ସତରେ କ’ଣ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରେ ଭୂତ ଥିଲେ ?

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ୍‌ଙ୍କ ଫାଇନାଲ୍‌ ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି ଯେ, ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ନାରାଜ। ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ସେମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ଏପରିକି ବର୍ଷୀୟାନ୍‌ ଅଭିନେତା ଶେଖର ସୁମନ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣାକୁ ଅତି ସହଜରେ ଗ୍ରହଣ କରିପାରି ନାହାନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ସେ ଯଦି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥାନ୍ତେ, ତା’ହେଲେ ସେ ସୁଇସାଇଡ୍‌ ନୋଟ୍‌ ଛାଡ଼ିଥାନ୍ତେ। ହେଲେ ତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରେ କୌଣସି ସୁଇସାଇଡ୍‌ ନୋଟ୍‌ ମିଳିନଥିଲା। ତେଣୁ ଏଥିରେ କିଛି ଗଡ଼ବଡ଼ ଅଛି ବୋଲି ସେ ଭାବୁଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିବା ଉଚିତ୍‌ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଓ ହଣ୍ଟେଡ୍‌ ବାନ୍ଦ୍ରା ହୋମ୍‌

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଯଦି ବେଶୀ କେହି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି, ସେ ହେଉଛନ୍ତି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ୍‌ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ। ରିୟାଙ୍କୁ ବାନ୍ଦ୍ରା ପୁଲିସ୍‌ ୯ ଘଣ୍ଟା ଜେରା କରିବା ସହ ସେ ଦେଇଥିବା ଅନେକ ବୟାନ୍‌ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ଫ୍ଲାଟ୍‌ରୁ କିଛି ମେଡିସିନ୍‌ ମିଳିଛି, ଯାହା ପ୍ରମାଣ କରିଛି ଯେ ସେ ଡିପ୍ରେସନ୍‌ରେ ଥିଲେ ବୋଲି। ଏପରିକି ତାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିବା ଡାକ୍ତର ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କିଛି ମାସ ତଳେ ସେ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ୩ଥର ଆସିଥିଲେ। ସେ ଆଉ ଥରେ ଆସିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଥିଲା। ହେଲେ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ଯୋଗୁ ଆସି ପାରିନଥିଲେ।

ରିୟା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ଡିପ୍ରେସନ୍‌ରେ ଥିଲେ ଓ ଏଥିପାଇଁ ସେ ମେଡିସିନ୍‌ ମଧ୍ୟ ଖାଉଥିଲେ। ତେବେ ବାନ୍ଦ୍ରା ସ୍ଥିତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରକୁ ନେଇ ରିୟା ଦେଇଥିବା ବୟାନ୍‌ ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି। ରିୟାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ବାନ୍ଦ୍ରାରେ ଥିବା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରେ ଭୂତ ରହୁଥିଲେ। ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ନିଜକୁ ସେ ଘରେ ବ୍ୟତିବ୍ୟସ୍ତ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ ରିୟା। ଏପରିକି ସୁଶାନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଭାବୁଥିଲେ ଯେ, ସେଇ ଘରେ କିଛି ନା କିଛି ତ୍ରୁଟି ରହିଛି।

sushant singh 2

‘ଯେତେବେଳେ ଆମେ ସେଠାରେ ଏକାଠି ଥିଲୁ ମୁଁ ଓ ସୁଶାନ୍ତ ଉଭୟ ସେଇ ଘରେ ବ୍ୟତିବ୍ୟସ୍ତ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲୁ’ ବୋଲି ରିୟା କହିଛନ୍ତି।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଖୁସି  ନ ଥିଲେ ରିୟା !

ତେବେ ରିୟା କହିଥିବା କଥାରେ କେତେ ସତ୍ୟତା ଅଛି ତାହା ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି ଯେ, ରିୟା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଲୁଚାଇବା ପାଇଁ ସେ ଏଭଳି ମନଗଢ଼ା କାହାଣୀ କହୁଛନ୍ତି। ହେଲେ ଘଟଣା ଯାହା ହେଉ ନା କାହିଁକି ପରିବାରବାଦ ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ଏହି ଘଟଣାର ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ତଦନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଡ୍ରଗ୍ସ କିଣୁଥିବା ବେଳେ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି

ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ଦୁର୍ଗା ପୂଜା ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ଓଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ଲାଇଫ୍‌ ପାର୍ଟନର ରୋହନ‌ପ୍ରୀତ୍‌ଙ୍କ ସହ ନେହା, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ହିମାଂଶଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯିବାପରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଥିଲେ ନେହା, ୬ବର୍ଷ ସାନ ରୋହନଙ୍କୁ କଲେ ବିବାହ

ବିବାହ କଲେ ରୋହନ୍‌-ନେହା

ଦୂର୍ଗା ମଣ୍ଡପରେ ସୋନୁଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି

ନେହାଙ୍କ ଘରେ ବାଜିଲା ୱେଡିଂ ବେଲ୍‌: ମେହେନ୍ଦୀ, ହଳଦୀ ସେରେମୋନି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍‌

ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ! ସୋଫାରେ ପଡ଼ିଥିଲା ରକ୍ତଭିଜା ମୃତଦେହ

ଏଣିକି ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ବିନା ଅନୁମତିରେ ପଶି ପାରିବନି ସିବିଆଇ

ସୈଫ୍‌ଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ପରିନୀତି, ଏକଥା ଜାଣନ୍ତି କରିନା

ସିମେଣ୍ଟ ପାଇପ୍‌ରେ ରହୁଥିଲେ ଏହି ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା

କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍‌ର ସମନ

You might also like