ଷ୍ଟେଜ୍‌ରେ ଡାନ୍ସ କରୁଥିବାବେଳେ ତଳେ ପଡ଼ିଗଲେ ନେହା

ମୁମ୍ବାଇ: ଲୋକପ୍ରିୟ ଟେଲିଭିଜନ ସିଙ୍ଗିଙ୍ଗ୍‌ ରିୟଲିଟି ଶୋ’ ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଏହି ଶୋ’କୁ ଆସିଥିବା ଟାଲେଣ୍ଟେଡ୍‌ ସିଙ୍ଗର୍‌ମାନେ ଖାଲି ଯେ ଗୀତ ଗାଇ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି ତା ନୁହେଁ ବରଂ ଏହି ଶୋ’ର ଷ୍ଟେଜ୍‌ରେ ଅନେକ ମଜାଦାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଶୋ’ର ବିଚାରକ ବଲିଉଡ୍‌ ଗାୟିକା ନେହା କକ୍କର ଶୋ’ ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ କିଛି ନା କିଛି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହି ଆସିଛନ୍ତି। ଏପରିକି ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ୍‌ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଛି। ଏଥର ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍‌  ମଞ୍ଚରେ କିଛି Ooops ମୁମେଣ୍ଟ୍‌କୁ ନେଇ ନେହାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍‌ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଛି।

ସୋନି ଟିଭି ଏହାର ଅଫିସିଆଲ୍‌ ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଶୋ’ର ଏକ ଭିଡିଓ ଶେଆର୍‌ କରିଛି। ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି, ନେହା, ଶୋ’ର ହୋଷ୍ଟ୍‌ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣଙ୍କୁ ଷ୍ଟେଜ୍‌ରେ ଡାନ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରୁଛନ୍ତି। ଏହାପରେ ନେହା ଓ ଆଦିତ୍ୟ ଉଭୟ ନେହାଙ୍କ ହିଟ୍‌ ଗୀତ ଦିଲ୍‌ବର୍‌ରେ ଷ୍ଟେଜ୍‌ ଉପରେ ଡାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି। ଉଭୟ ଡାନ୍ସରେ ପୂରା ମଜ୍ଜି ଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ହେଲେ ହଠାତ୍‌ ଡାନ୍ସ କରୁଥିବାବେଳେ ନେହା ତଳେ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଆଦିତ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ଭାଳିବା ସହ ଏଥିପାଇଁ ନେହାଙ୍କୁ କ୍ଷମା ବି ମାଗିଥିଲେ। ଯାହା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଡାନ୍ସ ସମୟରେ ନେହା ନିଜକୁ ବାଲାନ୍ସ ରଖି ନ ପାରିବା ଯୋଗୁ ଏପରି ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଚଳିତ ଥର ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍‌’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଜଜ୍‌(ବିଚାରକ) ଚୌକିରେ ନେହା କକ୍କର, ବିଶାଲ ଦଦଲାନୀ ଓ ଅନୁ ମଲିକ ରହିଛନ୍ତି। ଗତ ସିଜିନ୍‌ରେ ବି ଏମାନେ ଜଜ୍ ଥିଲେ। ଅବଶ୍ୟ #MeToo ବିବାଦରେ ଫସି ଅନୁ ଶୋ’ ଶେଷ ହେବାର କେତୋଟି ଅଧ୍ୟାୟ ପୂର୍ବରୁ ଏଥିରୁ ଓହରି ଯାଇଥିଲେ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

‘ମିସ୍‌ ୱାର୍ଲଡ’ ମୁକୁଟ; ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଭାରତୀୟ ସୁନ୍ଦରୀ ସୁମନ୍‌

ନେହରୁଙ୍କ ବିଷୟରେ ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇ ଥାନାକୁ ଗଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ବଲିଉଡ୍‌ର ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ବିସ୍ୱ ସୁନ୍ଦରୀ ଟୋନି ଅନ୍ ସିଂ

ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ମେକ୍‌ଅପ୍‌ ନେଲେ କରୀନା

ଅତ୍ୟଧିକ ଥଣ୍ଡାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ଅମିତାଭ, ସୋଶାଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ମହାନାୟକଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‌

ପତ୍ନୀ ଟ୍ୱିଙ୍କଲଙ୍କୁ ଅକ୍ଷୟ ଦେଲେ ଏମିତି ଉପହାର !

ଓଡ଼ିଆ ପୁଅଙ୍କ ଚିକେନ୍ ବେସର ଖାଇ ଜଜ୍‌ କହିଲେ ‘ଜୟ ହୋ ଓଡ଼ିଶା’

ରାନୁଙ୍କ ନାଁ ଶୁଣି ଚିଡ଼ିଗଲେ ହିମେଶ୍‌, କହିଲେ ଏମିତି…

ଏହି କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହ ଡେଟ୍‌ କରୁଛନ୍ତି ଉର୍ବଶୀ !

ସଲ୍‌ମାନଙ୍କ ଏହି ହିରୋଇନ୍‌ ଏବେ ପରଘରେ ବାସନ ମାଜି ପେଟ ପୋଷୁଛନ୍ତି

ଷ୍ଟେଜ୍‌ ଉପରେ ସାରାଙ୍କ ସହ ହେଲା ଏମିତି କିଛି….

You might also like