କରୋନାରେ ଏହି କଳାକାରଙ୍କ ପିତୃ ବିୟୋଗ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଭାଇରସ୍‌ର ଏହି ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହରରେ ଅନେକ ଲୋକ ନିଜର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ହରାଇଛନ୍ତି। ସେ ସାଧାରଣ ଲୋକ ହୁଅନ୍ତୁ ବା କୌଣସି କୋଟିପତି। ଏଥିରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦୁନିଆର ଅନେକ ତାରକା ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି। ହିନା ଖାନ, ସ୍ନେହା ପଣ୍ଡିତ, ସ୍ନେହା ୱାଗ, ଭବ୍ୟା ଗାନ୍ଧୀ, ନିକ୍କି ତମ୍ବୋଲି ଭଳି ତାରକାମାନେ କରୋନା ମହାମାରୀ କାରଣରୁ ପରିବାରଜନଙ୍କୁ ହରାଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଗ୍ ବସ୍ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସମ୍ଭାବନା ସେଠ୍‌ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ହରେଇଛନ୍ତି।

ଏହି କଥା ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରି ନିଜର ଦୁଃଖ ଜଣେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପିତା ଏସ୍.କେ ସେଠ୍‌ଙ୍କ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ଆଘାତ ପାଇଁ ସମ୍ଭାବନା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ବ୍ୟଙ୍ଗାତ୍ମକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ କେବଳ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଦାୟୀ ନୁହେଁ।

ସମ୍ଭାବନା ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବେଳର ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମୋ ବାପାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇ ଦିଆଯାଇ ପାରିଥାନ୍ତା। ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ କେବଳ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଦାୟୀ ନୁହେଁ।” ସମ୍ଭାବନାଙ୍କ ଅନେକ ବନ୍ଧୁ ଏହି ସମ୍ଭାବ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ନିଜର ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ସୁୟଶ ରାୟ, ଜସଲିନ୍ ମଥାରୁ, ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ, ନିଶା ରାୱଲଙ୍କ ଭଳି ତାରକାମାନେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି।

Source : Hindustan-Times

ସମ୍ଭାବନା ଏପ୍ରିଲ ମାସରୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପିତା କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣରେ ପୀଡିତ ହୋଇ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସୂଚନା ସହିତ ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଶଯ୍ୟା ଦେବା ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ। ଏନେଇ ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ “ଦିଲ୍ଲୀର ପ୍ରୀତମପୁରା ସ୍ଥିତ ଜୟପୁର ଗୋଲଡେନ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ ମୋତେ ବିଛଣା ଦେବାରେ କେହି ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ କି? ମୋ ବାପା କରୋନା ଭାଇରସରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏନେଇ ଡାକ୍ତରଖାନରେ ତୁରନ୍ତ ଏକ ଶଯ୍ୟା ଦରକାର। ଶଯ୍ୟା ମିଳୁ ନ ଥିବାରୁ ସେ ମୋ ଭାଇଙ୍କ ସହ ଡାକ୍ତରଖାନା ବାହାରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।”

ସମ୍ଭାବନାଙ୍କ ପିତା ୯ ମଇରେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ। ସମ୍ଭାବନାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅଭିନେତା ଅବିନାଶ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି ସମ୍ଭାବନାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତା-ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ରାହୁଲ ବୋହରଙ୍କ ନିଧନରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜ୍ୟୋତି ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି କିଛି ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ରାହୁଲ ଅମ୍ଳଜାନ ଅଭାବରୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ପାଇବାର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରି ଡାକ୍ତରଖାନାର ଅବହେଳା ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

You might also like