‘ହୀରୋପନ୍ତୀ-୨’ରେ ଟାଇଗରଙ୍କୁ ଟକ୍କର ଦେବେ ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ

ମୁମ୍ବାଇ : ୨୦୧୪ ରେ ଆସିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ହୀରୋପନ୍ତୀ’ରେ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆକୁ ନେ‍ଇ ଏବେ ଏକ ନୂଆ ଅପଡେଟ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ପରେ ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଫିଲ୍ମଫେୟାର ଜିତିଥିବା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସିକ୍ୱେଲ ‘ହୀରୋପନ୍ତୀ-୨’ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି। ଫିଲ୍ମରେ ଟାଇଗରଙ୍କ ସହ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଯିଏ ଫିଲ୍ମରେ ଟାଇଗରଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକି ଭିଲେନ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ।

ପୂର୍ବରୁ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ଓ ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକି ମଧ୍ୟ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ‘ମୁନ୍ନା ମାଇକେଲ’ ରେ ଉଭୟ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ‘ହୀରୋପନ୍ତୀ-୨’ ଘୋଷଣା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

ଗତ ବର୍ଷ ‘ହୀରୋପନ୍ତୀ-୨’ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା। କରୋନା ମହାମାରୀର ଦ୍ୱିତୀୟ ତରଙ୍ଗ ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପୁନର୍ବାର ତାଲାବନ୍ଦ କାରଣରୁ ସବୁ କିଛି ଅଟକି ଯାଇଥିଲା। ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ମହାମାରୀ ହେତୁ ଲକଡାଉନ୍ ଭଳି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହଟାଯିବା ପରେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ପୁଣି ଆରମ୍ଭ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ‘ବାଗୀ ୨’ ଏବଂ ‘ବାଗୀ’ ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିବା ଅହମ୍ମଦ ଖାନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦାୟିତ୍ୱ ନେ‍ଇଛନ୍ତି। ସାଜିଦ ନାଡିଆଡୱାଲା ଏହି ସିନେମାର ପ୍ରଯୋଜକ ଅଛନ୍ତି।

୨୦୧୪ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ଭାଗରେ କ୍ରିତି ସାନନ୍ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ସହ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମର ସିକ୍ୱେଲରେ ତାରା ସୁତାରିଆ ନଜର ଆସିବେ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ କହିଥିଲେ ଯେ ଫିଲ୍ମ ‘ହୀରୋପନ୍ତୀ-୨’ ଡିସେମ୍ବର ୩ ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ପ୍ରଥମେ ୧୬ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା।

ସିନେ ଦୁନିଆ କଥା ଆଲୋଚନା କଲେ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅହମ୍ମଦ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବାଗି-୩’ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ‘ହୀରୋପନ୍ତୀ-୨’ ବ୍ୟତୀତ ସେ ଏବେ ‘ବାଗୀ-୪’ ଏବଂ ‘ରାମ୍ବୋ’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

You might also like