ମା ହେବେ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ!

ମୁମ୍ବାଇ: ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୪ର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ତଥା ବଲିଉଡ ଡ୍ରାମା କୁଇନ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ତାଙ୍କର ବିଚିତ୍ର ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ନେଇ ପ୍ରାୟତ ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ରରେ ରହୁଛନ୍ତି।  ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗୁଛି। ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଖୀ ନିଜ ବିଷୟରେ ଏଭଳି ଏକ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ପୁଣି ଥରେ ଆଲୋଚନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ଭିଡିଓରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସେ ଅଣ୍ଡାକୁ ଫ୍ରିଜ୍ କରିଛନ୍ତି। ଯାହାଫଳରେ ସେ ଦିନେ ମା ହୋଇପାରିବେ। ରାଖୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ଆରଜେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କନନଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ମା ଅସୁସ୍ଥ ଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରିତେଶ ତାଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ। ତେବେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ ମାଗି ନ ଥିଲେ। ରାଖୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ସେ ରିତେଶଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ବିଗ୍ ବସ୍‌ରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥିବାରୁ ସେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ। ରାଖୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ସେ ଜାଣି ନ ଥିଲେ ଯେ ରିତେଶ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଥିଲେ। ଗୋଟିଏ ପଟେ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ପଟେ ରିତେଶଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ଶୁଣି ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିବ୍ରତ ହୋଇପଡିଥିଲେ।

ପ୍ରେମରେ ମିଳୁଥିବା ପ୍ରତାରଣାକୁ ନେଇ ରାଖୀ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ କହିଛନ୍ତି- “ମୁଁ ମଣିଷ ଉପରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ ଥିଲି ଯେ ମୁଁ ମଣିଷଠାରୁ ପ୍ରେମ ପାଇବି। କିନ୍ତୁ, ମୁଁ ମଣିଷ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ପାଇଲି ନାହିଁ, ହୃଦୟ ସବୁବେଳେ ଭାଙ୍ଗିଲା। ତେଣୁ ମୋ ମା ମୋତେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିବାକୁ ଶିଖାଇଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଛି। ତାଙ୍କର ମୋ ସହ ସର୍ତ୍ତବିହୀନ ପ୍ରେମ। ଦୁନିଆ ପ୍ରତାରଣା କରିବ, ମଣିଷ ପ୍ରତାରଣା କରିବ କିନ୍ତୁ, ଭଗବାନ କେବେ ପ୍ରତାରଣା କରିବେ ନାହିଁ। ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ମୋର ହୃଦୟ ଓ ମନକୁ ପ୍ରଭୁଙ୍କଠାରେ ରଖିଲି ଏବଂ ମୁଁ ମୋର ହୃଦୟକୁ ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ଦେଇଦେଲି।”

ମା ହେବାର ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ରାଖୀ କହିଛନ୍ତି- ‘ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୋଟିଏ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବୟସ ପରେ ନିଜ ଅଣ୍ଡାକୁ ଫ୍ରିଜ୍ କରିବା ଉଚିତ୍, ତେବେ ମୁଁ ଏହାକୁ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ କରିସାରିଛି। ଡାକ୍ତର ମୋର ୯ଟି ଅଣ୍ଡା କାଢିଥିଲେ। ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ୫ଟି ସୁସ୍ଥ ଥିଲା। ତେଣୁ ମୁଁ ମୋର ପାଞ୍ଚଟି ଅଣ୍ଡା ଫ୍ରିଜ୍ କରିଦେଇଛି। ଏହା ଶୁଣି ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ମା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ବିଛଣାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ରାଖୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

You might also like