ରୁପେଲି ପରଦାକୁ ଫେରିଲେ କି ଜାୟରା !

ମୁମ୍ବାଇ: ଦେଶୀ ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦ ସ୍କାଇ ଇଜ୍‌ ପିଙ୍କ୍’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଯାଇଛି। ଦୀର୍ଘଦିନ ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏହି ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ବଲିଉଡ୍‌କୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କୌଣସି ବଡ଼ ଉପହାରଠୁ କମ୍‌ ନୁହେଁ। ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହ ଫରହାନ୍ ଅଖତର୍ ଓ ରୋହିତ ଶରଫ ଲିଡ୍‌ ରୋଲ୍‌ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସୁଥିବା ଜାୟରା ୱସିମ୍‌ଙ୍କୁ ଦେଖି ଦର୍ଶକ ଖୁସି ହେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଫିଡ଼ିକି ଯାଇଛନ୍ତି।

କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଧର୍ମକୁ ଆଧାର କରି ଜାୟରା ବଲିଉଡ୍‌ର ଫିଲ୍ମି ଦୁନିଆରୁ ବିଦାୟ ନେଇଥିଲେ। ସେ ନିଜ ସୋଶାଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଲମ୍ବା ଚଉଡ଼ା ପୋଷ୍ଟ ଲେଖି ଅଭିନୟ ଛାଡ଼ିବା କଥା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ଯାହାକୁ ନେଇ ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଝଢ଼ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ଧର୍ମକୁ ଆଳ କରି ଜାୟରାଙ୍କର ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ବହୁ ଲୋକଙ୍କ ପସନ୍ଦ ହୋଇନଥିଲା। ହେଲେ ଏବେ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ଜାୟରା ‘ଦ ସ୍କାଇ ଇଜ୍‌ ପିଙ୍କ୍’ର ଟରୋଣ୍ଟୋ ହେବାକୁ ଥିବା ପ୍ରିମିୟରରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅବଶ୍ୟ ଏହା ସତ କି ମିଛ ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଦର୍ଶକମାନେ ଟ୍ରେଲର୍‌ ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରେ ଲଗାତାର ଭାବେ ଜାୟରାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍‌ କରିଚାଲିଛନ୍ତି।

 

ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଇଏ ସେହି ଜାୟରା ୱସିମ୍‌ ଯିଏ ଆଲ୍ଲାହଙ୍କ ନାଁରେ ଫିଲ୍ମରୁ ଦୂରେଇଯିବା କଥା କହିଥିଲେ। ଏବେ ସେ ପୁଣି ଫେରିଆସିଛନ୍ତି। ଏସବୁ କ’ଣ କେବଳ ପବ୍ଲିସିଟି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଥିଲା, ଏବେ କୁଆଡ଼େ ଗଲା ଜାୟରା ୱସିମ୍‌ଙ୍କ ଇସଲାମ୍?’

ଆଉଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ‘ଦ ସ୍କାଇ ଇଜ୍‌ ପିଙ୍କ୍’ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ଯିବିନାହିଁ। କାରଣ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଜିହାଦି ଜାୟରା ୱସିମ୍ ଅଛନ୍ତି। ଆପଣମାନେ ଜାୟରା ୱସିମ୍‌ଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କି?’

 

 

ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ, କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଜାୟରା ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଲମ୍ବା ଚଉଡ଼ା ପୋଷ୍ଟ ଲେଖି ବଲିଉଡ୍‌ ଛାଡ଼ିବା କଥା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏହି କାମରୁ ଖୁସି ନାହାନ୍ତି କାରଣ ଏହା ତାଙ୍କ ଧର୍ମ ଓ ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ଆଣୁଛି। ସେ ଯେଉଁସବୁ ଜିନିଷକୁ ସମୟ ଦେଉଛନ୍ତି ଓ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏତେ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି ଓ ଯେଉଁ ନୂଆ ଲାଇଫଷ୍ଟାଇଲ୍ ଆପଣେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ସେଥିରେ ସେ ହିଟ୍‌ ତ ହୋଇଯିବେ ହେଲେ ଏସବୁ ଜିନିଷ ପାଇଁ ସେ ଜନ୍ମ ହୋଇନାହାନ୍ତି।

‘ଦ ସ୍କାଇ ଇଜ୍‌ ପିଙ୍କ୍’ରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଜାୟରାଙ୍କ ମା’ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଫ୍ୟାମିଲି ଡ୍ରାମାକୁ ବେସ୍ କରି ତିଆରି ହୋଉଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ସୋନାଲି ବୋଷ ଦେଇଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମଟି ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୩ରେ କାନାଡାର ଟରୋଣ୍ଟୋ ଫେଷ୍ଟିଭାଲରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ। ଭାରତରେ ଏହି ସିନେମା ଅକ୍ଟୋବର ୧୧ ରେ ପରଦାକୁ ‌ଆସିବ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଝିଅ‌ ଟିନା

ରାନୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଜୀବନୀକୁ ନେଇ ଆସିଛି ନୂଆ ନାଟକ “ଆଇଟ୍‌ମ ଗର୍ଲ ରାନୀ”

ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ନେଇ ଏମିତି ତଥ୍ୟର ଖୁଲାସା କଲେ ପତ୍ନୀ ଗୌରୀ, ପ୍ରମାଣ ପାଇଁ ଫଟୋ ବି ସେୟାର କଲେ

ବସ୍‌ଷ୍ଟପ୍‌ରେ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଥିଲେ ଅମିତାଭ !

ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ଜୋତା: ଦାମ ଜାଣିଲେ ହୋଶ୍‌ ଉଡିଯିବ…

ଝିଅ ସହ ମିଶି ରାନୁ ଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ରଫିଙ୍କ ଗୀତ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ସ୍ନେହାଶିଷ ଦାସଙ୍କୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ ଗାର୍ଗି ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସମ୍ମାନ

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପାଟ୍ରୋଟିକ୍ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଅକ୍ଷୟ

ବର୍ଷାକୁ ବେଖାତିର ! ସାଇକେଲ ଚଲେଇ ଶୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ସଲମାନ୍

ନାଁ ବଦଳାଇ ଦେଲେ କି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା?

ଗୋଟିଏ କପ୍‌ ଚା’ ଓ କଫି ପିଇଲେ, ବିଲ୍‌ ଆସିଲା ୭୮, ୬୫୦ ଟଙ୍କା

ରିଲିଜ୍ ହେଲା ‘ଶଲାବୁଢ଼ାର ବଦ୍‌ଲା’ର ମ୍ୟୁଜିକ୍ ପ୍ରମୋ

You might also like