ୟାମୀ ଗୌତମଙ୍କ ବିବାହ ଫଟୋକୁ ନେଇ ବିବାଦ

ମୁମ୍ବାଇ : ନିକଟରେ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ୟାମୀ ଗୌତମ ସିନେମା ‘ଉରୀ’ର ଡାଇରେକ୍ଟର ଆଦିତ୍ୟ ଧରଙ୍କୁ ଅଚାନକ ବିବାହ କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ୟାମୀଙ୍କ ବିବାହ ଏକ ଘରୋଇ ଉତ୍ସବ ଭଳି ଥିଲା। ବିବାହରେ କେବଳ ତାଙ୍କ ପରିଜନ ଓ କିଛି ପାଖାପାଖି ଲୋକ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। ୟାମୀ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଓ ଦୁନିଆକୁ ନିଜ ବିବାହର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।

ଏହା ଜାଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ମିଳୁଛି। ନିକଟରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ମଧ୍ୟ ୟାମି ଗୌତମଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିବାହର ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ, ଇତି ମଧ୍ୟରେ, ୟାମି ଗୌତମଙ୍କ ଏକ ବିବାହ ପୂର୍ବର ଫଟୋକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଉପୁଜିଛି।

କଥା କଣକି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ପୂର୍ବ ସମାରୋହର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନାଲି ଶାଢୀ, ପାହାଡି ନାଥ ଏବଂ ହାତରେ କଲିରେ(ଏକ ପ୍ରକାର ଆଧୁନିକ ବିବାହ ଡିଜାଇନ୍) ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ୟାମିଙ୍କୁ ଜମେଇକି ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ।

କଙ୍ଗନା ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ହିମାଚଲି କନ୍ୟା ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର, ସତେ ଯେପରି ଦେବୀ ପରି ଦିବ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି।’ ଏହି ଫଟୋରେ ବିକ୍ରାଣ୍ଟ ମାସେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ରାଧା ମା ସହିତ ତୁଳନା କରିଛନ୍ତି। ବିକ୍ରାନ୍ତ ମୈସୀ ମଧ୍ୟ ମନ୍ତବ୍ୟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ରାଧା ମା’ ପରି ଶୁଦ୍ଧ ଏବଂ ପବିତ୍ର।’

ବିକ୍ରାନ୍ତ ମୈସୀଙ୍କ ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଖି କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏହାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନ ଦେଇ ନିଜକୁ ଅଟକାଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ। ଅଭିନେତାଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟର ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ଏହି ଅପରପା କେଉଁଠୁ ଆସିଲା, ମୋ ଚପଲ ଆଣ।’ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରୁଛନ୍ତି। ତେବେ କଙ୍ଗନା ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ଥଟ୍ଟା କରି ଦେଇଛନ୍ତି କି ବିକ୍ରାନ୍ତ ମୈସୀଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟରେ ସେ ପ୍ରକୃତରେ ରାଗିକି ଏପରି କରିଛନ୍ତି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ନାହିଁ।

Source : News 18

 

ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି ୟାମି ଗୌତମ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ଧର ରୀତି-ନୀତି ଅନୁସାରେ ବିନା କୌଣସି ଚାକଚକ୍ୟରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ୟାମି ତାଙ୍କ ବିବାହର କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସାଧାରଣଭାବେ ଶେଷ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବିବାହ ପୂର୍ବ ରୀତିନୀତି ସମାପ୍ତ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି। ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ବି-ଟାଉନର ଏହି ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ସବୁ ଦିଗରୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ମିଳୁଛି। ୟାମି ଗୌତମଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

You might also like