ମୁମ୍ବାଇରେ ପୁଣି ଜଣେ କଳାକାରଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ମୁମ୍ବାଇ: ଆର୍ଟିଷ୍ଟ, ଫଟୋଗ୍ରାଫର ଗ୍ଲାସ୍‌ୱାର୍କ ପେଣ୍ଟର  ୪୧ ବର୍ଷୀୟ ରାମ ଇନ୍ଦ୍ରନିଲ କାମାଥଙ୍କର ଗତକାଲି ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ବାସଭବନର ବାଥ ଟବ୍‌ରୁ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ପୋଲିସ। ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଏକ ସୁଇସାଇଡାଲ୍‌ ନୋଟ୍‌ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ଆକସ୍ମିକ ମୃତ୍ୟୁ ଓ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି।

ଘଟଣାରେ କାମାଥଙ୍କ ପରିବାର ଓ ନିକଟତର ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ପଚାରଉଚରା କରିଛି ପୁଲିସ। ଦୀର୍ଘଦିନ ହେଲା ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ଥିବାରୁ କାମାଥ ମାନସିକ ଚାପରେ ଥିଲେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଏଥିପାଇଁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ତେବେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ସୁଇସାଇଡାଲ୍‌ ନୋଟ୍‌ରେ କାମାଥ କାହାକୁ ବି ଦାୟୀ କରିନଥିବା ବିଶେଷ ସୂତ୍ରରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ରାମ ଇନ୍ଦ୍ରିନିଲ କାମାଥ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ସହିତ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ରହୁଥିଲେ। ସେ ଫଟୋଗ୍ରାଫି କରିବା ସହିତ ଜଣେ କଳାକାର ବି ଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଗ୍ଲାସ୍‌ୱାର୍କ ପେଣ୍ଟିଂ ମୁମ୍ବାଇରେ ବେଶ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲା। ଭାରତୀୟ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଆର୍ଟ ପାଇଁ ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଖୁବ୍ ଜଣାଶୁଣା ଥିଲେ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ବି ଦେବେ ଭୋଟ୍

ଲଦାଖରେ ବଡ଼ ଧରଣର ଭୂକମ୍ପ

୧୬ ବର୍ଷର ଝିଅ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା !

ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଦିଆଗଲା ଋଷ ଭାକ୍ସିନ୍‌ ‘ସ୍ପୁଟନିକ ଭି’

ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟରରେ ଦୁଇ ଲସ୍କର ଆତଙ୍କୀ ନିହତ

Bihar Election 2020 Date:୩ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ହେବ ବିହାର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ, ଭୋଟ୍‌ ଗ୍ରହଣ ସମୟ ସୀମା ୧ ଘଣ୍ଟା ବୃଦ୍ଧି

ଅକ୍ଟୋବରରେ ହେବ ଭାରତ ପ୍ରସ୍ତୁତ ’କୋଭାକ୍ସିନ’ର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପରୀକ୍ଷଣ

ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଜାଳିଦେଲେ

ସାଇକେଲ ଧରି ମନ ଖୁସିରେ ଖେଳୁଥିଲେ ପିଲା, ଏପଟେ ଛକି ବସିଥିଲା ମାଉଣ୍ଟେନ ଲାୟନ

ଭାରତରେ Harley-Davidsonର ପ୍ରଡକ୍ଟ ଓ ସେଲ୍ ବନ୍ଦ

ଗଲୱାନ ସଂଘର୍ଷରେ କେତେ ସୈନିକଙ୍କୁ ହରାଇଛି, ହିସାବ ଦେଲା ଚୀନ

୧୨ ବର୍ଷର ନାବାଳକଙ୍କ ସମେତ ୩ ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲା ବସ୍‌

You might also like