ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ରିଲିଫ୍‌ ପାଣ୍ଠିକୁ ୧.୫କୋଟି ଦେଲେ ପ୍ରଭାସ

ମୁମ୍ବାଇ: ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଦେଇଛି।  ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ବନ୍ୟା ଯୋଗୁଁ ଏଠାରେ ପାଖାପାଖି ୭୦ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ତେଲେଙ୍ଗାନା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ସହରରେ ୧୯୦୮ ମସିହା ପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଏମିତି ରେକର୍ଡ ଭଙ୍ଗା ବର୍ଷା ହୋଇଛି। ରାଜ୍ୟ ସରକାର ବସ୍ତି ଏବଂ ତଳିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ବାସ କରୁଥିବା ପ୍ରାୟ ୩୭,୦୦୦ ଲୋକଙ୍କୁ ରିଲିଫ୍ କ୍ୟାମ୍ପକୁ ପଠାଇବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ସମୟରେ ତେଲେଙ୍ଗାନାର ବନ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସୁପରଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସ ଆଗକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ସେ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି।

‘ବାହୁବଲୀ’ ଫେମ୍‌ ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଦେଖାଯାଏ। କୋଭିଡଙ୍କ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାସ ରାଜ୍ୟ ତଥା ଜାତୀୟ ପାଣ୍ଠିରେ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଏହି ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ପ୍ରାୟ ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି।

ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଢେର୍‌ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି, ସେ ପ୍ରଥମେ ଜଣେ ନରମ ହୃଦୟ ଏବଂ ପରେ ଜଣେ ସୁପରଷ୍ଟାର ବୋଲି କିଛି ଲୋକ କହିଥିବା ବେଳେ। ପ୍ରଭାସଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ଜଣାଇବାକୁ କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

 

You might also like