କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ‘ଭୁରୀ’ ବେକାର! ଯୁଝୁଛନ୍ତି ଏହି ରୋଗରେ

କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ର ଭୂରୀ ବା ମଞ୍ଜୁ ତଥା ସୁମୋନା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ନିଜର ଚମତ୍କାର କଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରୁଛନ୍ତି। କପିଲଙ୍କ ଶୋ’ରେ ସେ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ହସାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ପୂର୍ବ କିଛି ଦିନ ଧରି ସେ ଟେଲିଭିଜନ ଦୁନିଆରୁ ନିଖୋଜ ଅଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବେରୋଜଗାର ଏବଂ ଗତ ୧୦ ବର୍ଷ ଧରି ସେ ଏକ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ହୋଇ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଛନ୍ତି ଓ ସେ ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅଛନ୍ତି।

Source : Hindi News-18

ସୋମୋନା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ବର୍ତ୍ତମାନ କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସକ୍ରିୟ ରହୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ଏକ ଲମ୍ବା ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏହା ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ୨୦୧୧ ମସିହାରୁ ଏଣ୍ଡୋମେଟ୍ରିଓସିସ୍ ରୋଗ ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ବହୁ ବର୍ଷ ଧରି ସେ ଏହି ରୋଗର ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅଛନ୍ତି।

Source : India Today

ସୁମୋନା ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମୁଁ କୌଣସି ସାର୍ବଜନୀନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏହା ବିଷୟରେ କହି ନାହିଁ। ଲକଡାଉନ୍ ମୋ ପାଇଁ ଭାବପ୍ରବଣ ରୂପରେ ବହୁତ କଷ୍ଟଦାୟକ ଅଟେ।” କୋଭିଡ୍-୧୯ ଦ୍ଵାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଲକଡାଉନରେ ସେ ଗତ ବର୍ଷ ଠାରୁ ବେକାର ଅଛନ୍ତି। ତେବେ, କାମ ନ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଏତେ ଟଙ୍କା ଅଭାବ ନାହିଁ ଯେ ତାଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିଚାଳନା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ବୋଲି ସୁମୋନା କହିଛନ୍ତି।

Source : Timesofindia

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ “ଏହି ସବୁ କଥା କହିବା ମୋ ପକ୍ଷେ ସହଜ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଏହି ପୋଷ୍ଟଟି କାହାର ମୁହଁରେ ହସ ଆଣିପାରେ କିମ୍ବା କାହାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇପାରେ, ତେବେ ଏହା ମୋ ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ହେବ। ସମସ୍ତେ ନିଜ ଜୀବନରେ କିଛି ନା କିଛି ସମସ୍ୟା ସହିତ ଲଢେଇ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ଜରୁରୀ ଯେ ପ୍ରେମ, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଓ ଦୟା ବ୍ୟକ୍ତିର ଆଚରଣରୁ ଦୂରେଇ ଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।

Source : Times of India

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ ବ୍ୟତୀତ ସୁମୋନା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ଆହୁରି କେତେକ ଶୋରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଖୋଟେ ସିକ୍କେ ଓ ନୀର୍ ଭରେ ତେରେ ନୈନା ଦେବୀଙ୍କ ଭଳି ଟିଭି ଶୋ’ରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ, ସୁମୋନା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଟିଭି ଅଭିନେତାମାନଙ୍କୁ କମ୍ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଉଥିବାରୁ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।

You might also like