କାମ ପାଇଁ ରୋହିତଙ୍କ ପାଖେ ହାତ ଯୋଡିଥିଲେ ସାରା

ମୁମ୍ବାଇ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ପରେ ସିନେମା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରିୟାପ୍ରୀତି ତୋଷଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଏପରି  ଉଠିଥିଲା ​​ଯେ ଲୋକମାନେ ପୁଣିଥରେ ଷ୍ଟାରକିଡ୍‌ଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ସେବେଠାରୁ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା, ଅର୍ଜୁନ କପୁର, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଏବଂ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ଟ୍ରୋଲର ଟାର୍ଗେଟରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି। ଏବେ ଏବେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ରୋହିତ ସାରାଙ୍କ ‘ଷ୍ଟ୍ରଗଲ୍’ର କାହାଣୀ ‘ଦି କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ’ରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଶୁଣେଇଛନ୍ତି।

‘ଦି କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ’ର ଯେଉଁ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓଟି ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ସେଥିରେ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ, ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ରଣଭୀର ସିଂ ‘ସିମ୍ବା’ର ପ୍ରମୋଶନ ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

ଭିଡିଓରେ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ଓ ସରଳତା ବିଷୟରେ କହୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ‘ସିମ୍ବା’ରେ କାହିଁକି ଅଭିନୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଲେ ସେ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସାରାଙ୍କ ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିବା ଏକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇ ରୋହିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ- “ଏବେ ସେ ଜଣେ ଷ୍ଟାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି, ତେଣୁ ମୁଁ କହିପାରିବି। ସାର୍ ଦୟାକରି ମୋତେ କାମ ଦିଅନ୍ତୁ। ଏ ମୋତେ ହାତ ଯୋଡି କହିଲା। ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଓ ଅମୃତା ସିଂଙ୍କ ଝିଅ ଏକାକୀ ମୋ ଅଫିସକୁ ଆସି ଜଣେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏମିତି କହିବା ଯେ, ମତେ କାମ ଦିଅ ପ୍ଲିଜ୍, ମୋତେ କାନ୍ଦ ଲାଗିଲା। ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଫିଲ୍ମ କର।”

ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଲୋକମାନେ ସାରାଙ୍କୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ। ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ, ଏପରି ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେବା ଅପେକ୍ଷା ପ୍ରତିଭାକୁ ଆଗକୁ ଆଣିବା ଉଚିତ।

ଯଦି ସାରାଙ୍କର ସିନେ ଦୁନିଆ କଥା ଆଲୋଚନା କରାଯାଏ ତେବେ ସେ ଅଭିଶେକ କପୁରଙ୍କ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଦିଜାଷ୍ଟର ସିନେମା ‘କେଦାରନାଥ’ରେ ଡେବ୍ୟୁଟ୍ କରିଥିବା ବେଳେ ପରେ ଲଭ୍ ଆକ୍ କଲ୍, କୁଲି ନମ୍ବର୍ ୱାନ୍ ଆଦି ସିନେମାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଆଗକୁ ଆସୁଥିବା ସିନେମା ଭିତରେ ଆନନ୍ଦ ଲାଲଙ୍କ ଅତ୍ରଙ୍ଗି ରେ ରହିଛି, ଯେଉଁଥିରେ କୋଷ୍ଟାର୍ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ଧନୁଷଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯିବ।

You might also like