ଆଜି କରନ୍‌ ଜୋହରଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ

ମୁମ୍ବାଇ: ୪୭ବର୍ଷରେ ପାଦ ଥାପିଛନ୍ତି ଫିଲ୍ମ ମେକର କରନ ଜୋହର୍‌। ୧୯୭୨ ମସିହା ମେ ୨୫ତାରିଖରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ସେ। କରନଙ୍କ ପାଠପଢା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଗ୍ରୀନ୍ ଲନ୍ସ ହାଇସ୍କୁଲ୍‌ରେ।

ଏହାପରେ ସେ ଏଚ୍‌ ଆର କଲେଜ ଅଫ୍‌ ଇକୋନୋମିକ୍ସରେ ପାଠ ପଢିଥିଲେ । ଏକଥା ଖୁବ୍‌ କମ୍‌ ଲୋକ ଜାଣିଥିବେ ଯେ କରନଙ୍କ ପାଖରେ ଫ୍ରେଞ୍ଚ ଭାଷାରେ ମାଷ୍ଟର ଡିଗ୍ରୀ ରହିଛି।

୧୯୮୯ରେ ଦୂରଦର୍ଶନରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ସିରିଏଲ୍‌ ଇନ୍ଦ୍ରଧନୁସ୍‌ରେ ସେ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଅଭିନୟ ଅପେକ୍ଷା ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ କରନଙ୍କର ବେଶି ଆଗ୍ରହ ଥିଲା। ପାଠ ସରିବା ପରେ କରନ୍‌ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ।

‘କଭି ଖୁସି କଭି ଗମ୍‌’, ‘କଭି ଅଲ୍‌ବିଦା ନା କେହେନା’ ପରି ଜବରଦସ୍ତ ପିଲ୍ମ ଦେଇଥିବା କରନ ଫିଲ୍ମ ସହ ବନ୍ଧୁତା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। କରନ ବଲିଉଡ୍‌ ବାଦଶାହା ଶାହାରୁଖ୍‌ଙ୍କର ଭଲ ବନ୍ଧୁ। କେବଳ ଶାହାରୁଖ୍‌ ନୁହଁନ୍ତି ଶାହାରୁଖଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗୌରୀଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କରନ କହିଥିଲେ, ସେ ତାଙ୍କ ବେଡ୍‌ରୁମ୍‌ରେ ବାପା ମାଆଙ୍କ ଫଟୋ ବ୍ୟତୀତ ଶାହାରୁଖ୍‌ ଏବଂ ଗୌରୀଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ରଖିଛନ୍ତି।

ଗୌରୀ କାମ ସହ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ବେଶ୍‌ ଭଲ ଭାବେ ସମ୍ଭାଳୁଛନ୍ତି । ଏହି ଗୁଣ ତାଙ୍କୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ। ଗୌରୀଙ୍କ ସହ ସେ ଇମୋସନାଲି କନେକ୍ଟ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କରନ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଆମେରିକାରେ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ

ରାତିରେ ହୋଟେଲ୍‌ରେ ଏ କ’ଣ କରୁଛନ୍ତି ଶିଳ୍ପା !

ଭାଇରାଲ ହେଲା ରାନୁଙ୍କର ଆଉ ଏକ ଗୀତ

ଜନ୍ମଦିନରେ ମୋଦିଙ୍କୁ ଏମିତି ଉପହାର ଦେଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭଂଶାଲୀ

ବମ୍ବେରେ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ନଇଶା; ମଡେଲିଂ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ

ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌; ପାଖରେ ସବୁବେଳେ ରଖିଥାନ୍ତି ଟୁଥ୍‌ବ୍ରଶ୍‌

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଝିଅ‌ ଟିନା

ରାନୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଜୀବନୀକୁ ନେଇ ଆସିଛି ନୂଆ ନାଟକ “ଆଇଟ୍‌ମ ଗର୍ଲ ରାନୀ”

ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ନେଇ ଏମିତି ତଥ୍ୟର ଖୁଲାସା କଲେ ପତ୍ନୀ ଗୌରୀ, ପ୍ରମାଣ ପାଇଁ ଫଟୋ ବି ସେୟାର କଲେ

ବସ୍‌ଷ୍ଟପ୍‌ରେ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଥିଲେ ଅମିତାଭ !

ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ଜୋତା: ଦାମ ଜାଣିଲେ ହୋଶ୍‌ ଉଡିଯିବ…

ଝିଅ ସହ ମିଶି ରାନୁ ଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ରଫିଙ୍କ ଗୀତ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌

You might also like