ଭାରତ ବିରୋଧରେ ଏମିତି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ଗାୟିକା ହାର୍ଡ କୌର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଲିଉଡ୍‌ ଗାୟିକା ତଥା ରାପର୍‌ ତରନ କୌର ଢିଲୋନ୍‌ ଓରଫ୍‌ ହାର୍ଡ କୌର ଭାରତ ଓ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି। ଏନେଇ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋଶାଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ସେ ‘ଖାଲିସ୍ତାନ ଜିନ୍ଦାବାଦ୍‌’ ନାରା ଦେବା ସହିତ ଭାରତ ପ୍ରତି ଅପଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ହାର୍ଡ କୌର ପ୍ରଥମେ ନିଜ କାର୍‌ରୁ ଓହ୍ଲାଉଛନ୍ତି ଓ ସେଥିରେ ବସିଥିବା ତାଙ୍କର ଜଣେ ସାଥୀଙ୍କୁ ଭିଡିଓ ଉତ୍ତୋଳନ କରିବାକୁ କହୁଛନ୍ତି। ତା’ପରେ ସେ ରାସ୍ତା ପାର ହୋଇ ଏକ ବସ୍‌ ସାମ୍ନାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ନ୍ୟୁ ଇଣ୍ଡିଆ ଲେଖା ହୋଇଛି। ତା’ପରେ ସେ ଭାରତ ଓ ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରତି ଖରାପ ଶବ୍ଦ ପ୍ରୟୋଗ କରିଛନ୍ତି। ତ’ସହିତ କିଛି ଅଭଦ୍ର ଆଚରଣ ବି କରିଛନ୍ତି। ସେ ଭାରତକୁ ‘ରେପିଷ୍ଟ୍ କଣ୍ଟ୍ରୀ’ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ତା’ପରେ ସେ ‘ଖାଲିସ୍ତାନ’ ସପକ୍ଷରେ ନାରାବାଜି କରି କାର୍ ନିକଟକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ହାର୍ଡ କୌରଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଏଥିରେ ସେ ଖାଲିସ୍ତାନ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସହିତ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ସେମାନଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ କଥା କହି ଭାରତର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଓ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହଙ୍କ ପ୍ରତି ଅପଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ।

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର କାନପୁରରେ ଜନ୍ମିତ ହାର୍ଡ କୌର ‘ଜନ୍ନି ଗଦ୍ଦାର’, ‘ଅଗ୍‌ଲି ଔର ପଗ୍‌ଲି’, ‘ସିଙ୍ଗ୍ ଇଜ୍ କିଙ୍ଗ୍’, ‘କିସ୍‌ମତ୍ କନେକ୍ସନ୍‌’, ‘ବଚ୍‌ନା ଏ ହସିନୋ’, ‘ରାମ୍ ଗୋପାଲ୍ ବର୍ମା କି ଆଗ୍‌’, ‘ଅଜବ ପ୍ରେମ୍‌ କି ଗଜବ କାହାନୀ’ ଓ ‘ପ୍ରିନ୍ସ’ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା: ଫିଲ୍ଲ ନିର୍ମାତା ଶେଖର ଦେଲେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ବୟାନ

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଓଡ଼ିଆ ହିରୋଇନ୍‌ ଅପସରା

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ଗୀତର ଟିଜର୍‌ ରିଲିଜ୍‌

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା: ବଲିଉଡ୍‌ର ଏହି‌ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ଆବେଦନ ଖାରଜ

ବଲିଉଡ୍‌ର ଫେମସ୍‌‌ କମେଡି ଷ୍ଟାର୍‌ ଜଗଦୀପଙ୍କ ପରଲୋକ

ପୁଣି ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଦୁନିଆ ଦେଖିପାରୁନି, କିନ୍ତୁ ହାତ ତାଙ୍କର କରୁଛି କମାଲ୍, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଡୁପ୍ଲିକେଟ୍‌

ଭଂସାଲିକୁ ପୋଲିସ ପଚାରିଲେ ୩୫ଟି ପ୍ରଶ୍ନ, ଏମିତି ରଖିଲେ ଉତ୍ତର

ନନ୍‌ଭେଜ୍‌ ଛାଡ଼ିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ ଏଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲ୍‌ ବେଚାରା’ର ଟ୍ରେଲର

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା: ଥାନାରେ ହାଜରେ ହେଲେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲି

You might also like