ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ୍‌ କରି ହୀନସ୍ତା ହେଲେ ହୀନା ଖାନ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୀନା ଖାନ୍‌ ଏମିତି ଗୋଟେ ବିବାଦୀୟ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ନେଇ ସେ ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ସାଂଘାତିକ ଭାବେ ଟ୍ରୋଲ୍‌ ହୋଇଛନ୍ତି। ପୋଷ୍ଟ୍‌ ହୋଇଥିବା ଫଟୋରେ ଦେଖାଯାଉଛି ପ୍ରଭୁ ଗଣେଶଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି ଆଗରେ ହୀନା ଓ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁ ରକି ଜୋତା ପିନ୍ଧି ପୋଜ୍‌ ଦେଇଛନ୍ତି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ହୀନା ଯେଉଁ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଅନ୍ତଃବସ୍ତ୍ର ଦେଖାଯାଉଛି।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୀନା ଖାନ୍‌ ତାଙ୍କ ଧାରାବାହିକ ‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହେଲାତା ହେ’ ପାଇଁ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ। ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ସେ ଅକ୍ସରା ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଜଣେ ସଂସ୍କାରୀ ଓ ଆଦର୍ଶ ବୋହୂ ଭୂମିକାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆପଣାର ହୋଇପାରିଥିଲେ। ଏହି ଧାରାବାହିକଟି ଏବେ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଅକ୍ସରା ଏହି ଧାରାବାହିକକୁ ଅଲ୍‌ବିଦା କହିସାରିଛନ୍ତି। ୮ ବର୍ଷର ଏହି ସିରିୟଲ୍‌ରେ ସେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ଯାଦୁରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ବେଶ୍‌ ନିକଟତର ହୋଇପାରିଥିଲେ।

ଏହାସହିତ ସେ ରିୟଲିଟି ସୋ ‘ଖତ୍‌ରୋଁକା ଖିଲାଡ଼ି’ ଓ ‘ବିଗ୍‌ବସ୍‌’ ସିଜିନ୍‌ ୧୧ରେ ମଧ୍ୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିସାରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କର କିଛି ନିଆରା ଅନ୍ଦାଜ୍‌ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଛନ୍ତି। 

କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଏକ ଚାରିଟି ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ଅସଂଞ୍ଜତ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଯାଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ସମାଲୋଚାନର ଶିକାର ହେବାପାଇଁ ପଡ଼ିଥିଲା। ଏବେ ମଧ୍ୟ ଠିକ୍‌ ସେହିପରି ସେ ତାଙ୍କ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ନେଇ ପୁଣି ଏକ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇଛି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ, ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଲେ-ମୋ ସୁରକ୍ଷା ଏବେ ବିପଦରେ…

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା କି ? ଉଠିଲା ଏହି ୧୦ ପ୍ରଶ୍ନ

ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ ଆଉଜଣେ ପେଡଲର୍ ଗିରଫ

ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ଶେଷଥର ପାଇଁ କାହାକୁ କଲ୍‌ କରିଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ମ୍ୟାନେଜର ଦିଶା ?

ଓଡ଼ିଆ ଅଭିନେତା ଶ୍ରୀତମ ଦାସଙ୍କୁ କରୋନା

ବ୍ୟଥିତ ମନରେ ମୁମ୍ବାଇ ଛାଡ଼ିଲେ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫାର୍ମହାଉସ୍‌ରେ ହେଉଥିଲା କି ଡ୍ରଗ୍ସ ପାର୍ଟି ? ମିଳିଲା ଏସବୁ ଜିନିଷ

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଘରର ଅବୈଧ ନିର୍ମାଣର ତାଲିକା ଦେଲା ବିଏମ୍‌ସି

ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ମାଗିଲେ କଙ୍ଗନା

ଆଉନାହାନ୍ତି ଅଜିତ୍ ଦାସ

ନା ଅଛି ବେଡ୍‌ ନା ତକିଆ…ଜେଲ୍‌ରେ ଏବେ ଏମିତି କଟୁଛି ରିୟାଙ୍କ ଦିନ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା; ଡ୍ରଗ୍ ପେଡଲର ଗିରଫ

You might also like