବଏ ନାଁରେ।

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ହୁଗୁଳି ଜିଲ୍ଲାରୁ ଏକ ଲଜ୍ଜାକର ଘଟଣା ସାମ୍ମାକୁ ଆସିଛି। ଏକ ନାମୀ କମ୍ପୀନର ଏକ କେକ୍‌ ଡେଲିଭରୀ ବୟର ଅଜବ କାଣ୍ଡ ପାଇଁ ତାକୁ ନେଇ ସାରା ଦେଶରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି। ଏବେ ଲୋକେ ଏହି ଡେଲିଭରୀ ବୟକୁ ସିରିଏଲ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ କହୁଛନ୍ତି। ସେ ଏମିତି କାଣ୍ଡ କରିଛି ଯେ,  ଯାହାକୁ ଜାଣିବା ପରେ ରାଗରେ ରକ୍ତ ଚାଉଳ ଚୋବାଉଛନ୍ତି ଲୋକେ।

ହୁଗଲିର କ୍ୟୋଟାର ତ୍ରିକୋଣ ପାର୍କରେ ରହୁଥିବା ଯୁବକ ବିଶାଳ ବର୍ମା ୬୬ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲ୍‌ କରି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଚନ୍ଦନନଗର କମିଶନରେଟ୍‌ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚୁଚୁଡା ଥାନାର ପୁଲିସ୍‌ ବିଶାଳ ବର୍ମା ଓ ତାର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସାଥି ସୁମନ ମଣ୍ଡଳକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।

ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଲା ଯେ, ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣି ନିଜେ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛି। ତେବେ ଘଟଣା ଏମିତି ଥିଲା…ଏହି ଡେଲିଭରୀ ବୟ ନାମୀ କମ୍ପାନୀର ଉତ୍ପାଦ ବିଷୟରେ ଫିଡବ୍ୟାକ୍‌ ନେବା ବାହାନାରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଭିଡ଼ିଓ କଲ୍‌ କରୁଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ  କିଛି ସମ୍ୱେଦନଶୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡ଼ିଓ କରିବା ପରେ ସେ ସେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲ୍ କରୁଥିଲା । ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲ୍‌ କରିବାପରେ  ସେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜ ସାଥିରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ୱନ୍ଧ ରଖିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲ। ଆଉ ଉପାୟଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ନିଜ ସହ ହୋଇଥିବା ଅପକର୍ମର ମୁହଁ ବି ଖୋଲିବାକୁ ଡ଼ରୁଥିଲେ ପୀଡ଼ିତା।

ତେବେ ଘଟଣା ଜଣାପଡ଼ିବା ପରେ ଅପରାଧୀକୁ ଗିରଫ କରିଛି ହୁଗୁଳି ପୋଲିସ। ତା ବିରୋଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ସହ କେବଳ ୬୬ ଜଣ ନାଁ ଆହୁରି ଅଧିକ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲା ତାହାର ତଦନ୍ତ ସଠିକ ଭାବରେ କରିବାକୁ ଦାବି ହୋଇଛି।

You might also like