ଅଭିନେତା ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଶାହଙ୍କ ଭିଡିଓ ବାର୍ତ୍ତାକୁ ନେଇ ପୁଣି ବିବାଦ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦେଶରେ ଅସହିଷ୍ଣୁ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ପରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଶାହ ପୁଣି ଏକ ଭିଡିଓ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି। ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସଂଗଠନ ‘ଆମନେଷ୍ଟି ଇଣ୍ଟରନେସନାଲ’ ବ୍ୟାନରରେ ଛଡ଼ାଯାଇଥିବା ଭିଡିଓ ବାର୍ତ୍ତାରେ ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଦେଶର ସାଂପ୍ରତିକ ପରିସ୍ଥିତି ନେଇ ନିଜର ମତ ରଖିଛନ୍ତି।

ଧର୍ମ ନାଁରେ ଘୃଣାର ପାଚେରୀ ଛିଡ଼ା କରାଯାଉଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି। ଏହାସହ ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯିଏ ଅନ୍ୟାୟ ବିରୋଧରେ ସ୍ୱର ଉତ୍ତୋଳନ କରୁଛି, ତାଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯାଉଛି। ଅଧିକାର ପାଇଁ ସ୍ୱର ଉଠାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କୁ ବନ୍ଦୀ କରିଦିଆଯାଉଛି ବୋଲି ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଭିଡିଓ ବାର୍ତ୍ତାରେ କହିଛନ୍ତି।

ନାସିରୁଦ୍ଦିନଙ୍କ ବାର୍ତ୍ତାକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଅଶୋକ ପଣ୍ଡିତ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଏବେ ଆମନେଷ୍ଟି ଇଣ୍ଟରନେସନାଲ୍ ସଂଗଠନର ଚକ୍ରାନ୍ତର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି।

ନାସିରୁଦ୍ଦିନଙ୍କ ଭଳି ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ କଳାକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଏଭଳି ବାର୍ତ୍ତା ଶୋଭା ପାଉନି ବୋଲି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ମୁଖତାର ଆବ୍ବାସ ନକଭି କହିଛନ୍ତି। ଦେଶରେ ସହିଷ୍ଣୁତା ଅକ୍ଷୁର୍ଣ ରହିଛି ବୋଲି ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଆଜି ମନଇଛା ନିଜର ମତ ରଖିପାରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ତେବେ ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଏଭଳି ଆପତ୍ତି ଉଠାଇଥିବାରୁ, ତାଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ସହ ପ୍ରଶାସନ ସ୍ତରରେ ଏନେଇ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଉଚିତ ବୋଲି ଏନସିପି ନେତା ମାଜିଦ ମେମନ କହିଛନ୍ତି।

ଡିସେମ୍ବର ଶେଷ ଭାଗରେ ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ବୁଲନ୍ଦଶହର ଘଟମା ନେଇ ଏକ ଭିଡିଓ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଥିଲେ। ଏଥିରେ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ନେଇ ଚିନ୍ତା କରିଥିଲେ।

You might also like