ସରିଲା ଏନ୍‌ଗେଜ୍‌ମେଣ୍ଟ୍, ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ ତେଲୁଗୁ ଅଭିନେତା ନୀତିନ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦୀର୍ଘ ଦିନର ପ୍ରେମିକା ଶାଲିନୀ କାଣ୍ଡୁକୁରୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତେଲୁଗୁ ଅଭିନେତା ତଥା ଷ୍ଟାଇଲିଶ୍‌ ହିରୋ ନୀତିନ୍‌ଙ୍କ ଏନ୍‌ଗେଜ୍‌ମେଣ୍ଟ୍‌‌ ସରିଛି। ବୁଧବାର ଦିନ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଉଭୟ ପରିବାର ଲୋକ ଓ ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଏହି ଏନ୍‌ଗେଜ୍‌ମେଣ୍ଟ୍ ହୋଇଥିଲା। ଏନ୍‌ଗେଜ୍‌ମେଣ୍ଟ୍‌ର ଫଟୋ ନୀତିନ୍‌ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଶେଆର୍‌ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋରେ ଉଭୟ ବେଶ୍‌ ଖୁସି ଥିବା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି।

ନୀତିନ୍‌ ଟ୍ରାଡିସ୍‌ନାଲ୍‌ ଅଫ୍‌ ହ୍ୱାଇଟ୍‌ କୁର୍ତ୍ତା ପିନ୍ଧି ଥିବାବେଳେ ଶାଲିନୀ ଅରେଞ୍ଜ ଓ ରେଡ୍‌ ରଙ୍ଗର ଶାଢ଼ୀରେ ବେଶ୍‌ ସୁନ୍ଦର ଦିଶୁଥିଲେ। ଏହାସହ ଶାଲିନୀ ଟ୍ରାଡିସନାଲ୍‌ ସାଉଥ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଜୁଏଲାରୀ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ।

ଏନ୍‌ଗେଜ୍‌ମେଣ୍ଟ୍‌ ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛାର ବାର୍ତ୍ତା ଜଣାଇଛନ୍ତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀରେ ବିବାହକୁ ନେଇ ଉଭୟ ପରିବାର(ନୀତିନ୍‌ ଓ ଶାଲିନୀ) ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ନାଁ ‘pasupu ’ ରଖାଯାଇଥିଲା। ସେହି ସମୟରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର କିଛି ଫଟୋ ନୀତିନ୍‌ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଶେଆର କରିଥିଲେ।

ଏପ୍ରିଲ୍ ୧୬ରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା। ହେଲେ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ଓ ସେହି ସମୟରେ କରୋନା ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି‌ ନୀତିନ୍‌ ବିବାହକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଥିଲେ। ଜୁଲାଇ ୨୬ରେ ଉଭୟ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସୀମିତ ସଂଖ୍ୟକ ଅତିଥି ଯଥା ପୱନ୍‌ କଲ୍ୟାଣ୍‌, ବରୁଣ୍‌ ତେଜ୍‌, ତ୍ରିବ୍ରିକମ୍‌ଙ୍କ ସମେତ ଆଉ କିଛି ଅଭିନେତା,ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯୋଗ ଦେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି।

ନୀତିନ୍ ଫିଲ୍ମ‌ ‘Chal Mohan Ranga’, ‘A Aa’, ‘Heart Attack’, ‘Ishq’, ‘Hero’, ‘Dil’, ‘Drona’, ‘Agyaat and Victory  ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ପାରିଛନ୍ତି।

୨୦୧୮ରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ‘Srinivasa Kalyanam’ ଓ “Bheeshm“  ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କୁ ଶେଷଥର ପାଇଁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହାପରଠୁ ତାଙ୍କୁ ଆଉ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ନଜର ଆସି ନାହାନ୍ତି।

You might also like