ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍୧୧ରେ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ଚେଲ୍‌ସି; ଜଜ୍‌ କହିଲେ ଫ୍ୟୁଚର୍‌ ଷ୍ଟାର୍

ଭୁବନେଶ୍ୱର/ମୁମ୍ବାଇ: ପୁଣି ନ୍ୟାସ୍‌ନାଲ୍‌ ସିଙ୍ଗିଙ୍ଗ୍ ପ୍ଲାଟ୍‌ଫର୍ମରେ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ଚେଲ୍‌ସି ବେଉରା। ସୋନି ଟିଭି ପକ୍ଷରୁ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍-୧୧ର ଏକ ଭିଡିଓରେ ଚେଲ୍‌ସିଙ୍କ ଝଲକ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଚେଲ୍‌ସି ଇଶକ୍‌ଜାଦେ ଫିଲ୍ମର ‘ମେ ପରିଶାନ’ ଗୀତ ଗାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଶୋ’କୁ ଜଜ୍‌ କରୁଥିବା ନେହା କକ୍କର, ବିଶାଲ୍ ଦଦ୍‌ଲାନୀ ଓ ଅନୁ ମଲ୍ଲୀକ ଚେଲ୍‌ସିଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ବିଶାଲ୍ ଚେଲ୍‌ସିଙ୍କୁ ଭବିଷ୍ୟତର ଷ୍ଟାର୍‌ ବୋଲି କହିବା ବେଳେ ଚେଲ୍‌ସିଙ୍କ ଗୀତରେ ଝୁମି ଛିଡ଼ା ହୋଇ ତାଳିମାରୁଛନ୍ତି ନେହା। ଆରମ୍ଭରୁ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଇଥିବା ଚେଲ୍‌ସି ଏଥର ପୁଣି ନ୍ୟାସ୍‌ନାଲ୍‌ ପ୍ଲାଟ୍‌ଫର୍ମରେ ଶ୍ରୋତାଙ୍କୁ ଓ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଝୁମାଇବେ।

ତେବେ ନ୍ୟାସ୍‌ନାଲ୍‌ ପ୍ଲାଟ୍‌ଫର୍ମରେ ଗୀତ ଗାଇବା ଚେଲ୍‌ସିଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ନୁହେଁ। ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସେ ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ରିୟାଲିଟି ଶୋ’ ରାଇଜିଂ ଷ୍ଟାର୍‌ ଓ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡୋଲ୍‌ରେ ଶିଶୁ କଳାକାର୍‌ ଭାଗ ନେଇ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚମକାଇ ଦେଇଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ବି ତାଙ୍କ ଗୀତରେ ଝୁମିଥିଲେ ରାଇଜିଂ ଷ୍ଟାର୍‌ର ଜଜ୍‌ ଶଙ୍କର ମହାଦେବନ୍, ମୋନାଲୀ ଠାକୁର୍‌ ଓ ଦିଲ୍‌ଜୀତ୍‌ ଦୋସାଁଝ୍। ଏହି ଶୋ’ରେ ସେ ଟପ୍‌ -୧୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇଥିଲେ।

ଆଉ ଏବେ ପୁଣିଥରେ ସାରା ଓଡ଼ିଶାକୁ ଗର୍ବିତ କରିବା ପାଇଁ ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍-୧୧ରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଚେଲ୍‌ସି। ତେବେ ଏଥର ଆରମ୍ଭରୁ ଏତେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସାରା ଓଡ଼ିଶାର ଦିଲ୍‌ କହୁଛି ‘ଅୟମାରମ୍ଭ ଶୁଭାୟ ଭବତୁ।

ପ୍ରକାଶ ଥଉକି, ଅକ୍ଟୋବର୍ ୧୨ରେ ସୋନି ଟିଭିରେ ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍-୧୧ ଶୋ’ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏନେଇ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ଉତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନର ଛୋଟ ଛୋଟ ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍‌କୁ ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଛାଡ଼ି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆରମ୍ଭ ନେଇ ସୂଚନା ଦେଉଛି।

 

 

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ବଲିଉଡ୍‌ର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ପରିଣୀତି

ସଂସ୍କୃତ ଶ୍ଲୋକ ଟ୍ୱିଟ୍‌ କଲେ ହଲିଉଡ୍‌ ଷ୍ଟାର୍; ଏବେ ଭାଇରାଲ୍

ଗହଣା ବିକି ଚଳୁଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଜାଣନ୍ତି କାହିଁକି ?

ହାତ ଯୋଡ଼ି କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ବିଗ୍‌ ବି

ବହି ଧରି ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ କଥା ଏମିତି ପଢ଼ିଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ଷ୍ଟାର୍‌; ଭିଡିଓ ଶେୟାର୍‌ କଲେ ପିଏମ୍‌

ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍‌-୧୧ରେ ଓଡ଼ିଆ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଜଗାର ହଙ୍ଗାମା; ଡାଲି ଭାତ ଖୁଆଇଲେ ଜଜ୍‌

ଶାହରୁଖ୍‌ ଓ ଆମିର ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ

ପୁଣି ଫସିଲା ‘ବାଲା’ !

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିଦେଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପୁଅ

ଟ୍ରେନ୍‌ ଭିତରେ ଚଢ଼ିଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍ କଳାକାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ରିତେଶ ଦେଶ୍‌ମୁଖ, ବବି ଦେଓଲ ଓ ଅନ୍ୟ ହିରୋଇନ୍

‘ସୋଲମେଟ ଫର ଏଭର’-ମାଧୁରୀଙ୍କ ଏ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମେସେଜ୍‌ କାହାପାଇଁ

୩ ଦିନ ହେଲା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ

You might also like